Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście największego ceja na serwerze -Z3cHy


Tetrahydrokannabinol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś postanowiłem że "prawdopodobnie" kończę z MTA. Bardzo miło wspominam momenty spędzone na tym serwerze na pewno kiedyś wrócę ale póki co robię sobie przerwe.
Wymienie tu najblisze dla mnie osoby z którymi spędziłem mile czas.

@Tusin - Fajnie było mile się rozmawiało będę pamiętał wszystkie rozmowy na discordzie. Powodzenia w Tsa i trzymaj się

@Jakoob.cj - Mimo paru kłótni Mile wspominam spędzony czas  z tobą na serwerze jak i na discordzie. Trzymaj się i powodzenia.

@Nyxen - Stary nick był lepszy. Fajnie się z tobą rozmawiało pamiętam wieczorne rozmowy na discordzie. Powodzenia trzymaj się tam.

@sqah - Bardzo dobrze cie wspominam, dużo mi pomagałeś i ogólnie fajny byłeś. Trzymaj się.

@BlanciorGigancior - Fajnie się z tobą odwalało i rozmawiało. Byłeś jednym z lepszych moich znajomych. Jak wrócę to na pewno poodwalamy. Zapamiętam te pikniki na MC i porywanie ludzi busem. Trzymaj się.

@flor1aN - pamietam ciebie z pikników na MC fajna zabawa z tobą była. Trzymaj się

@norbert. - Pamiętam jak kiedyś od ciebie kupywałem clovera na 7k id. Mile wspominam ten moment. Trzymaj się.

@xkubax32145 - pożyczałem od ciebie hajsik kiedyś bardzo mi wtedy pomogłeś mimo że cie za bardzo nie znałem to fajny byłeś. Trzymaj się

@Iguana - Fajne konursiki robisz i ogółem jeden z lepszych adminów. Trzymaj się 

@Frapis - pamiętam jak napisałeś na mnie skargę i zamiast mute'a dostałem prawko. Fajny byłeś trzymaj się.

@Iderko. - Fajnie się rozmawiało na discordzie. Pamiętam jak ci sprzedawałem cometa. Trzymaj się

@Princessa* - Najlepsza moderatorka. dużo pomagałaś zapamiętam wszystkie kary i warny od ciebie. Trzymaj się

@Dmowski - dużo ci pomagałem miło cie wspominam powodzenia i trzymaj się

@Rafal. - pamiętam organizacje SOPRANO fajny byłeś powodzenia

@EloBenc6969 - Fajnie się z tobą rozmawiało i odwalało. Miło cię wspominam trzymaj się.

To chyba wszyscy Przepraszam jak kogoś nie wymieniłem ale nie pamiętam wszyskich. Nie wiem co tu więcej opisywać po prostu DOWIDZENIA!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin