Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwal się swoim pojazdem z życia realnego!


Pers.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopczyku widzę ze jestes nie doinformowany w swoim samochodzie . A więc jak wspomnailes u góry nalepione zostalo według ciebie nalepak na atrape z s7 lecz zauważyłem że masz przerobiony wydech z s7 a także spoiler wysuwany z tylenj klapy z czego sie orientuje występowały one w odmianach s7 a także rs7. Wiec nie wiem czym chcesz to osiągnąć ale no beka z takich dzieci co chcąc osiągnąć co w nece dając zdjęcie z interenetu nawet niewiedzac co na nim jest.

Serdecznie pozdrawiam,miłego dnia z poważaniem Thenotorious

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thenotorious napisał:

Chlopczyku widzę ze jestes nie doinformowany w swoim samochodzie . A więc jak wspomnailes u góry nalepione zostalo według ciebie nalepak na atrape z s7 lecz zauważyłem że masz przerobiony wydech z s7 a także spoiler wysuwany z tylenj klapy z czego sie orientuje występowały one w odmianach s7 a także rs7. Wiec nie wiem czym chcesz to osiągnąć ale no beka z takich dzieci co chcąc osiągnąć co w nece dając zdjęcie z interenetu nawet niewiedzac co na nim jest.

Serdecznie pozdrawiam,miłego dnia z poważaniem Thenotorious

Że Cię nigdy nie będzie stać na takie auto, bo jedyne w czym coś podobnego osiągnąłeś to jedynie w grze, to już nie mój problem 'chłopczyku'. Ból du*y, o to że ktoś ma lepszy majątek, niż Ty tyrając przez 5 lat w Polsce? Rozumiem wszystko, ale tak Cię zazdrość zżera, że nigdy do czegoś takiego nie dojdziesz to szok, mentalność graczy MTA...

Co do nalepki, napisałem jasno, że został naklejony to został naklejony, czemu miałbym kłamać? To tak, jakbyś miał się doczepić do tego, że z tyłu nigdy nie było nalepki 'PL', serio?

Wysuwany spoiler jest standardowy w A7 z 2013 roku, nie wiem jak w młodszych wersjach, ale mój sąsiad ma podobną czarną młodszą wersje i też ma, więc sądzę że to doczepienie z Twojej strony jest na siłe.

pnb1MOC.jpg

Również pozdrawiam, nie mam zamiaru Ci więcej nic udowadniać, nie szukam atencji i nie potrzebuję się dowartościowywać w grze czymś czego nie mam. 

Edytowane przez Pers.
Chodziło mi o młodsze wersje, bo starsze tego nie miały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin