Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nie słuszna kara więzienia Skarga na rekin.rw


HarnasNaStoleLejMatole
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza@rekin.rw  
    Data i godzina zdarzenia : 22.09.2020  -- -0:20
    Pełen opis sytuacji: Otóż wczoraj późną nocą był prowadzony pościg   dosyć efektywny bo rozegrało się to na strefie dm. W akcji brali udział funkcjonariusze o nickach  @DarkQueen @Maciek. @rekin.rw  cała akcja rp została rozegrana na dm gdzie policjancie dostali ostry szturm na ulicy Grove Street  w której zostali zabici z kilka jaki i nie z kilkanaście razy przez osoby stamtąd(dodam jeszcze  że @rekin.rw w pewnym momencie gdy go zabiliśmy zaczął przeklinać bo dostał ostrzeżenie od @Wiesi3k. )Po 15-20 minutach ja z kolegą @p0nczus wzięliśmy auto które było w kanałach i uciekliśmy stamtąd. Po dosłownej chwili wróciliśmy na dm po ziona i wyjechaliśmy po czym zobaczyliśmy jak radiowóz z  dm z całej pety uderza nas w bok zaczynają nas strzelać @DarkQueen i @rekin.rw po czym  zostaje zabity przez któregoś z nich w aucie. Od razu napisałem reporta na @rekin.rw i na siebie(nic z tym nie zrobili tylko zaakcepotwali zgłoszenie).Wziąłem sobie ubera żeby mnie zawiózł na dm po następne auto jakim był Admiral.Wsiadłem wyjechałem od strony magazynów i jade w stronę stacji na dm wyjeżdża longer w którym siedzą @Maciek. i @DarkQueen zaczynają mnie gonić po chwili dołącza do nich rekin. Wjechałem na dm i przebili mi jedną oponę(myślałem że już koniec ze mną) jednak wjeżdżając na środek drogi przy torach spotkałem gracza który zaczął strzelać w nich i odciągnął od nich uwagę wjechałem na GS wysiadłem z admirala wziąłem ziona @p0nczus i zacząłem wyjeżdżać z dm jednak zauważyłem @rekin.rw który mnie ścigał więc próbowałem go zgubić udało  mi się go zgubić po 3-5 minutach. Wyjechałem od strony autostrady która prowadzi na lv pojechałem w stronę sf bocznymi drogami  czekałem jeszcze z 10 minut czy mnie ścigają czy nie. Po czym pojechałem koło góry mc wjechałem na ocean flats odłożyłem auto do przechowywalni i czekałem jeszczę z 15 minut i wyszedłem z serwera. Wchodzę dziś i okazuje się że mam 240 minut za  nic a czekałem długo  prawie 30 minut żeby oddać auto do przecho i wyjść i tak zrobiłem bo wiedziałem że policja mnie już nie goni :) bo tak to pościg był by w stronę sf.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  Logi odnośnie przekleństw rekina i report odnośnie zabicia mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zachować to bez komentarza. Skupcie się lepiej na szkole a nie oskarżaniu niewinnych ludzi. A następnym razem przed  napisaniem oficjalnej  skargi do zarządu, radzę przeczytać dowody przeciwko pracownikowi ze zrozumieniem . Nie mam już więcej zamiaru komentować tej skargi do momentu wypowiedzenia się członka zarządu  bo widzę że zrobił się tu offtopic. Pragnę tylko zaznaczyć że posiadam dowody w postaci nagrań jak skaczesz i odwalasz, a twoi koledzy podczas gdy byli spacyfikowanii celowo zabijali się albo korzystali z tpev. 

Edytowane przez rekin.rw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dowód w którym niby skacze i odwalam podczas całego  zajścia z dnia  22.09.2020.Ja z graczem @p0nczus nie używaliśmy  tpeva  podczas tej akcji, tylko 3 samochodów(x2 ziony admiral)które były używane podczas tej akcji. Nie zabiliśmy  się ani razu :) 

Mnie zastanawia czemu nagle piszesz coś o szkole nie znasz mnie i nie wiesz czym się zajmuje w życiu prywatnym.

Pozdraiwam H.

Edytowane przez HarnasNaStoleLejMatole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż wynika z tego więcej zamieszania niż pożytku, wypowiem się po raz ostatni odnosząc się do całej sytuacji. Dnia 22 września bieżącego roku w godzinach późno wieczornych miał miejsce pościg za graczem o nicku @HarnasNaStoleLejMatole który to zatrzymał się do kontroli drogowej pojazdem mki,- Admiral w którym znajdował się również gracz @p0nczus odgrywający akcję RP iż jest porwany przez ów kierowcę (oskarżyciela). Po przekazaniu wymaganych dokumentów funkcjonariuszom, okazało się iż jest poszukiwany 6 wpisami o dużych wagach, rozpoczęliśmy Felony Traffic Stops (FTS) podczas którego to gdy dojechało wsparcie podejrzany zaczął uciekać w kierunku Los Santos. Pościg trwał około 10 minut, po czym  podejrzany wyskoczył z rampy znajdującej się nieopodal bazy jednostki SWAT i wskoczył do kanałów burzowych tym samym kierując się w kierunku strefy DM. Mimo tego nie odpuściliśmy i rozpoczęliśmy poszukiwania ów pojazdu. Nasze przepuszczenia szybko potwierdziły się (gracz uciekł na strefę DM), gdy padły strzały od gracza @p0nczus który stricte odgrywał że go porwano zakończyliśmy działania pościgowe tym samym wpisując ów graczy do komputera. Wszystkie jednostki biorące udział w pościgu odłączyły się w celu dalszego patrolu czy też naprawy pojazdów służbowych. Minęło około 20 minut od zakończenia wcześniejszego pościgu gdy gracz @HarnasNaStoleLejMatole znów wrócił do miasta San Fierro i zaczął prowokować jednostki aby go zatrzymały, tym samym ponownie został wezwany do zatrzymania się, po ponownej próbie przeprowadzenia Felony Traffic Stops znowu zaczął uciekać w kierunku Los Santos, od razu jednostki ruszyły w kolejną pogoń. Kordon ponownie dojechał do strefy DM, wjeżdżając tym samym na nią, oskarżyciel zaczął od razu kierować się w kierunku Grove Street gdzie czekała już na nas zasadzka, od razu zostaliśmy ostrzelani ginąc tym samym. Zaczęliśmy działania mające na celu ujęcie uciekiniera oraz jego pomocników którzy prowadzili do nas ostrzał, sukcesywnie były wyjmowane kolejne osoby. Kiedy strefa została wyczyszczona, a nasz radiowóz odbity jeden z Officerów biorący udział w pościgu dostrzegł uciekiniera jadącego przy nas, tym samym wznowił za nim pościg. Pościg opierał się głownie na tym iż podejrzany ciągle kręcił się po pustej już strefie DM licząc na pomoc od innych graczy. Po czym zniknął nam chwilowo z pola widzenia, nie mniej jednak wiedzieliśmy gdzie się kieruje, tym samym najbliższa jednostka udała się w celu przejęcia ów uciekiniera. Podczas gdy jednostka dojeżdżała już do oskarżyciela ten opuścił serwer (działania były nadal prowadzone). 

A teraz wyjaśnijmy wcześniejsze wypowiedzi:
-Temat: Nie słuszna kara więzienia- Kara była słuszna ponieważ posiadałeś 7 wpisów każdy po 30 minut co daje nam 210 minut więzienia, dodatkowo sama kwota mandatu wyniosła ponad 24000 Pln przez wysoki mnożnik (x3). Zatem już mamy powyżej 240 minut, jednak maksymalnie możemy pozbawić wolności gracza na czas 240 minut, co też zostało uczynione przez Twoje wyjście z serwera podczas prowadzonych działań.
-Użycie tpev/celowe zabijanie się: Jak już wspominałem polecam czytać ze zrozumieniem-"a twoi koledzy podczas gdy byli spacyfikowanii celowo zabijali się albo korzystali z tpev. " Gdzie tu jest mowa o Tobie? (załączam dowód- https://i.imgur.com/VES8tT0.mp4
-Gubienie się we własnych zeznaniach 

20 godzin temu, HarnasNaStoleLejMatole napisał:

 Po czym pojechałem koło góry mc wjechałem na ocean flats odłożyłem auto do przechowywalni i czekałem jeszczę z 15 minut i wyszedłem z serwera. Wchodzę dziś i okazuje się że mam 240 minut za  nic a czekałem długo  prawie 30 minut żeby oddać auto do przecho i wyjść i tak zrobiłem bo wiedziałem że policja mnie już nie goni :) bo tak to pościg był by w stronę sf.

To w końcu ile czekałeś? Ciężko mi wywnioskować z tych zeznań sens wypowiedzi. Dodatkowo sam nie możesz stwierdzić czy pościg już się skończył, czy nadal trwa. Nie doszło by do wsadzenia przez PID gdybyś zapytał się któregoś z funkcjonariuszy biorących udział w działaniach czy już możesz wyjść. Osobiście wielokrotnie spotykam się z tym że gdy gracz nie ma pewności czy nadal trwa za nim pościg piszę do któregoś z nas aby nie doszło właśnie do takiej sytuacji.
-Kwestia dowodów: Jak dla mnie te dowody nic nie znaczą ponieważ w logach nie ma nic wulgarnego z mojej strony czy innych officerów, a wręcz pokazują jedynie jak traktujecie inne osoby. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek, czego Ty tu szukasz, @p0nczus? Nikt nie prosił.

Brak załączonych dowodów, brak pełnego wzoru.

Ponadto po otrzymaniu logów w prywatnej wiadomości widzę, że się dobrze bawiliście a kultury u QwertY to raczej nie uczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin