Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Augazo oskarżony przez Baku_PL


Buszek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Mój nick: Baku_PL 

Nick osoby oskarżonej: Pracownik SARA augazo

Powód napisania skargi: Na serwerze nie grałem 10 dni. Dzisiaj zauważyłem że termin wynajmu minął. Zrespiłem się w innym domku i sprawdziłem pod F5 pojazdy. Okazało się że około moich 10 pojazdów aurazo przewiózł na przechowalnię a 5 aut dał na PP (Niewłaściwe parkowanie-300PLN). Gdy się zapytałem czemu te auta zabrał z mojej posesji napisał że nie jest już w SARA ( zabrał 30 września ) i że nie ma SS bo minęło dwa tygodnie. Zgodzę się z jednym z nim, że nie każdy może pamiętać co się działo 10 dni temu. Byłem natarczywy i się pytałem o SS i nie tylko napisał że nie może udzielać takich odpowiedzi że go to nie interesuje oraz że już nie jest w SARA

Dowody: niestety nie zrobiłem SS jak na Parkingu Policyjnym są auta 

PS Wiem bądź widać po tej wypowiedzi że ,,śmierdzi,, tu ta sprawa ale bądźmy ludźmy kto by chciał aby z własnej posesji zabierać auta za złe parkowanie.

Przepraszam Cię Augazo za tą skargę ale nie chciałeś ze mną grzecznie rozmawiać to spotykamy sie tutaj ;) 

Pozdrawiam Cieplutko Baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jeszcze do tej skargi to jak Maselko napisał jest regulamin.

§2. Twórca skargi ma obowiązek poinformowania oskarżonego o złożonym wątku.

§6. W skardze należy posługiwać się powyższym wzorem, uzupełniając wszystkie podane punkty.

§3. W skardze należy zachowywać kulturę osobistą. 

niestety nie mam dowodów w kształcie SS ale Augazo może sam potwierdzić iż dał moje auta na Parking Policyjny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin