Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Korni. - oskarżony przez Prokop


Prokop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Korni.
    Data i godzina zdarzenia:08.10.2020 godzina 19:58
    Pełen opis sytuacji:Jechalem sobie spokojnie drogą lecz policjant korni zatrzymal sie w nie odpowiedniej chwili  i uderzyłem w radiowóz przez niego policjant nie chciał mi zapłacić i potem odjechał sobie jak by nigdy nic 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/S57qlu1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sergeant I Korni.

 

Zaczynając od początku, wraz z Cadetem @Paul2eu patrolowałem ulicę San Fierro kiedy to czarny pojazd marki Comet przekroczył prędkość, podjęliśmy się zatrzymania na w/w pojeździe. Kierowca z zatrzymanego pojazdu zatrzymał się na wjeździe na Osiedle Doherty, radiowozem stanąłem blisko pachołków przy chodniku, informowałem na megafonie kierowcę aby zjechał na parking, podczas informowania uderzyłeś w mój radiowóz swoich pojazdem powodując kolizje. Sądzę że jakbyś nie przekraczał dozwolonej prędkości (80km/h) tym samym łamiąc KRD, mógłbyś zauważyć mój radiowóz oraz bezpiecznie go ominąć, ponieważ gdybyś jechał, jak to ująłeś "spokojnie" to na twoim dowodzie nie byłoby tak dużo śladów opon. Przechodząc do dalszej części oskarżeń:

2 godziny temu, Prokop napisał:

policjant nie chciał mi zapłacić i potem odjechał sobie jak by nigdy nic 

Byłem zajęty zatrzymaniem Cometa, który po chwili po prostu odjeżdżał (jak można zauważyć na Twoim drugim dowodzie na minimapie- blip uciekiniera), więc ruszyłem za Nim i zatrzymaliśmy się dopiero na Parkingu Policyjnym.

Dodam również, że gdy ty spowodowałeś kolejną kolizję (na którą mam nagranie) postanowiłeś się kłócić na środku skrzyżowania z kimś "gdzie znalazł prawo jazdy".

Proszę również Zarząd o możliwości wypowiedzenia się @Paul2eu

Edytowane przez Korni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin