Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na TheIndjana, VenomeQ - oskarżony przez Maly_Karakan


Maly_Karakan'TOPG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @TheIndjana., @VenomeQ
    Data i godzina zdarzenia: 20.09.2020 16:30
    Pełen opis sytuacji: Sytuacja wygląda następująco, dostałem razem z kolegą cynk, że będzie akcja na DM, więc pojechaliśmy w wyznaczone miejsce i zaczekaliśmy na dalszą część akcji. Po paru minutach akcja  była ku zakończeniu, chcieliśmy się jak najszybciej dostać się na Grove Street, więc wybraliśmy droge obok stadionu przez autsotrade, od razu po przekroczeniu progu strefy zauważyliśmy SWAT celujących w naszą stronę, oczywiście od razu wycofałem, nie minęła ani sekunda i znajdowałem się juz poza DM, lecz funckjonariusze SWAT postanowili, że zaczną do mnie strzelać, gdy znajdowałem się poza DM przebijając mi wszytskie opony i wsadzając do więzienia.
Żeby było jasne, nie byłem poszukiwany, ani nie robiłem wtedy pościgu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nagranie:
https://imgur.com/a/ftmJ7RD


    Ja, Maly_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Maly_Karakan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maly_Karakan napisał:

Ale to nie zmienia faktu, ze mozecie strzelac poza DM, tym bardziej, ze nie byłem poszukiwany, i nie uczestniczyłem w pościgu.

Nie uczestniczyłeś w pościgu a jednak zabijałeś funkcjonariuszy ścigających uciekiniera. Przeczysz sam sobie?

To, że opuściłeś strefę bezprawia nie oznacza, że jesteś bezkarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, VenomeQ napisał:

Nie uczestniczyłeś w pościgu a jednak zabijałeś funkcjonariuszy ścigających uciekiniera. Przeczysz sam sobie?

To, że opuściłeś strefę bezprawia nie oznacza, że jesteś bezkarny.

Uczestniczyłem w akcji " powybijaj jak najwięcej sapdów ", to, że goniliście kogoś to mnie mało obchodzi, mi chodziło o strzelanie do was W STREFIE DM, dla respektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin