Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

1 landstalkera na serverze PFT


*bandam*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Surfer* napisał:

ale ty napisales ze do FT brakuje mu felg a on ma TYLKO FELGI ty wiesz co to znaczy FT?

Z tego co widzę, to jest inaczej napisane.

19 godzin temu, *bandam* napisał:

Dodatki: felgi, do ft brakuje wszystkiego oprócz felg XD

Jest wyraźnie napisane, że brakuje WSZYSTKIEGO oprócz felg, więc nie wiem czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy coś, ale to nie moja sprawa w sumie. 
 

Co do oferty, to złoże żeby tych punktów nie było, ale i tak nie chce go ( nawet za 10k ) , a co do oferty - 32k po nieskończonym sell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Z tego co widzę, to jest inaczej napisane.

Jest wyraźnie napisane, że brakuje WSZYSTKIEGO oprócz felg, więc nie wiem czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy coś, ale to nie moja sprawa w sumie. 
 

Co do oferty, to złoże żeby tych punktów nie było, ale i tak nie chce go ( nawet za 10k ) , a co do oferty - 32k po nieskończonym sell.

wiem wiem, zle przeczytalem na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ciastkowy* napisał:

 

Co do oferty, to złoże żeby tych punktów nie było, ale i tak nie chce go ( nawet za 10k ) , a co do oferty - 32k po nieskończonym sell.

Oj ciastek, zaoferowałbyś coś sensownego żeby trochę podbić licke, sam dobrze wiesz ile dałem za niego i kiedy to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin