Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S/W Bufka 1.6


Krecik<3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Buffalo
ID:71012
Pojemność silnika:1.6
Przebieg pojazdu:40.36km
Dodatki:Up1,2,3, licznik wykrywacz fotoradarów, Cb radio,Ogranicznik,lpg 20dm

Cena:280 do nego albo wymiana
Coś od siebie:fajne furka vmax 205 fajny zryw ogl fajna furka polecam
SS’y:
https://imgur.com/a/EDeo9u5

Edytowane przez Dynamoo434
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-max owego samochodu wynosi 200km/h, a nie 205km/h :)

 

(Podsumowanie ceny: 130 salon = 120k + 42k up1 + 50k up2/3 + inne deperelle 10k = 222k a skoro nie sprzedaje się za całą cenę, jest on wart max 215k.)

Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez fr0st_Official
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fr0st_Official napisał:

V-max owego samochodu wynosi 200km/h, a nie 205km/h :)

 

(Podsumowanie ceny: 130 salon = 120k + 42k up1 + 50k up2/3 + inne deperelle 10k = 222k a skoro nie sprzedaje się za całą cenę, jest on wart max 215k.)

Pozdrawiam cieplutko

jedzie 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fr0st_Official napisał:

V-max owego samochodu wynosi 200km/h, a nie 205km/h :)

 

(Podsumowanie ceny: 130 salon = 120k + 42k up1 + 50k up2/3 + inne deperelle 10k = 222k a skoro nie sprzedaje się za całą cenę, jest on wart max 215k.)

Pozdrawiam cieplutko

Pochwal sie swoim sgt gdzie wszędzie je wpychasz, hipokryto. 

 

 

A i bufalo ma vmax 205 jak nie więcej 

 

246k lo sell długoterminowym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fr0st_Official napisał:

V-max owego samochodu wynosi 200km/h, a nie 205km/h :)

 

(Podsumowanie ceny: 130 salon = 120k + 42k up1 + 50k up2/3 + inne deperelle 10k = 222k a skoro nie sprzedaje się za całą cenę, jest on wart max 215k.)

Pozdrawiam cieplutko

Jak już to 51k kosztuje up1 a nie 42k a poza tym liczy się cena demontu

Edytowane przez MichuBomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin