Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

GTA V


Slay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc i czolem, przychodze do Was z wielkim pytaniem. Brzmi nastepujaca - Czy pojdzie mi GTA V na takim kompie ? 


 


Karta Graficzna - AMD Radeon R7 240 2GB


Procesor - Intel Pentium G3250 @ 3.20 GHz


Ram - 4 GB


 


Dowiedzialem sie, ze gra chodzi plynnie na slabszych komputerach ale zawsze sie wole upewnic bo nie chce wydac ok. 170 zl w bloto :v. Widzialem  tez filmiki w  ktorych na mojej karcie ta gra chodzi w 30-40 fps'ach w rozdzialce 1920 x 1080,a w 1366 x 768 juz w 50-60 fps'ach ( Mi oczywiscie wystarczy rozdzialka 1366 x 768 ). Wole tez sie zapytac kogos bo czasami lepiej sie nie sugerowac filmikami ;v. Takze gra podobno ma dobra optymalizacje. Jesli pojdzie to od razu bym chcial wiedziec w  ilu fps'ach :v


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i przeszedłem całą fabułę bez jakiś tam (dużych) spadkach FPS, mimo na to że grałem na Cracku który nie był Aktualizowany np. nowszymi Łatkami.  Też będę kupywał GTA 5 ze Steama bo chce sobie na Online pograć :)

ehh, kupilem GTA V i mialbym 50-60 stalych fpsow gdyby nie to, ze jak jade autem to co chwile mam spadki do 20 fpsow jak by swiat sie wczytywal lub cos.. Jakies pomysly jak to naprawic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak mam gta 5 i gram na lapku z roku 2007 i działa mi na fps 30 wszędzie 

 

a parametry to 

 

procesor i3 2.30@ GHz

karata graficzna geforce gt 630m

8gb ram ddr3  666@ GHz taktowań.

 

Tobie pociśnie to na 50 fps nawet 60 fps 

 

 

Polecam kanał Morele TV oraz mojego brata LagerQ dobrze się znają :D 

 

 

Piszę za Lagera 

 

Jak coś pisz do niego na Skype KZX lub na facebook Oliver Palmąka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak mam gta 5 i gram na lapku z roku 2007 i działa mi na fps 30 wszędzie 

 

a parametry to 

 

procesor i3 2.30@ GHz

karata graficzna geforce gt 630m

8gb ram ddr3  666@ GHz taktowań.

 

Tobie pociśnie to na 50 fps nawet 60 fps 

 

 

Polecam kanał Morele TV oraz mojego brata LagerQ dobrze się znają :D

 

 

Piszę za Lagera 

 

Jak coś pisz do niego na Skype KZX lub na facebook Oliver Palmąka 

W tym problem, ze mam te GTA V no i chodzi w tych 50-60 fps'ach ale nie wiem czemu gdy jezdze autem to mam nagle spadki do 20 fpsow i co chwila tak, jade 50 fpsow i nagle 20.. To chyba przez 4gb ram, c'nie? ( Co do tych spadek podejrzewam, ze to przez te 4gb ram ale moge sie mylic :v ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin