Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jesieniarski konkurs o 100.000 PLN!


HeroS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eluwina Jesieniary! 

Chcecie spróbować mojego alternatywnego konkursu?

Jak tak to pogchamp!

Wygrają 3 osoby po 33.333  PLN na głowę, czyli łącznie daję 99.999 PLN.

Instrukcja poniżej, powodzenia!
 

 

Edytowane przez HeroS*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zacząłem wyznawać "filozofię XD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie XD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam wszystkim ten styl życia.

- Jak mnie ktoś oszuka na serwerze, myślę sobie XD.
- Jak mnie ktoś staranuje, również myślę sobie XD.
- Jak zostanę ukarany na serwerze, też myślę sobie XD.

I od razu mi tak lżej.

Polecam, uczucie 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia X D ułatwia życie, zawsze wszystko było spokojne, rzeczy straszne były śmieszne, nie ważne co się stanie, myślę sobie 

 

XD

Kolega sie wywali - XD - 

Kolejna jedynka ze sprawdzianu? - XD - 

Gdy ktoś używa skrótów typu "CT U CB", myślę sobie - XD-

 

 

Edytowane przez stampii-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokus pokus

Czary mary

Na temat filozofii

wypowiadają się dzbany

XD

(Tekst nie ma zamiaru nikogo urazić , jest w formie humorystycznej)

Piszę bo są pewne osoby co wezmą ten tekst poważnie.

 

Edytowane przez .Mariuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia XD pomogła mi żyć w społeczeństwie gdy zawsze ktoś mnie taranował to robiło mi się smutno ale teraz pisze XD i czuje się o wiele lepiej. Działa to nie tylko w takich przypadkach ale też innych gdy kolega opowiedział mi jakąś historie zawsze piszę XD albo xd nawet nie czytając wiem , że gdy napisze ten piękny symbol każdy będzie zadowolony nawet podczas rozmów np:

A-Siema

B- XD

A- aha XD

B- ok XD

A-ok to siema XD

Takie rozmowy dają dużą satysfakcję i wiesz , że możesz dogadać się z kimś w mniejszy lub większy sposób , dlatego gorąco polecam tę dziedzinę nauki jaką jest Filozofia XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia "xD" pomaga mi w wielu chwilach.

Jedzie sobie jakiś osobnik, taranuje mnie po czym pisze "PUAC".

W tym momencie myślę sobie "xD" i od razu czuję się lepiej.

Edytowane przez Nifixiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofie ''XD'' można użyć w każdym momencie np: 

 

-Ktoś się do cb sapie odpowiadasz na to wszystko tylko ''XD''  i odrazu czujesz się lepiej ponieważ gość nie wie co odpowiedzieć i masz z niego beke.

-Dostajesz bana np: za odwalanie i tak sobie myślisz co z tego ''XD'' to tylko gra

 

Każdy ma inne odczucia co do Filozofi ''XD'' Ja np polecam go używać ponieważ on wyjaśnia wszystko jednym zdaniem ''XD'' 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizolofia XD została odkryta w IVw. p.n.e.. Już pradawny prorok Milton, zwany również jako Heros Gwiazdka opowiadał o niej.

Według HeroSa, pradawne XD powstało w skutek złączenia dwóch liter:

-X - które pochodzi od pierwszej litery słowa Kur*a w języku himalńskin. Mówi ono o tym, że coś jest świetne. Do dziś w języku polskim, stosuje się je częściej niż słowa takie jak "Witam" czy chodźby "masno" albo "naura". Milton wspominał, że było to jego ulubione słowo.

-D - pochodziło od słowa "śmieszne" z języka hindusko-polskiego. Słowo śmieszne, wskazywało, że coś jest zabawne.

 

Są różne formy "XD" w zależności znaczenia:

"xd" - heh, hehe.

"xD" - śmieszne, dobry żart.

"Xd" - nie śmieszne, ale nie chcę, żebyś wiedział, że mam cię w dup*e.

"xDDDD" - śmieszniejsze niż "xD"

"xddddddd" - trochę śmieszne, ale nie zasługuje na "xD"

"Xddddd" - nie wiem o co chodzi, ale się zaśmieje, a generalnie to mam autyzm.

"XD" - o ku**a, turbo śmieszne

"XDDD" - lepsze niż "XD", umierasz ze śmiechu.

"XDDDDDDDDDDDDDD" - No mam jeszcze większy autyzm i mam 7lat.

 

Pozdrawiam XDDDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Odkąd zacząłem wyznawać „filozofię xD” moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuje się już prawie wcale. Kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe myślę sobie „xD” i wszystko staje się prostsze. Naprawdę wszystkim polecam ten styl życia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytających serdecznie, jako iż jestem urodzonym polonistą troszkę się rozpisze na temat filozofii "XD"

Historia słowa "XD" : Rozpocznę może od samego porostka "XD". Ta 'piękna emotka' została wymyślona przez Urban Dictionary w 2003 roku, czyli ma za sobą już ponad 17 lat. Początkowo była stosowana za emotkę "szeroki uśmiech, podkreślone oczy", natomiast później przerodziła się w różne typy odbierania tejże emotki. Czytelnik może ją odbierać na przeróżny sposób, począwszy od szyderczego śmiechu, kończąc nawet na smutku, dodam tutaj sławny cytat "ile głów tyle pomysłów". Bardziej zaawansowani informatycy, stosują ją jako skrót zamiast np. " eXtreme digital " lub jako wiele innych skrótów angielskich firm. Oczywiście samo słowo może przebierać przeróżne formy zważając na styl pisma, wymienię kilka z nich; 

  • "xd" - yyy, miałem się zaśmiać?
  • "Xd" - weż się puknij w czoło
  • "XD" - omg hahaha

musimy pamiętać, iż wymieniłem tutaj tylko kilka typów pisma, form oraz styli jest naprawdę co nie miara. Dodać muszę, iż słowo to zostało nagrodzone Młodzieżowym słowem roku 2017r.

 

Filozofia "XD": Przejdźmy do filozofii.. powiedzmy sobie szczerze "filozofia XD" to styl życia, to cel - promyczek w tunelu który prowadzi nas do wyznaczonego przez nas celu, to powód dla którego rano wstajesz z łóżka, to nasze motto życiowe bez którego nie dalibyśmy sobie rady.. 

Sam na swoim przykładzie, odkąd zacząłem wyznaczać tą filozofie, ideologie jak zwał tak zwał osiągnąłem o wiele więceej niż myślałem że moge, tylko dlatego że właśnie ona mnie prowadziła. Nie odczuwam stresu w codziennym życiu, a cały dzień ambitnej pracy kończę z uśmiechem. Szybko nawiązuje nowe kontakty, we frakcji lepiej mi się pracuje w grupie. Moja kreatywność wzrosła kilkukrotnie, a ambitność kilkunastokrotnie. Nie denerwuję się gdy jakiś człowiek walnie we mnie przypadkowo swoim lambo. Zarabiam także dużo więcej, dostałem podwyżki na kurierze oraz magazynierze i kopalni. Każdemu jednemu polecę tę filozofię, pomaga we wszystkim.

 

XD TO STYL ŻYCIA, XD TO NASZE MOTTO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia XD 

Filozofia XD jest taka, że chłop mi mówi ile za to auto ja mu mówię 300k. A on na to XDDDDDDDDDDDDDD. Ja myślę sobie wtedy co za CJ XD. XD pomaga w porozumiewaniu się. XD to jest bardzo pomocny wyraz.

Edytowane przez Szadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz o filozofii xD mówisz i masz

Cejot wjeżdża mi na czołówkę  i zabierają mi prawko , myślę sobie xD

Wywala mi neta i auto zostaje bez ręcznego i znajduje je za 100 na przecho , myślę sobie xD

Dostaje muta za to że ktoś mnie wyzywa , myślę  sobie xD

Gdy zacząłem wyznawać filozofię xD życie stało się prostsze

 

                                                                 ŻYCIE TO JEDNO WIELKIE  XDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin