Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] SPAWN + AWARIA KANALIZACJI


Ceneedy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj pierwszy raz przychodzę ze swoją pracą. Praca jest moją jedną z pierwszych, ponieważ mapuję od niedawna. Jest to SPAWN w SF w dzielnicy King's oraz dodatek w postaci awarii kanalizacji, co za tym idzie  również zmiany kierunku Ruchu Drogowego :)

LINK:

 

*kanał jest nazwany moim starym nickiem którym niegdyś posługiwałem się na scenie mta. 

*projekt autorstwa gracza @Ceneedy

Edytowane przez Ceneedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Chmurzasty napisał:

Parking za mały, brak miejsca na wyjazd co widać po filmiku, gdzie kosisz miejsca parkingowe

Fakt, moim jedynym mankamentem było brak miejsca na przejazd, miałem do wyboru mniej miejsc ale miejsce na przejazd albo więcej miejsc parkingowych. Widać co wybrałem, ale w złą stronę poszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BalonK8 napisał:

Moim zdaniem awaria jest trochę za blisko spawnu jakbyś zrobił ją dalej było by ładniej a tak to woda za bardzo szumi

Fontanny taki odgłos wydają, awarii nie słychać ze spawnu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gerak6 napisał:

Generalnie te pomarańczowe pachołki przy budynku nie pasują, jakbyś zrobił miejsca parkingowe przy ścianie i barierkach naprzeciwko to lepiej by wyglądało i więcej miejsc. 

Pachołki + budowa czegoś bądź awaria to według mnie najlepsze połączenie i raczej lepszego zamiennika nie ma, chyba że chodzi o bojki to zgodzę się. A ilość miejsc już wyżej ktoś napisał i wiem co poprawić

Edytowane przez Ceneedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ceneedy napisał:

Pachołki + budowa czegoś bądź awaria to według mnie najlepsze połączenie i raczej lepszego zamiennika nie ma. A ilość miejsc już wyżej ktoś napisał i wiem co poprawić

Tylko ze mi nie chodzi o te pachołki, kurde źle napisałem. Chodzi bardziej o te 2 duże jakby słupy przy bankomatach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin