Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wycofuje.


..Fresh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, z tej strony irGXi0U.png Sergeant II rekin.rw

Dnia 18.10.2020r. w godzinach południowych prowadzony był pościg, podczas dojazdu mojej jednostki do kordonu zostałem przez Pana brutalnie 2 razy staranowany oraz celowo była zagradzana mi droga, mimo próśb o zrobienie przejazdu dla pojazdu uprzywilejowanego. Pierwsze uderzenie potraktowałem z przymrużeniem oka, natomiast po drugim świadomym taranie wg9OVzD.png Detective III @darkmon który to znajdował się ze mną w pojeździe odebrał to jako atak na nasze zdrowie czy też życie, dlatego też podjął decyzję o użyciu broni palnej w celu ochrony naszego życia. Cała wina leży tylko i wyłącznie po Pana stronie, ja jako kierujący pojazdem uprzywilejowanym zachowałem szczególną ostrożność wyprzedzając Pana oraz inne pojazdy, a to że Pan próbował nas dwukrotnie zepchnąć z drogi to już inna sprawa. Nie mniej jednak ja nie otworzyłem do Pana ognia ponieważ w tym czasie nakładałem na Pana karę w postaci zabrania prawa jazdy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin