Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AdiSss oraz patrix102


pro.kox.2013.gaming
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @AdiSss oraz @patrix102
    Data i godzina zdarzenia: 9:10 26.10.2020
    Pełen opis sytuacji: Jechalem z magazynu perasem moim i nagle jakby wjechali we mnie policjanci. I nie chcacy ich uderzylem, jednakze oni mi wyjechali. Patrze, gonia mnie. Wyjechalem z magazynu aby tam odegrac te rp. I byla cisza. Pozniej jade a oni mnie gonia nie wiem czemu. Zatrzymuje sie, cisza. Pozniej to samo. Az w koncu gdy napisalem reporta aby wyjasnic sprawe ponioslo mnie i napisalem ,,idioci" no bo taka prawda... i dostalem mute na 2 dni. I pozniej ja wyszedlem do nich a Ci wychodza z radiolek strzelaja tajzerem. I mnie zakuwaja i perasa zablokowali (aby na pp pojechal) i pojechalem z nimi do dillmore... 
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/ysrwdFG tutaj mam dowody jak mnie zatrzymali nic nie pisali abym wysiadl itp. I wczesniej nic nie pisali abym sie zatrzymal itp.
Cos od siebie tutaj dodam: Mam nadzieje ze Ci panowie zostana wydaleni bo jesli nie umia grac to niech sie do tego nie przykladaja, a po drugie chcialbym aby moj peras zostal mi zwrocony bez kosztow za parking policyjny bo to jest kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dodam ze niby byl ten poscig i dostalem 2,5k pp (https://imgur.com/undefined) oraz 50 minut wiezienia za niewinnosc XD

Edytowane przez SuzukiKatana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II Patrix102 z SA Police Department , kłaniam się.
Mam rozumieć że pan nie wie czemu ten cały pościg? Już śpieszę z pomocą. Streszczę całe zajście. Wraz z moim podopiecznym @AdiSss prowadziliśmy rutynowy patrol podczas którego postanowiliśmy zajechać w okolice magazynu znajdującego się w LS. Po wjechaniu na teren magazynu obkrążyliśmy teren parkingu głównego. Przed tym gracz w zielonym perenialu (oskarżający) napisał ,,e ,radiolka,, na co nawet nie reagowaliśmy gdyż wiedzieliśmy że to zwyczajna zaczepka w naszą strone. Zawracając zgodnie z KRD jakoby chcąc wyjechać z  gracz (oskarżający) wjechał totalnie nie zważając czy jedzie ktoś z jego prawej strony jak i tym samym wymusił na nas pierwszeństwo. Doszło to lekkiego uderzenia, w skutek którego jedyne co się stało to skrzywiony zderzak w naszym radiowozie. Uruchomiliśmy sygnały dźwiękowe jak i świetlne w celu zatrzymania tego kierowcy. Co nastąpiło?, dosłownie brak reakcji z jego strony. Przyśpieszył on i dopiero po chwili zatrzymał się na poboczu. Była to autostrada więc powiedzieliśmy kierowcy na megafonie by poruszał się on za nami w bezpieczną strefę , na co on nagle zawraca i ucieka ,w  tym momencie zaczął się pościg. Uciekając przed nami uderzył on pojazdem w ścianę betonową oraz w żuraw dla lawet na dzielnicy El Corona , po czym ponownie zatrzymał się. Postanowiliśmy przystąpić wtedy do FTS (Fellony Traffic Stop). Gracz napisał jedyne kilka znaków zapytania po czym napisał reporta i gracz  @BezzY. jako suport przyjął jego zgłoszenie. Do tego momentu miałem nadzieje że nie będę musiał karać ściganego zbytnio, lecz on pisząc do nas ,,Idioci,, stracił cały szacunek jak i ja do niego całkowicie straciłem swój szacunek. Dostał on wtedy kare (MUTE) lecz nadal poruszał się pojazdem aż do torów na El Corona. Tam wysiadł z pojazdu a mój Podopieczny Cadet @AdiSss za moim poleceniem oddał celny strzał z tazzera po czym zakuł jak i złapał ściganego. Podliczyliśmy wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami a pojazd został zabrany po przyjeździe jednostek pomocniczych. 
To jest moja odpowiedź na całą zaistniałą sytuacje. Więcej nic nie dodam. Po prostu zachował się pan za przeproszeniem głupio gdyż pisząc ,,idioci,, stracił pan nasz szacunek a w dodatku otrzymał karę serwerową.
Moim jedynym potwierdzeniem jest mój podopieczny AdiSs jak i w tamtym momencie support @BezzY.
Proszę o rozpatrzenie tej skargi oraz życzę miłego dnia dla pana oskarżającego.
Kłaniam się!
(wstawiam dowód potwierdzający obrazę co liczyło się z brakiem szacunku)

 

 

dowód2.png

Edytowane przez patrix102
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, patrix102 napisał:

Witam Police Officer II Patrix102 z SA Police Department , kłaniam się.
Mam rozumieć że pan nie wie czemu ten cały pościg? Już śpieszę z pomocą. Streszczę całe zajście. Wraz z moim podopiecznym @AdiSss prowadziliśmy rutynowy patrol podczas którego postanowiliśmy zajechać w okolice magazynu znajdującego się w LS. Po wjechaniu na teren magazynu obkrążyliśmy teren parkingu głównego. Przed tym gracz w zielonym perenialu (oskarżający) napisał ,,e ,radiolka,, na co nawet nie reagowaliśmy gdyż wiedzieliśmy że to zwyczajna zaczepka w naszą strone. Zawracając zgodnie z KRD jakoby chcąc wyjechać z  gracz (oskarżający) wjechał totalnie nie zważając czy jedzie ktoś z jego prawej strony jak i tym samym wymusił na nas pierwszeństwo. Doszło to lekkiego uderzenia, w skutek którego jedyne co się stało to skrzywiony zderzak w naszym radiowozie. Uruchomiliśmy sygnały dźwiękowe jak i świetlne w celu zatrzymania tego kierowcy. Co nastąpiło?, dosłownie brak reakcji z jego strony. Przyśpieszył on i dopiero po chwili zatrzymał się na poboczu. Była to autostrada więc powiedzieliśmy kierowcy na megafonie by poruszał się on za nami w bezpieczną strefę , na co on nagle zawraca i ucieka ,w  tym momencie zaczął się pościg. Uciekając przed nami uderzył on pojazdem w ścianę betonową oraz w żuraw dla lawet na dzielnicy El Corona , po czym ponownie zatrzymał się. Postanowiliśmy przystąpić wtedy do FTS (Fellony Traffic Stop). Gracz napisał jedyne kilka znaków zapytania po czym napisał reporta i gracz  @BezzY. jako suport przyjął jego zgłoszenie. Do tego momentu miałem nadzieje że nie będę musiał karać ściganego zbytnio, lecz on pisząc do nas ,,Idioci,, stracił cały szacunek jak i ja do niego całkowicie straciłem swój szacunek. Dostał on wtedy kare (MUTE) lecz nadal poruszał się pojazdem aż do torów na El Corona. Tam wysiadł z pojazdu a mój Podopieczny Cadet @AdiSss za moim poleceniem oddał celny strzał z tazzera po czym zakuł jak i złapał ściganego. Podliczyliśmy wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami a pojazd został zabrany po przyjeździe jednostek pomocniczych. 
To jest moja odpowiedź na całą zaistniałą sytuacje. Więcej nic nie dodam. Po prostu zachował się pan za przeproszeniem głupio gdyż pisząc ,,idioci,, stracił pan nasz szacunek a w dodatku otrzymał karę serwerową.
Moim jedynym potwierdzeniem jest mój podopieczny AdiSs jak i w tamtym momencie support @BezzY.
Proszę o rozpatrzenie tej skargi oraz życzę miłego dnia dla pana oskarżającego.
Kłaniam się!

 

ale nic nie pisaliscie ze musze sie zatrzymac i zgasic silnik. Wiec se ruszylem no bo co. A wy za mna, pozniej znow zatrzymalem sie i tak jeszcze 2 razy. Az w koncu napisalem reporta o tym wiesz aby wyjasnic i dostalem tego mute. A potem nagle wyszedlem do was zeby zobaczyc co zrobicie a wy z tazera i ty poszedles juz od razu blokade na perasa zakladac i na 50 minut do wiezienia, Wiec zadam o pieniadze za parking policyjny oraz 5k za mandat w Wiezieniu. BO tak sie jedynie da zrekompensowac za te wiezienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SuzukiKatana napisał:

ale nic nie pisaliscie ze musze sie zatrzymac i zgasic silnik. Wiec se ruszylem no bo co. A wy za mna, pozniej znow zatrzymalem sie i tak jeszcze 2 razy. Az w koncu napisalem reporta o tym wiesz aby wyjasnic i dostalem tego mute. A potem nagle wyszedlem do was zeby zobaczyc co zrobicie a wy z tazera i ty poszedles juz od razu blokade na perasa zakladac i na 50 minut do wiezienia, Wiec zadam o pieniadze za parking policyjny oraz 5k za mandat w Wiezieniu. BO tak sie jedynie da zrekompensowac za te wiezienie.

Nie będę z panem dyskutować, dostał pan odpowiednie bindy. Dostał pan również ostrzeżenie w postaci komunikatu. Nic więcej nie dodam na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, patrix102 napisał:

Nie będę z panem dyskutować, dostał pan odpowiednie bindy. Dostał pan również ostrzeżenie w postaci komunikatu. Nic więcej nie dodam na ten temat.

XDXDXD komunikat jedz za nami, zawrocilem aby jechac tu na najblizsze pobocze a wy zescie mnie gonicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, patrix102 napisał:

Witam Police Officer II Patrix102 z SA Police Department , kłaniam się.
Mam rozumieć że pan nie wie czemu ten cały pościg? Już śpieszę z pomocą. Streszczę całe zajście. Wraz z moim podopiecznym @AdiSss prowadziliśmy rutynowy patrol podczas którego postanowiliśmy zajechać w okolice magazynu znajdującego się w LS. Po wjechaniu na teren magazynu obkrążyliśmy teren parkingu głównego. Przed tym gracz w zielonym perenialu (oskarżający) napisał ,,e ,radiolka,, na co nawet nie reagowaliśmy gdyż wiedzieliśmy że to zwyczajna zaczepka w naszą strone. Zawracając zgodnie z KRD jakoby chcąc wyjechać z  gracz (oskarżający) wjechał totalnie nie zważając czy jedzie ktoś z jego prawej strony jak i tym samym wymusił na nas pierwszeństwo. Doszło to lekkiego uderzenia, w skutek którego jedyne co się stało to skrzywiony zderzak w naszym radiowozie. Uruchomiliśmy sygnały dźwiękowe jak i świetlne w celu zatrzymania tego kierowcy. Co nastąpiło?, dosłownie brak reakcji z jego strony. Przyśpieszył on i dopiero po chwili zatrzymał się na poboczu. Była to autostrada więc powiedzieliśmy kierowcy na megafonie by poruszał się on za nami w bezpieczną strefę , na co on nagle zawraca i ucieka ,w  tym momencie zaczął się pościg. Uciekając przed nami uderzył on pojazdem w ścianę betonową oraz w żuraw dla lawet na dzielnicy El Corona , po czym ponownie zatrzymał się. Postanowiliśmy przystąpić wtedy do FTS (Fellony Traffic Stop). Gracz napisał jedyne kilka znaków zapytania po czym napisał reporta i gracz  @BezzY. jako suport przyjął jego zgłoszenie. Do tego momentu miałem nadzieje że nie będę musiał karać ściganego zbytnio, lecz on pisząc do nas ,,Idioci,, stracił cały szacunek jak i ja do niego całkowicie straciłem swój szacunek. Dostał on wtedy kare (MUTE) lecz nadal poruszał się pojazdem aż do torów na El Corona. Tam wysiadł z pojazdu a mój Podopieczny Cadet @AdiSss za moim poleceniem oddał celny strzał z tazzera po czym zakuł jak i złapał ściganego. Podliczyliśmy wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami a pojazd został zabrany po przyjeździe jednostek pomocniczych. 
To jest moja odpowiedź na całą zaistniałą sytuacje. Więcej nic nie dodam. Po prostu zachował się pan za przeproszeniem głupio gdyż pisząc ,,idioci,, stracił pan nasz szacunek a w dodatku otrzymał karę serwerową.
Moim jedynym potwierdzeniem jest mój podopieczny AdiSs jak i w tamtym momencie support @BezzY.
Proszę o rozpatrzenie tej skargi oraz życzę miłego dnia dla pana oskarżającego.
Kłaniam się!

 

ale nic nie pisaliscie ze musze sie zatrzymac i zgasic silnik. Wiec se ruszylem no bo co. A wy za mna, pozniej znow zatrzymalem sie i tak jeszcze 2 razy. Az w koncu napisalem reporta o tym wiesz aby wyjasnic i dostalem tego mute. A potem nagle wyszedlem do was zeby zobaczyc co zrobicie a wy z tazera i ty poszedles juz od razu blokade na perasa zakladac i na 50 minut do wiezienia, Wiec zadam o pieniadze za parking policyjny oraz 5k za mandat w Wiezieniu. BO tak sie jedynie da zrekompensowac za te wiezienie. ||||||||| Prosze zauwazyc ze jak sie pytalem tutaj gdzie jest ukazane na zdjeciu wyzej, Pytalem sie gdzie mam jechac. Co wy chcecie ode mnie. Itp a oni mi nie odpowiadali wiec teraz to sam na siebie dales dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, c0veR napisał:

@patrix102

Lista potencjalnych mandatów, które zostały użyte oraz log z nakazem zatrzymania się z alta.

Lista pocencjalnych mandatów po konsultacji z Cadetem @AdiSssktóry go podliczył:
-Celowe powodowanie kolizji
-Jazda pod Prąd
-Niszczenie mienia (uderzenie w radiolke)
-Spowodowanie kolizji z mała ilością uszkodzeń +ucieczka
-Ucieczka do 10min
-Zniewaga funkcjonariusza (za te słowa za które poszedł MUTE)
Prosze oto logi:

[2020-10-26 09:06:15] [Output] : MEGAFON (patrix102): SA Police Department! ZjedĹş na pobocze , zgaĹ› silnik i zaciagnij reczny!
[2020-10-26 09:06:32] [Output] : SuzukiKatana [437]: czemu mnie gonicie
[2020-10-26 09:07:00] [Output] : SuzukiKatana [437]: ???
(Tu nastąpiło pierwsze zatrzymanie pojazdu)
[2020-10-26 09:07:01] [Output] : MEGAFON (patrix102): Prosze za nami!
[2020-10-26 09:07:37] [Output] : SuzukiKatana [437]: gdzie mam jehcac
[2020-10-26 09:07:38] [Output] : SuzukiKatana [437]: jechac
(nastepnie zawrócenie i początek ucieczki)
[2020-10-26 09:08:28] [Output] : SuzukiKatana [437]: szybciej bo zara lekcje mam
[2020-10-26 09:08:30] [Output] : SuzukiKatana [437]: a na dma jeszcze chcialem
[2020-10-26 09:09:08] [Output] : SuzukiKatana [437]: ?
[2020-10-26 09:09:18] [Output] : SuzukiKatana [437]: ???
[2020-10-26 09:09:27] [Output] : SuzukiKatana [437]: CO WY CHCECIE ODE MNIE
[2020-10-26 09:09:40] [Output] : SuzukiKatana [437]: czekaj
[2020-10-26 09:09:43] [Output] : SuzukiKatana [437]: beezy.
[2020-10-26 09:09:45] [Output] : SuzukiKatana [437]: ci idioci
[2020-10-26 09:09:47] [Output] : SuzukiKatana [437]: bo inaczej nie powiem
[2020-10-26 09:09:49] [Output] : patrix102 [391]: powtĂłrz
[2020-10-26 09:09:50] [Output] : SuzukiKatana [437]: gonia mnie chyba
[2020-10-26 09:09:50] [Output] : patrix102 [391]: kto?
[2020-10-26 09:09:51] [Output] : SuzukiKatana [437]: idioci
[2020-10-26 09:09:57] [Output] : Gracz SuzukiKatana został/a wyciszony/a przez beezy., powód: Obraza PD. ( 2 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Cadet AdiSss z San Andreas Police Acadamy. 

8 godzin temu, c0veR napisał:


oraz log z nakazem zatrzymania się z alta.


[2020-10-26 09:07:14] [Output] : Nakazałeś zatrzymać się graczowi SuzukiKatana notując u niego prędkość 116 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin