Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Dudziak, oskarżony przez Prese$.


Prese$
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Prese$
Nick osoby oskarżonej: @Dudziak
Powód napisania skargi: Zabranie auta ze mną w środku założenie blokady bez jakiegokolwiek rp dodatkowo włożenie na pakę auta także bez jakiegokolwiek rp choć były tam osoby obok i miejsce nie było zatłoczone.
Dowody:  Na SS'ach widać że mnie wyrzuciło z auta bo siedziałem w nim a owy pracownik tak o sobie wziął mnie na pakę razem z nim dodatkowo żadne słowa na niego nie działały i dostałem jeszcze kicka za to że siedziałem na lawecie z jego winy bo jak wciągał auto mnie również wrzuciło na lawetę.  Oczekuję przede wszystkim wyjaśnienia tej komicznej sytuacji i twojego bezczelnego zachowania << Dudziak [153]: Napisz skargę z dowodami, a teraz daj mi spokój. Dlaczego nie robiłeś żadnego RP i zabrałeś auto dosłownie w jakieś 2 sekundy bez niczego. Według mnie to zachowanie jest tragiczne, a i jeszcze proszę od ciebie ss że auto było źle zaparkowane ;)https://imgur.com/a/6WxRMlC?nc=1

Edytowane przez Prese$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prese$ napisał:

Zabranie auta ze mną w środku założenie blokady bez jakiegokolwiek rp dodatkowo włożenie na pakę auta także bez jakiegokolwiek rp choć były tam osoby obok i miejsce nie było zatłoczone.

Widzę, że częściowo się zapoznałeś, lecz zapomniałeś o czymś:

Cytat

§13. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

Jakbyś chciał to byś zauważył, że byłem sam na służbie, jest ponad 500 Graczy, a w czasie jak pisałeś skargę przewiozłem minimum 5 pojazdów do PP.


Godzinę temu, Prese$ napisał:

Na SS'ach widać że mnie wyrzuciło z auta bo siedziałem w nim a owy pracownik tak o sobie wziął mnie na pakę razem z nim

Wsiadłeś sobie do pojazdu oraz utrudniałeś, został posłany report, który po jakimś czasie został przyjęty przez @egzo_11.


Godzinę temu, Prese$ napisał:

dostałem jeszcze kicka za to że siedziałem na lawecie z jego winy bo jak wciągał auto mnie również wrzuciło na lawetę.

Ciekawe... Moje prośby o zejście oraz warny od @egzo_11 nie podziałały, więc Moderator Cię wyrzucił z serwera, a ja nałożyłem dodatkową karę za utrudnianie.


Godzinę temu, Prese$ napisał:

Oczekuję przede wszystkim wyjaśnienia tej komicznej sytuacji i twojego bezczelnego zachowania << Dudziak [153]: Napisz skargę z dowodami, a teraz daj mi spokój.

Moje zachowanie jest bezczelne? Wypisywałeś do mnie non-stop, utrudniałeś, więc po ludzku napisałem, abyś napisał skargę. >> https://imgur.com/UdlpwZV


Godzinę temu, Prese$ napisał:

zabrałeś auto dosłownie w jakieś 2 sekundy bez niczego.

Twój zegarek chyba źle liczy, ponieważ samą blokadę zakłada się dłużej, musiałem zrobić SS, a także dojechać.


Godzinę temu, Prese$ napisał:

Według mnie to zachowanie jest tragiczne

Jeżeli mówimy tutaj o Twoim, to tak, zgadzam się.


Podsumowując nie wiem co miałeś na celu pisząc tą skargę, wykonałem tylko swoją pracę, jeżeli nie potrafisz tego uszanować to najwidoczniej nie powinieneś uczestniczyć w życiu serwera. Stawiając pojazd w ten sposób zablokowałeś chodnik pieszym, a sam biegałeś po komisie, nie było to na chwilę, ponieważ nie wiem czy widziałeś, ale jechałem z giełdy w stronę PP, już stałeś i biegałeś jakiś czas, a Twój pojazd zabrałem dopiero przy powrocie.

Wszystkie SS >> https://imgur.com/a/uyi5XKy


Również możemy poprosić o wypowiedź Moderatora @egzo_11, który interweniował.

Jest to moja ostatnia wypowiedź do czasu wypowiedzi Zarządu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dudziak napisał:

Widzę, że częściowo się zapoznałeś, lecz zapomniałeś o czymś:

Jakbyś chciał to byś zauważył, że byłem sam na służbie, jest ponad 500 Graczy, a w czasie jak pisałeś skargę przewiozłem minimum 5 pojazdów do PP.

Było z tobą jeszcze 2 osoby na służbie poza tym jak mówisz, że miałeś wezwania to czemu ich nie robiłeś tylko zabierałeś auto które o ile mi wiadomo nie było takowego wezwania?

Cytat

Wsiadłeś sobie do pojazdu oraz utrudniałeś, został posłany report, który po jakimś czasie został przyjęty przez @egzo_11.

Taki pracuś jesteś to odpisz człowiekowi o co chodzi i dlaczego mu zabierasz auto skoro osoba jest 2 metry dalej?

Cytat
 

Ciekawe... Moje prośby o zejście oraz warny od @egzo_11 nie podziałały, więc Moderator Cię wyrzucił z serwera, a ja nałożyłem dodatkową karę za utrudnianie.

Warna dostałem gdy jechałem z tobą na lawecie jakieś dosłownie 4 sekundy później dostałem kicka bo wielki pan SARA jedzie i nie da zejść z lawety skoro sam tego chce. (Zatrzymałbyś się to bym zszedł)

Cytat

Moje zachowanie jest bezczelne? Wypisywałeś do mnie non-stop, utrudniałeś, więc po ludzku napisałem, abyś napisał skargę. >> https://imgur.com/UdlpwZV

Wypisywałem non stop tak tak na pewno jedno zdanie na pw to jest non-stop według ciebie no okej. Sam dałeś ss że było to tylko raz

Cytat

Twój zegarek chyba źle liczy, ponieważ samą blokadę zakłada się dłużej, musiałem zrobić SS, a także dojechać.

 

Ile zajmuje mierzenie suszarką i kliknięcie f12 2 sekundy i założenie blokady następne tyle? Na pewno nie więcej. 

Cytat

Jeżeli mówimy tutaj o Twoim, to tak, zgadzam się.

Nie mówię o twoim jest zdanie skierowane do ciebie jeśli nie znasz składni zdania i nie wiesz jak się rozumie kontekst to polecam douczyć się bodajże w 5 klasie uczą.

Cytat

Podsumowując nie wiem co miałeś na celu pisząc tą skargę, wykonałem tylko swoją pracę, jeżeli nie potrafisz tego uszanować to najwidoczniej nie powinieneś uczestniczyć w życiu serwera. Stawiając pojazd w ten sposób zablokowałeś chodnik pieszym, a sam biegałeś po komisie, nie było to na chwilę, ponieważ nie wiem czy widziałeś, ale jechałem z giełdy w stronę PP, już stałeś i biegałeś jakiś czas, a Twój pojazd zabrałem dopiero przy powrocie.

Rzeczywiście nie potrafię uszanować twojej pracy bo jest ona po prostu żenadą, a w życiu serwera uczestniczę i mam do tego pełne prawo. Mogłem sobie biegać i godzinę pojazd jest 2 metry ode mnie i nikt nie ma prawa sobie ot tak brać mojego auta rozumiem jakby nie było mnie obok. Według jedyną twoją interwencją powinno być choć napisanie do mnie, abym przestawił auto bo daleko nie byłem jak sam to już grzecznie przyznałeś, a nawet w tle twojego ss jestem .Jeśli nie chciałbyś być "szmatą" to byś tak zrobił, ale widocznie chcesz nią być.

Jeszcze dodam bo nie chcę więcej spamić. Prawie, że cała droga od komisu do pp zajęła ci około minute jak to można wywnioskować po zegarze serwerowym od czasu suszenia do czasu dojechania twojego na pp i ty mi mówisz że wcale to nie było szybko? Dodatkowo polecam zamazywać chat frakcyjny bo z tego co wiem jest to niezbyt dobre. Na takiej randze jeszcze tego nie wiesz?

Edytowane przez Prese$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, iż pracownik SARA postąpił zgodnie z regulaminem. Zostawiłeś pojazd na chodniku, czyli na przestrzeni wyłączonej z ruchu drogowego. Byłeś niedaleko pojazdu to fakt, lecz po coś są na serwerze wydzielone przestrzenie do parkowania. Pracownik miał prawo w takiej sytuacji odholować twój pojazd, nawet gdy znajdowałeś się obok niego, wspomnę jeszcze raz chodnik to nie parking. Co do sytuacji z wyrzuceniem Ciebie z serwera, dostałeś ostrzeżenie, nie dostosowałeś się do niego i zostałeś wyrzucony. Pracownik nie będzie dla Ciebie specjalnie się zatrzymywał, żebyś zszedł z lawety, gdy ma dużo wezwań i zależy mu na czasie i szybkiej pomocy graczom. Mogłeś zejść, gdy laweta była w ruchu to jest żaden problem. Podsumowują, nie widzę winy pracownika, kiedy wykonywał czynności służbowe.

 

Moderator, Przewodniczący KSF @egzo_11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dodam coś co do wezwań chciałbym wspomnieć, iż owa frakcja ma wyłączone wezwania 

✘ Komenda nieczynna, skontaktuj się z pracownikiem SARA poprzez wiadomość prywatną :(

Także na wezwania na pewno mu się nie spieszyło, a co do jego tłumaczenia, że miał do zabrania 5 aut myślę, że nie trzeba się spieszyć nie wiadomo jak, aby zabrać te auta i można takim graczom dać szansę jeszcze je zabrać. W dodatku miałeś do pomocy 2 kolegów z frakcji oraz nie było 500 osób na serwerze, a 300. Jeśli uważacie,że w pewien sposób regulaminowo to jest zgodne, ale istnieje na świecie coś takiego jak WYROZUMIAŁOŚĆ i nie trzeba zabierać każdego auta w jak najszybszym czasie, aby wycisnąć ostatnie pieniądze z tej służby, bo w czasie pisania mojej skargi na pewno cię z 4 razy na PP widziałem cię w ciągu 10 minut, także robienie czegoś na siłę jak najszybciej, aby nawalić sobie kasy to nie jest w pewien sposób dobrym zachowaniem bo myślę, że to nie jest myślą przewodnią frakcji. 

Edytowane przez Prese$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Prese$ napisał:

To może dodam coś co do wezwań chciałbym wspomnieć, iż owa frakcja ma wyłączone wezwania 

✘ Komenda nieczynna, skontaktuj się z pracownikiem SARA poprzez wiadomość prywatną :(

Także na wezwania na pewno mu się nie spieszyło, a co do jego tłumaczenia, że miał do zabrania 5 aut myślę, że nie trzeba się spieszyć nie wiadomo jak, aby zabrać te auta i można takim graczom dać szansę jeszcze je zabrać. W dodatku miałeś do pomocy 2 kolegów z frakcji oraz nie było 500 osób na serwerze, a 300. Jeśli uważacie,że w pewien sposób regulaminowo to jest zgodne, ale istnieje na świecie coś takiego jak WYROZUMIAŁOŚĆ i nie trzeba zabierać każdego auta w jak najszybszym czasie, aby wycisnąć ostatnie pieniądze z tej służby, bo w czasie pisania mojej skargi na pewno cię z 4 razy na PP widziałem cię w ciągu 10 minut, także robienie czegoś na siłę jak najszybciej, aby nawalić sobie kasy to nie jest w pewien sposób dobrym zachowaniem bo myślę, że to nie jest myślą przewodnią frakcji. 

Niedziałająca komenda myślisz, że jest przeszkodą? Mylisz się, może utrudnia nam to lekko pracę, lecz wciąż przyjmujemy zgłoszenia poprzez wiadomości prywatne (masz to napisane w komunikacie), a następnie się nimi dzielimy.

Nie miałem innych kolegów do pomocy, ponieważ jeden zjeżdżał, drugi miał S2 i co jakiś czas sprawdzał sytuację u nas.

Nie chodzi, aby utrudniać innym pracę, lecz aby wykonywać swoje obowiązki, niektórym trzeba pomóc, niektórych ukarać, aby następnym razem nie powielali błędu (przykładem możesz być ty).

Sam pracujesz we Frakcji, więc raczej powinieneś wiedzieć, iż Frakcja nie jest pod zarobek, lecz pod RP/urozmaicenie rozgrywki/pomaganie innym/robienie czegoś co się lubi.

Jeżeli uważasz, że do 5 aut nie trzeba się spieszyć to zapraszam do Frakcji, wtedy przejrzysz jakie uciążliwe jest użeranie się z takimi osobami oraz ile czasu się na tym traci.

Uwierz mi, że wiele razy byłem "wyrozumiały", lecz najczęściej kończy się to powielaniem błędu, miałeś parking dosłownie dwa kroki, ponieważ ten wydzielony z ruchu pas wzdłuż The Strip jest parkingiem, dlaczego na nim nie pozostawiłeś pojazdu? Jeżeli już mówimy o wyrozumiałości, to w życiu prawdziwym również parkujesz ludziom na chodniku? Zastanów się proszę, a dodatkowo utrudniałeś, więc wciąż twierdzisz, iż miałbym być dla Ciebie wyrozumiały?


Pragnę przypomnieć, iż skarga jest formą oficjalną, a ty mnie w niej urażasz co zawarte jest w poniższych cytatach, tym samym proszę Osobę rozpatrującą o stosowne ukaranie Gracza na forum.

12 godzin temu, Prese$ napisał:

Rzeczywiście nie potrafię uszanować twojej pracy bo jest ona po prostu żenadą

 

12 godzin temu, Prese$ napisał:

Jeśli nie chciałbyś być "szmatą" to byś tak zrobił, ale widocznie chcesz nią być.

12 godzin temu, Prese$ napisał:

polecam douczyć się bodajże w 5 klasie uczą.


Taka wypowiedź podsumowująca, miłej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dudziak napisał:

Niedziałająca komenda myślisz, że jest przeszkodą? Mylisz się, może utrudnia nam to lekko pracę, lecz wciąż przyjmujemy zgłoszenia poprzez wiadomości prywatne (masz to napisane w komunikacie), a następnie się nimi dzielimy.

Zgłoszeń i tak nie macie tyle, że ciężko je wyrobić i nie muszę być we frakcji, aby to wiedzieć.

9 godzin temu, Dudziak napisał:

Nie miałem innych kolegów do pomocy, ponieważ jeden zjeżdżał, drugi miał S2 i co jakiś czas sprawdzał sytuację u nas.

Czyli jeden z nich wbijał na 5 minut S3 i później 15 na S2? bez sensu 

9 godzin temu, Dudziak napisał:

Nie chodzi, aby utrudniać innym pracę, lecz aby wykonywać swoje obowiązki, niektórym trzeba pomóc, niektórych ukarać, aby następnym razem nie powielali błędu (przykładem możesz być ty).

Sam pracujesz we Frakcji, więc raczej powinieneś wiedzieć, iż Frakcja nie jest pod zarobek, lecz pod RP/urozmaicenie rozgrywki/pomaganie innym/robienie czegoś co się lubi.

Tak jak powiedziałeś Frakcja jest pod RP/urozmaicenie rozgrywki, także latanie za autami i zabieranie ich w jak najszybszym czasie sprawia ci przyjemność?

9 godzin temu, Dudziak napisał:

Uwierz mi, że wiele razy byłem "wyrozumiały", lecz najczęściej kończy się to powielaniem błędu, miałeś parking dosłownie dwa kroki, ponieważ ten wydzielony z ruchu pas wzdłuż The Strip jest parkingiem, dlaczego na nim nie pozostawiłeś pojazdu? Jeżeli już mówimy o wyrozumiałości, to w życiu prawdziwym również parkujesz ludziom na chodniku? Zastanów się proszę, a dodatkowo utrudniałeś, więc wciąż twierdzisz, iż miałbym być dla Ciebie wyrozumiały?

I tu to trzeba rozdzielić na 3 rzeczy RP/Życie realne/Gra

Gdyby było to RP wszystko robilibyśmy aby odegrać daną sytuacje tzn. nie zabrałbyś mi auta w parę sekund.
Gdyby było to życie realne przyjechałaby Policja i kazała by mi zabrać owe auto, jeśli bym się nie zgodził dopiero zostałoby ono odholowane.
W grze stało się to czyli zabranie auta bez jakiegokolwiek powiedzenie do mnie słowa nawet jak siedziałem w aucie w czasie wciągnięcia pojazdu na lawetę no to RP raczej nie jest.
Co do wyrozumiałości Zabierałeś moje auto kiedyś? No raczej nie bo SARA moje auto może przez 2000 tyś godzin może z 3 razy zabierała, także osobą popełniającą powielone błędy nie jestem.

9 godzin temu, Dudziak napisał:

Pragnę przypomnieć, iż skarga jest formą oficjalną, a ty mnie w niej urażasz co zawarte jest w poniższych cytatach, tym samym proszę Osobę rozpatrującą o stosowne ukaranie Gracza na forum.

Wyrażenie opinii, lub stwierdzenie danego faktu nie jest obelgą takie rzeczy jak pisałem wcześniej są najwyżej namiastką obelg i nie baw się osobę rozpatrującą bo ona decyduje co z tym zrobi nie ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja wynikła oczywiście dlatego, że nie potrafisz zaparkować pojazdu poprawnie i skorzystać z parkingu, który znajdował się parę metrów wcześniej. Stwierdzenie "w pobliżu pojazdu" tyczy się przebywania stricte przy pojeździe, a nie np. na giełdzie/komisie lub innej lokalizacji. Nie potraficie uszanować naszych zasad i ich "po tak długim czasie" przyswoić to, czemu pracownik ma być za każdym razem wyrozumiały i zwracać Wam pojazdy? - mija się to z celem. Ponadto, zamiast spróbować przyjąć to do wiadomości to pojawia się jeszcze problem z utrudnianiem wykonywania obowiązków. Tekstów powyżej, które kierowałeś - nawet szkoda komentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin