Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sarius - oskrarżony przez Dejw.


Dejw.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Sarius
    Data i godzina zdarzenia: 17.10.2020 około 19:00
    Pełen opis sytuacji: Jechałem za Panem z SAPD, wyprzedzałem go - w miejscu gdzie dozwolona prędkość to 80km/h lub 120km/h jechałem 140-180km/h ( i tak chyba 10 razy..) przy tym wyprzedając oskarżonego. Według mnie jest to niedopełnianie obowiązków bo uważam, że policja powinna podejmować czynności do każdego uczestnika ruchu drogowego łamiącego KRD.  Brak reakcji z jego strony - wszczęcia pościgu. Żeby nie było odrazu mówię że nie byłem rozwalony, nie taranowałem specjalnie. Druga sprawa, po wjeściu na bazę SAPD zostałem postrzelony z paralizatora wraz z graczem @Bambo*. Mieliśmy za to dostać po 3,000PLN mandatu + za zniewagę funkcjonariusza i niewykonywanie poleceń, gdy chcieliśmy dowodu potwierdzającego zarzuty - nie otrzymaliśmy go. Sprawa 3, gracz podczas wykonywania czynności służbowych nie włączył sygnałów świetlnych, stał na miejscu zarządu SAPD, a gdy się zapytałem czy jest z zarządu że tu stoi powiedział bez za wahania "Tak." - gdy sprawdziłem skład SAPD, brakuje mu dosyć dużo aby tam się dostać ;) W dodatku powiedział, że zarząd nadał mu zarząd KSF. Zostałem wrzucony na 30minut do więzienia, więc jeśli nie będzie sensownych wyjaśnień od gracza liczę na ukaranie go oraz rekompensatę za staracony czas. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://imgur.com/gallery/WopSWbS

Spoiler

 

sea98hB.png

dz4LlfX.png

Bzdkn4E.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Sergeant II Sarius, gdy wrzucilem waszego kolege Maxwella187, nastepnie sledziliscie mnie i przeszkadzaliscie mi w pracy dlatego tak, napisalem bylo to w ironii, nastepnie wszedliscie na teren zamkniety oraz zakulem was wraz z cadetem, gdy pytalem się was czy przyjmujecie to nie dostałem odpowiedzi pytałem się kilka razy, nastepnie stwierdzilem, ze nie przyjmujecie mandatu.Czekam na wypowiedz zarządu.Chcialbym dodac waszą zniewage.https://imgur.com/a/aVuuATs

Edytowane przez Sarius
dodanie ss'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadaliśmy ponieważ nie dostaliśmy dowodów na zarzucone nam przewinienia. Ty możesz nam nie odpowiadać z tego co widziałem więc w czym problem? Przeszkadzaliśmy? Kiedy - jazda 20m za wami lub 50 przed, wyprzedzanie to raczej nie jest utrudnianie pracy. Może się po prostu stresujesz że ktoś za tobą jeździ, jeśli tak - zmień frakcje. Te wiadomości które dodałeś były już w drodze do więzienia, po tym jak powiedziałeś że Cię znieważyliśmy - sensu w tym nie widzę, a w dodatku co tu jest obraźliwego - obiektywna opinia jeśli nie umiesz sobie z nią radzić to masz poważny problem. Odnosząc się do przypisania sobie zarządu przez ciebie - dla mnie i pewnie większości osób ironicznie by to zabrzmiało gdybyś dopisał "heh ,hah, xd" ty dodałeś kropkę - co nie przekłada się na ironię lecz na stwierdzenie faktu. Z odpowiedzią na pytanie czy przyjmuję mandat czekałem również na twoją odpowiedź czy dasz nam te dowody czy nie. Nie zrobiłeś tego, więc odpowiedzi nie otrzymałeś - proste i logiczne. A jak wytłumaczysz to że nie podjąłeś działań w stosunku do mnie gdy miałem niedozwoloną prędkość?  I ostatnia rzecz, daj mi dowody na niewykonywanie twoich poleceń - których nie dawałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

[2020-10-17 18:57:15] [Output] : Dejw. [160]: a ty to zarzad jestes ze tu stoisz?
[2020-10-17 18:57:17] [Output] : * mlodyshine dociska kolanem, następnie wyciąga kajdnaki i zakuwa zatrzymanego.
[2020-10-17 18:57:18] [Output] : Bambo* [350]: no sklejaj tam to rp
[2020-10-17 18:57:19] [Output] : Dejw. [160]: nie sądze
[2020-10-17 18:57:29] [Output] : Sarius [397]: Tak.
[2020-10-17 18:57:40] [Output] : Dejw. [160]: XDD ciekawe kto da;
[2020-10-17 18:57:42] [Output] : Dejw. [160]: XDD
[2020-10-17 18:57:47] [Output] : Sarius [397]: ksf 

 wzLpf0P.png

A z tym ss'em co dałeś @Sariusto już sobie przypomniałem. Jechaliście 2pasami i chwilę po przeciwnym czyli pod prąd - za to samo zatrzymaliście maxwell'a co jest chore bo jemu zminimalizowało grę, ale przynajmniej jak "wrócił" to zapytał was ile ma wam oddać bo nie zrobił tego specjalnie. A wy? Robiliście to samo tylko w nikogo nie uderzyłeś - chodź raz było blisko. Taka sprawiedliwość, nie wiem za lepszego się uważasz?

Edytowane przez Dejw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin