Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na S.A. Police Department - oskarżony przez Dudziak


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W dniu 11.10.2020 o 16:02, Dudziak napisał:

Gracz @$Damixpl$ rozpoczął pościg, po jego ucieczce do wody pojazd, którym się poruszał przez pewien czas został pozostawiony bez opieki SAPD, jako iż uznałem, że został on po prostu "olany" ((tak się zazwyczaj dzieje przy pościgach 0RP)) postanowiłem go zabrać oraz wrzucić do przechowywalni pojazdów na Bazie SARA, a następnie odebrać w LV (aby zbędnie nie jeździć 80km/h). 

Dobra. W skrócie - kolega był ścigany, gdzie Ty byłeś pasażerem. Jako jedyny nie skoczyłeś do wody, a funkcjonariusza nie było przy pojeździe 20 sekund, a Ty do niego wsiadłeś i odjechałeś. Nie sądzę, że został olany, skoro nie minęło nawet pół minuty, a pozostałych jednostek jeszcze nie było na miejscu.

W skardze w dziale SAPD napisałeś, że chciałeś wrzucić pojazd do przechowalni na bazie SARA po czym odejść od komputera, a tutaj, że odebrać z LV? Gubisz się.

Na marginesie zaznaczę, że nie bez powodu głos na filmie został wyciszony, jestem strasznie ciekawy, jaki plan tak na prawdę mieliście.

Przechodząc dalej, fakt, nakaz zatrzymania powinien mieć miejsce, za co funkcjonariusze zostali ukarani, jednakże biorąc auto tak jak wyżej wspominałem po 20 sekundach bez opieki funkcjonariusza, trudno nie jest się domyśleć, że chodzi o Ciebie, skoro uciekłeś pojazdem uciekiniera z miejsca zdarzenia, oraz przez większość czasu funkcjonariusze jeździli tylko za Tobą.

 

Pozdrawiam, miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, CampeQ napisał:

Na marginesie zaznaczę, że nie bez powodu głos na filmie został wyciszony, jestem strasznie ciekawy, jaki plan tak na prawdę mieliście.

Głos nie został wyciszony, lecz nie jest nagrywany, nagrywania używam głównie do powtórek do dokumentacji na służbie (ustawienia 30kl/s, brak dźwięku, 1minuta cofania), nie potrzeba mi większych ustawień, po co zaśmiecać?

37 minut temu, CampeQ napisał:

W skardze w dziale SAPD napisałeś, że chciałeś wrzucić pojazd do przechowalni na bazie SARA po czym odejść od komputera, a tutaj, że odebrać z LV? Gubisz się.

Lecz nigdzie nie wskazałem kiedy bym go wyciągnął, nie mam prawa odejść od komputera? 

37 minut temu, CampeQ napisał:

Przechodząc dalej, fakt, nakaz zatrzymania powinien mieć miejsce, za co funkcjonariusze zostali ukarani, jednakże biorąc auto tak jak wyżej wspominałem po 20 sekundach bez opieki funkcjonariusza, trudno nie jest się domyśleć, że chodzi o Ciebie, skoro uciekłeś pojazdem uciekiniera z miejsca zdarzenia, oraz przez większość czasu funkcjonariusze jeździli tylko za Tobą.

Tylko za mną? Na nagraniu dokładnie widać po jakim czasie oraz jakiej odległości pojawiły się jakiekolwiek jednostki, które przyjechały za Stinger, w związku z tym nie wiem na jakiej podstawie piszesz "jeździli tylko za Tobą.", chociaż drugi pojazd jechał równolegle że mną.

 

37 minut temu, CampeQ napisał:

a funkcjonariusza nie było przy pojeździe

W takim razie jasno wynika, iż jest to zaniedbanie Funkcjonariuszów, tak samo poniższy fragment.

37 minut temu, CampeQ napisał:

Przechodząc dalej, fakt, nakaz zatrzymania powinien mieć miejsce

Wciąż nie mam pojęcia dlaczego takowy "pościg" miał miejsce, jeżeli sami (ty oraz dawny "c0ver") stwierdzacie błąd Funkcjonariuszy. Jeżeli takowy został popełniony wychodzi na to, iż pościgu nie było, jeżeli nikt poza ściągającymi o nim nie wiedział.

W dniu 11.10.2020 o 16:02, Dudziak napisał:

>> 0RP - Gdybym otrzymał jakiekolwiek wzmianki od was w sprawie RP, wykonywałbym je, jest to serwer RPG, RP się wykonuje przy akcjach RP, a nie przy zwykłej jeździe ((tak to traktuję, poprzez brak poinformowania)).
>> Ucieczka przed policją - Uciekałem? Z tego co wiem słowo "ucieczka" oznacza uciekanie, a nie zwykłą jazdę do celu.
>> Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza - Było jakieś? Nie było... A jeżeli było proszę o wskazanie.
>> Prowadzenie pościgu z niesprawnym ogumieniem - Pościg jest za pojazdem przez służbę mundurową uprawnioną, w tym przypadku pościgu nie było, a może był? Ale nie za mną...
>> Wejście/wjazd na teren zamknięty - Wjazd na teren swojej Frakcji jest zabronione? To wy wjechaliście na teren zamknięty, ja jedynie dążyłem do celu.
>> Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym - Jechałem po ludzku, lecz niektórzy uczestnicy ruchu utrudniali oraz taranowali.

Przechodząc dalej części mandatów nie rozumiem, m.in. "Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza", "Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym", "Wejście/wjazd na teren zamknięty", "0RP", na jakiej podstawie zostały nadane? Żadnych poleceń nie otrzymałem (włącznie z nakazem zatrzymania), starałem się jechać prawidłowo oraz tak jechałem, lecz raz zostałem "spitowany", wjazd na teren zamknięty jest wtedy, gdy on jest rzeczywiście zamknięty, a nie jeżeli jest do niego dostęp, chociażby przez otwierającą się bramę, było jakieś RP? Nie przypominam sobie, strona Police Department również nie wykazała żadnego objawu RP.


Również życzę miłego wieczoru, jednakże chciałbym poznać opinię KSF, ponieważ ja jako Gracz nie mam dostępu do regulaminu wewnętrznego Funkcjonariuszy.

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 22:09, Dudziak napisał:

Tylko za mną? Na nagraniu dokładnie widać po jakim czasie oraz jakiej odległości pojawiły się jakiekolwiek jednostki, które przyjechały za Stinger, w związku z tym nie wiem na jakiej podstawie piszesz "jeździli tylko za Tobą.", chociaż drugi pojazd jechał równolegle że mną.

W dniu 14.10.2020 o 21:31, CampeQ napisał:

oraz przez większość czasu funkcjonariusze jeździli tylko za Tobą.

 

W dniu 14.10.2020 o 22:09, Dudziak napisał:

W takim razie jasno wynika, iż jest to zaniedbanie Funkcjonariuszów, tak samo poniższy fragment.

Nie. Ważniejsze jest pościg za uciekinierem - w tym wypadku skoczył za nim do wody, a to, że pozostałe jednostki jeszcze nie zdążyły dojechać to inna sprawa. Gdyby zaniedbywali obowiązki, chwilę potem nie gonili by Cię.

 

W dniu 14.10.2020 o 22:09, Dudziak napisał:

Wciąż nie mam pojęcia dlaczego takowy "pościg" miał miejsce, jeżeli sami (ty oraz dawny "c0ver") stwierdzacie błąd Funkcjonariuszy. Jeżeli takowy został popełniony wychodzi na to, iż pościgu nie było, jeżeli nikt poza ściągającymi o nim nie wiedział.

W dniu 14.10.2020 o 21:31, CampeQ napisał:

jednakże biorąc auto tak jak wyżej wspominałem po 20 sekundach bez opieki funkcjonariusza, trudno nie jest się domyśleć, że chodzi o Ciebie, skoro uciekłeś pojazdem uciekiniera z miejsca zdarzenia, oraz przez większość czasu funkcjonariusze jeździli tylko za Tobą.

 

W dniu 14.10.2020 o 22:09, Dudziak napisał:

Przechodząc dalej części mandatów nie rozumiem, m.in. "Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza", "Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym", "Wejście/wjazd na teren zamknięty", "0RP", na jakiej podstawie zostały nadane? Żadnych poleceń nie otrzymałem (włącznie z nakazem zatrzymania), starałem się jechać prawidłowo oraz tak jechałem, lecz raz zostałem "spitowany", wjazd na teren zamknięty jest wtedy, gdy on jest rzeczywiście zamknięty, a nie jeżeli jest do niego dostęp, chociażby przez otwierającą się bramę, było jakieś RP? Nie przypominam sobie, strona Police Department również nie wykazała żadnego objawu RP.

 

Co do mandatów, sam nie wiem na jakiej podstawie zostały nałożone mandaty - "Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza", "Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym". Osoba odpowiedzialna za to zostanie ukarana a pieniądze Tobie zostaną zwrócone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zmienia to faktu, że funkcjonariusze popełnili błąd, a z mandatami wciąż się nie zgadzam.

Poza tym jak to jest? Osoba sprawdzająca skargę całkowicie ją odrzuciła, a ty tutaj częściowo przyznajesz mi rację. Wychodzi więc na to, iż osoba sprawdzająca nie jest kompetentna, lub korzystacie z dwóch różnych regulaminów.

Poczekam na odpowiedź KSF.

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 06:52, Dudziak napisał:

Nie zmienia to faktu, że funkcjonariusze popełnili błąd, a z mandatami wciąż się nie zgadzam.

I zostali ukarani, a pieniądze zostały Ci zwrócone.

W dniu 26.10.2020 o 06:52, Dudziak napisał:

Poza tym jak to jest? Osoba sprawdzająca skargę całkowicie ją odrzuciła, a ty tutaj częściowo przyznajesz mi rację. Wychodzi więc na to, iż osoba sprawdzająca nie jest kompetentna, lub korzystacie z dwóch różnych regulaminów.

Nie odrzuciła, funkcjonariusze zostali ukarani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin