Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AKKT - oskarżony przez DawidMiszcz


DawidMiszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: AKKT
  Data i godzina zdarzenia: (+-) 19
  Pełen opis sytuacji: Uderzyłem w radiowóz wyprzedzając odbiłem się i poleciałem kawałek dalej wiec zawróciłem żeby zapłacić za szkody gracz mnie zatrzymał chcąc mi wpisać mandat się pytał czy przyjmuje napisałem ze tak i jedziemy do bankomatu gracz wszedł do radiowozu wiec odpaliłem i podjechałem do bankomatu wypłacić pieniądze gracz przejechał obok mnie jadąc prostu zamiast do mnie w lewo myślałem ze może ma ważniejsze zgłoszenie wiec wpłaciłem pieniądze i pojechałem się przejechać i przebrać skina po czym znów zaczęła mnie gonić policja wiec zacząłem uciekać uderzyłem i zostałem złapany zakuli mnie włożyli do radiowozu po czym mnie wyciągnęli włożyli mnie do innego potem jeden oddał mnie drugiemu i włożyli znowu do innego radiowozu i rozkuli kawałek dalej stał gracz i kazałem mu podjechać bo jestem rozkuty gracz podjechał i zaczęliśmy uciekać po czym ktoś z administracji mnie tepnął i mówili ze uciekłem "BUGIEM" AKKT mówił ze uciekłem z zatrzymania co bylo nie prawdą logi z bankomatu są na dole tak samo nie wiem za co dostałem mandat za przekroczenie predkości jak nie byla ani razu mierzona oraz łamanie zasad RP chciał bym sie dowiedziec jak je złamałem SS do mandatów na dole.
  Dowód, który to potwierdza całe zajście:

[2020-10-09 18:54:59] [Output] : AKKT [165]: Mandat wynosi 8400PLN, przyjmuje Pan?
[2020-10-09 18:55:01] [Output] : DawidMiszcz [236]: na co za pozno? xd
[2020-10-09 18:55:04] [Output] : DawidMiszcz [236]: chodz bankomat

[2020-10-09 18:55:24] [Output] : ✔ Wypłaciłeś(aś) 8400 PLN ze swojego głównego konta bankowego.

[2020-10-09 19:01:53] [Output] : ✔ Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza bejoten!
[2020-10-09 19:01:53] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza bejoten!
[2020-10-09 19:01:53] [Output] : âś” ZostaĹ‚eĹ›/aĹ› zĹ‚apany/a przez funkcjonariusza Majsterunio!  

[2020-10-09 19:02:03] [Output] : ✔ Zostałeś/aś puszczony/a przez funkcjonariusza bejoten!
[2020-10-09 19:02:03] [Output] : ✔ Zostałeś/aś rozkuty/a przez funkcjonariusza bejoten!

[2020-10-09 19:03:10] [Output] : ✔ Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza Majsterunio!
[2020-10-09 19:03:10] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza Majsterunio!
[2020-10-09 19:03:13] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wsadzony/a do pojazdu przez funkcjonariusza Majsterunio!
[2020-10-09 19:03:17] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wyjęty/a z pojazdu, a następnie zakuty/a przez funkcjonariusza Majsterunio!
[2020-10-09 19:03:17] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza Majsterunio!

[2020-10-09 19:03:20] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wsadzony/a do pojazdu przez funkcjonariusza Majsterunio!

[2020-10-09 19:03:34] [Output] : ✔ Zostałeś/aś rozkuty/a przez funkcjonariusza Nicholaz!

[2020-10-09 19:08:59] [Output] : Zostałeś/aś przeniesiony/a do gracza o nicku ThanKs.

[2020-10-09 19:09:11] [Output] : Nicholaz [108]: uciekles przez buga, wiec zostales tepniety

[2020-10-09 19:14:54] [Output] : AKKT [165]: Nie oszukuj uciekłeś z zatrzymania

[2020-10-09 19:17:50] [Output] : AKKT [165]: Bo kłamiesz w każdym zdaniu

SS: MANDATÓW 

https://imgur.com/a/PVwHsgM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie powinieneś ruszyć bez mojej zgody. Po drugie, nie oszukuj że ruszyłeś do bankomatu bo ruszyłeś tak szybko że zanim wsiadłem do radiowozu to błyskawicznie znikłeś mi z pola widzenia, jak i twój blip z radaru, więc potraktowałem to jako pościg. Całe zajście potwierdzi @MFifa, ponieważ był w pobliżu i wszystko widział. Niestety odjechałeś na tyle szybko że nie miałem pojęcia gdzie pojechałeś i zgubiłem Cię. A jeśli chodzi to tą późniejszą sytuacje z kajdankami to po prostu 2 funkcjonariuszów zakuło Cię w jednym czasie i się zbugowałeś przez co mogłeś po jakimś czasie sobie uciec.

Edytowane przez AKKT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ty mi dajesz mandat za RP to powinieneś tez tego przestrzegać jeśli miał byś mi udzielić zgodę na odjechanie do bankomatu to raczej powinno to być zrobione przy moim samochodzie a nie ze pytasz czy przyjmuje ja mowie chodz bankomat a ty odbiegasz do radiowozu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po drugie, nie oszukuj że ruszyłeś do bankomatu" nie rozumiem? na dole masz ze 20sek potem byłem w bankomacie a stalismy prawie przy bankomacie jeżeli chcesz mogę Ci wyslać ss miejsca zdarzenia 

Edytowane przez DawidMiszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DawidMiszcz napisał:

Skoro ty mi dajesz mandat za RP to powinieneś tez tego przestrzegać jeśli miał byś mi udzielić zgodę na odjechanie do bankomatu to raczej powinno to być zrobione przy moim samochodzie a nie ze pytasz czy przyjmuje ja mowie chodz bankomat a ty odbiegasz do radiowozu

 

Odbiegłem bo ruszyłeś bez mojej zgody.

 

2 godziny temu, DawidMiszcz napisał:

jak mogłem Ci zniknąć jak za Tobą stał jeszcze jeden kolega na odpalonym silniku w aucie 

Kolega akurat dostał laga.

 

2 godziny temu, DawidMiszcz napisał:

"Po drugie, nie oszukuj że ruszyłeś do bankomatu" nie rozumiem? na dole masz ze 20sek potem byłem w bankomacie a stalismy prawie przy bankomacie jeżeli chcesz mogę Ci wyslać ss miejsca zdarzenia 

Ja mówię o tym pierwszym zajściu od którego się wszystko zaczęło, nie o drugim gdzie Cię już mieliśmy zakutego, podejrzewam że dobrze wiesz o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pojechałeś prosto to co miałem zrobić wypłacić i lecieć za Tb żeby Ci zapłacić mandat nie wiadomo za co? Skad mogłem wiedzieć ze nie wiedziałeś gdzie pojechałem ? daj logi gdzie przekroczyłem prędkość albo oddaj mi pieniądze które mi zabrałeś nie wiadomo za co w tym mandacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DawidMiszcz napisał:

Piszesz ze ja kłamie w każdym zdaniu moim zdaniem jesteś śmieszny tym co piszesz stałem i czekałem aż mi coś napiszesz a pobiegłeś do auta to jak mi nic nie pisałeś to sb pojechałem do bankomatu 

W tej chwili znów kłamiesz bo pobiegłem do auta po tym jak ruszyłeś. @MFifa Potwierdzi.

 

11 godzin temu, DawidMiszcz napisał:

I daj przykład jak się zachowałem „nie RP” tez dostałem za to mandat :)

Podczas pościgu gdy zmieniłeś pojazd na PCJ kilka razy uderzyłeś mocno w ścianę i jakby nigdy nic sobie na niego wsiadłeś i uciekałeś dalej.

 

11 godzin temu, DawidMiszcz napisał:

To ty/wy się zachowaliście nie RP bo mnie rozkuliście ja uciekłem a wy mnie tp 

Człowieku jak już nie mam zamiaru z tobą dalej pisać, nigdy jeszcze nie trafił mi się taki gracz który piszę takie głupoty, nie mając w tym tak naprawdę celu bo nawet nie masz dowodów, ponieważ po prostu kłamiesz. Nie będę  dalej tracić czasu na takich ludzi jak ty. Czekamy na wypowiedź zarządu.

Edytowane przez AKKT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzyłem raz na końcu w ścianę wiec jak kilka razy? Może ktoś ma nagrany pościg a nie zmieniłem PODCZAS POŚCIGU tylko jak przejechałes obok to byłem jeszcze się przejechać i zostawiłem auto i wziąłem motor a skoro @MFifa miał laga i nie mógł za mną wyjechać ale za to patrzeć mógł czy wyjechałem szybciej niż ty wsiadłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin