Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika cosx000, oskarżony przez janekbonk@onet.pl.


janekbonk@onet.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: janekbonk@onet.pl
Nick osoby oskarżonej: cosx000
Powód napisania skargi: Złamanie pkt. regulaminu:
§1. Pracownik podczas pełnienia służby, jak i poza nią, zobowiązany jest do godnego reprezentowania frakcji.

§4. We frakcji panuje hierarchia oraz dyscyplina. Niedopuszczalne są zachowania działające na negatywne zdanie frakcji.

§15. Podczas poruszania się pojazdem należy stosować się do zasad Kodeksu Ruchu Drogowego.

§1. Pracownik porozumiewając się z innymi ma obowiązek zachowywać wszelkie zasady kultury osobistej, być uprzejmym oraz pomocnym.


Dowody: 

dAph8s7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie masz o co się przyczepiać i próbujesz na siłę sprawić abym został wydalony z frakcji.
To jest takie szukanie problemów na siłę, a nawet cię przy sytuacji nie było, nie wiesz jak wyglądała.

Oczywiście mogę przyjąć karę za chwilowe złamanie KRD.

co do podwójnego bindu - wysyłałem go dwóm różnym osobom w określonym odstępie czasowym

 

edit: sądząc po historii twoich tematów lubisz pisać skargi

edit2: §4. Oskarżający ma obowiązek posłużenia się dowodami, które nie są w żaden sposób zmodyfikowane oraz wysłane zostały w swojej pełnej rozdzielczości.

ty jedyne co dałeś to ucięty screen pracownika tsa z forum...

Edytowane przez cosx000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładniej o wiadomość przed tym bindem :))

 

37 minut temu, cosx000 napisał:

edit: sądząc po historii twoich tematów lubisz pisać skargi

Większość jest słusznych więc co Ci do tego?

Dowody to dowody - nie są nigdzie zmodyfikowane, wystarczy żeby ujrzeć na nich twoją winę :))

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Chodzi dokładniej o wiadomość przed tym bindem :))

już wyżej napisałem na ten temat

2 minuty temu, janekbonk@onet.pl napisał:

nie są nigdzie zmodyfikowane

no proszę powiedz mi jak nie jak tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, janekbonk@onet.pl napisał:

Czyli twoim tokiem myślanie możesz łamać regulamin bo po to on jest - gratuluję.

skoro tak twierdzisz to sobie twierdź. Nie napisałem nic podobnego - wyciągasz z kontekstu.

 

2 minuty temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Logi może sprawdzić administracja więc nie są zmodyfikowane ;)) nie kompromituj się

przeczytaj punkt regulaminu jeszcze raz bo go chyba nie rozumiesz.

"pełnej rozdzielczości"

w paragrafie nie ma wzmianki o logach, tylko o dowodach, co już zmienia postać rzeczy. Dowody powinieneś dostarczyć w postaci całego screenshota (lub wielu) przedstawiającego moją wypowiedź na czacie, a także to że rzeczywiście złamałem krd, bo tego nie widzę, czyli jakby się to nie stało - brak dowodu. ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdanie "zasady są po to by je łamać" napisane na służbie, gdy pracownik innej frakcji zwrócił Ci uwagę że tam nie można parkować są dobre, ok!

Jak ja mam przeczytać pkt. regulaminu (który przeczytałem przed napisaniem skargi) to ty przeczytaj co to znaczy pojęcie rozdzielczości :)) Twoją wypowiedź na chat widać :))

 

Teraz, cosx000 napisał:

a także to że rzeczywiście złamałem krd, bo tego nie widzę, czyli jakby się to nie stało - brak dowodu. ¯\_(ツ)_/¯

Jednak u góry się do tego przyznałeś... no co za zwrot akcji :)

36 minut temu, cosx000 napisał:

Oczywiście mogę przyjąć karę za chwilowe złamanie KRD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Czyli zdanie "zasady są po to by je łamać" napisane na służbie, gdy pracownik innej frakcji zwrócił Ci uwagę że tam nie można parkować są dobre, ok!

czy napisałem tak? Nie.
czy twierdzę tak? Nie.

czy typowa osoba po przeczytaniu tego tak by stwierdziła? Po raz trzeci Nie.

próbujesz mi wmówić to.

7 minut temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Jak ja mam przeczytać pkt. regulaminu (który przeczytałem przed napisaniem skargi) to ty przeczytaj co to znaczy pojęcie rozdzielczości :)) Twoją wypowiedź na chat widać :))

chyba nie rozumiesz na czym polega ten punkt

 

7 minut temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Jednak u góry się do tego przyznałeś... no co za zwrot akcji

tak przyznałem się, lecz i tak moje przyznanie powinno być podparte dowodami, których ty nie masz, nie miałeś i nie miałeś okazji ich zrobić bo cię tam po prostu nie było...

 

poczekamy na zarząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypominam 

§1. Pracownik podczas pełnienia służby, jak i poza nią, zobowiązany jest do godnego reprezentowania frakcji.

To co napisałeś było na poziomie zera - tymbardziej jako pracownik frakcji.

 

Przyznałeś się do winy, a zostałeś upomniany przez supporta (Franczesko) :)). Czekamy na zarząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Przyznałeś się do winy, a zostałeś upomniany przez supporta (Franczesko)

Ja tam supporta nie widzę, nie wiem jak ty.

 

VmIMACf.jpg

Edytowane przez cosx000
Screen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin