Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SlomczaNN - oskarżony przez Gniadys*


Gniadys*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick funkcjonariusza: SlomczaNN
    Data i godzina zdarzenia: 23.09.2020, godz. 15:49/16:04
    Pełen opis sytuacji: Postawiłem Manany na moście, który do pewnej odległości wlicza się do granic prywatnej posiadłości. (Wynika tak z rozpiski "Granice prywatnych posiadłości" z działu frakcji SARA.) Oskarżony (jeździ najprawdopodobniej policyjną lawetą), postanowił je sobie odholować, pomimo tego że mają one prawo tam stać. Oczekuję zwrotu 600 PLN za wyciagnięcie manan.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: w spoilerze niżej
 

 

Edytowane przez Gniadys*
Poprawienie wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojazd znajdowały się na moście East Beach na ss zaznaczyłem kółkami gdzie dokładnie one były. Po za tym dla upewnienia się napisałem na siebie reporta po czym przyjął @DanielRB i powiedział że jak najbardziej nie powinny tam stać, po czym zrzucił mi je z tego mostu abym miał łatwiej, i je zabrałem.

Na drugim ss u Gniadysa widać dokładnie gdzie stały.

Edytowane przez SlomczaNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy mogą stać tak jak na screen'ie. 

@SlomczaNN proszę wykonać przelew na konto oskarżyciela w wysokości 1 000PLN, oraz nie słuchać się w takiej kwestii supportów - to Ty powinieneś wiedzieć kiedy możesz odholować pojazd a kiedy nie.

A co do prywatnych posesji, poniżej załączam obszar, na jakim mogą znajdować się pojazdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin