Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

The End.


Damian.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc krótko i na temat, Skargi chce aby zostały sprawdzone i wyciągnięte konsekwencje. 

 

Odchodzę nie z powodu skarg. Z tatą jest źle, muszę pomóc mamie oraz jemu w domu. więcej wam nie napiszę bo nie każdy tutaj zasługuje aby wiedział co się dzieje u mnie w domu. 

Drugą sprawą jest próba samobójcza koleżanki więc chyba więcej wam mówić ni muszę.... 

 

Długo myślałem nad tym, ale muszę. Na serwerze postaram się bywać, ale w administracji nie chce już być. 

 

 

pierwsza sprawa dział Propozycję i błędy chce przekazać komuś godnemu temu, myślę o Szenderze jeżeli zechce lub komuś z supporterów, bo widzę sam że Bartecky nie ma czasu, a ubitka nie ma. 

Kolejne to o skargach napisałem, wynik rozpatrzenia chciałbym dostać pierw na PW czy też FB każdy z Rcon mnie ma więc problemu w tym nie będzie. Czy mam do czego kiedyś może wrócić czy nie. 

Chce aby gracze poznali prawdę ode mnie, nie od kogoś więc napiszę po werdykcie RCon co ze skargą na mnie wynik tego napiszę im sam. 

 

Chce podziękować niektórym osobom za grę i miłą atmosferę. Zacznę od najlepszej ekipy: 

 

- Qzynek dzięki wielkie za grę, że wg zechciałeś ze mną tutaj pograć, ja cię wciągnąłem, gdyby nie ja Ciebie by też tutaj nie było i nie poznalibyśmy tak wspaniałych ludzi dwóch niżej podanych.

@Zebra - Owieczka :3 tak cię nazwałem i zostało, dzięki za grę, mile spędzone chwile razem.

@DeltaRon - O tobie bym pisał i by się kartka skończyła. Jesteś chłopakiem ze wsi jak ja, spoko ziomek, poznaliśmy się w głupi sposób i dla Ciebie przykry, tam gdzie twoje auto zawsze był je***y SAMP Damian <3. Pamiętam jak mi napisałeś raz jak chciałem Ci FCR zabrać "sp*******j" i to chyba nas złączyło   Najlepsze chwile z wami jako org. Majstry najlepsza <3 Te nasze autka jak dziś pamiętam je jak tam stoją Elegy żółte, niebieskie i ten sultan Limita <3 Dzięki mordo!

 

 

Teraz kolejne osoby które są bardzo dla mnie spoko i zawsze mogły na mnie liczyć, a ja na nich.

@Szender - Człowiek godny naśladowania, podziwiam Cię i jestem pełny podziwu, takich ludzi brak, najlepszy ziomek. Powodzenia, zawsze pozytywnie ziom!

- Hmm co tu o tobie? Człowiek gaduła, ale pozytywnie nakręcony te noce spędzone razem nie zapomniane. 

@Nukill - Mój kochany NoSkill, trzymaj się zawsze lubiłem Cię wkurzać i pożartować, chociaż z tobą można było tak na luzie się pokłócić i potem zapomnieć o tej kłótni  ;)

- Pamiętam twoje słowa wtedy w nocy, że warto walczyć o wszystko, że nie można się poddawać, jesteś super dziewczyną i powodzenia. Te złe chwile niech zamienią Ci się w najlepsze. Trzymaj się masz mojego snapa, napisz kiedyś <3  Fejsa też mogę dać  :)

- " Przez twe oczy te oczy zielone " niezapomniane nocne karaoke, a na drugi dzień ból gardła, trzymaj sie ziomek <3 

- Trzymaj się i powodzenia mimo spin, fajnie sie grało i też w CS'a nie zapomnę  :)

@TheTomson - Dobry odwalacz w DES :3 Fajnie się grało

- Miałem złe zdanie o tobie, ale cóż po tym jak oddałeś SAPD zmieniłeś się na lepsze więc jest okej! 

@Grzengol - Zawsze to samo zdanie o TSA, potem o FBI miło że jako kolejna osoba która nie siedziała Cicho i wyrażała opinię  :)

@Geloo - A nie wiem co o tobie nawet napisać, trochę uciekasz, kłamiesz więc nie mam zdania. 

@Bolek. - Chłopaku nie pij za dużo bo masz jazdy ostre, ale miłe spędzone chwile, zachowałeś się jak przyjaciel pomagając mi. Jak będziesz potrzebować pomocy, jestem dostępny < 

@Kasia105 - Nawet nie wiem co napisać, szkoda że olałaś i wolałaś kogoś innego, a niestety dzięki mnie wg tutaj zagrałaś :/ tak pewnie byś tylko przyszła poodwalać z kolegami, a tak zostałaś na dłużej   Bywa. 

- Z tobą jedynie chce sie spotkać może nawet w szkole od września haha :3 Bywaj. 

 

@RodowitY - Ziomek niedowyjebania! Kurna takie jazdy z tobą niezapomniane. Tego brakuje mi teraz ;/ Nie ma ciebie znikam ja. Jestem zawsze na fejsie dla Ciebie dostępny, twoje chore filmiki, te chore memy na lekcjach ahahaha <3

@NeX - Człowiek który dał mi wiele do zrozumienia, wiem dużo, a wszyscy co mają podzielone zdanie o nim, niech go lepiej poznają może zmienicie zdanie. To co krąży o nim na serwerze to wielka jedna bujda. Chłopak ogarnięty i chętny pracy<3 NeX my się tak na prawdę żegnać nie możemy bo snap, fb i te chore filmiki możesz dawać dalej :3 Chętnie się pośmieje, teksty o dziołchach jak piszesz hahaha :3 Jest mega

@XQward - Przy tobie to samo można pisać same pozytywy, jeden twój minus jesteś skryty i nie udzielasz się, ale może to lepiej bo nie oberwiesz przynajmniej. Pomocny zawsze na zawołanie, masz kupe roboty, a i tak nie doceniają Ciebie :/ Marnujesz sie tylko ;c

@ZbyK - Tutaj pisać chyba nie muszę nic. Wszystko wyjaśnione na fb. Zakończone Ever. Jedyne co napiszę to dzięki za szansę, tyle. 

 

@kalahim - Gdy dostałeś się do Adm, miałeś o mnie zdanie bardzo złe, pogadaliśmy i okazało się że jednak nie jestem taki jakim mnie piszą cnie? Widzisz wiele osób mnie nie zna, a pi*****i głupoty na mój temat. Okazałeś się też bardzo pomysłowy co do serwera, szkoda że nie wypalił nam ten biznes starałem się XQwarda o to poprosić, nie udało się :c A NeX mówił że pomysły za******e lecz musi być zgoda Rcon, a niestety gdzie ja tam ZbyK na "NIE" więc życzę tobie powodzenia, ale nie polecam iść na rangę Administratora bo nic nie daje  ;) Lepiej bądź tak jak jesteś  ;)

 

Reszty której nie wymieniłem to albo na to nie zasługuje, albo po prostu ich nie znam i nie chce pisać głupot na wasz temat. Jest jedna osoba której nie lubiłem i zawsze z nią była spina i do dziś jest i tak zostanie. 

A są tylko dwie osoby których nienawidzę, jedną z tych osób jest , który jak dostał skargę to ratował się c@@@@em i du**m o mnie, szukał u każdego pomocy, lizał du*e, właził że aż Bolało, szkoda że litowałem się i starałem pomóc. Bo dziś mi odpłacił chamstwem, a ja zrobiłem Vice Versa  :D A drugą jest nie wiem czemu go tak nie lubiłem, ale od początku zawsze coś między nami zgrzytało więc nie poznaliśmy się bliżej, może szkoda może nie. Ale i tak życzę wam wszystkiego dobrego! 

 

Mam jedno słowo "Nawet najgorszemu wrogowi nie życzy się nic gorszego co już go spotkało, lub spotkało Ciebie" 

także każdemu życzę sukcesów, ale pie@@@olcie grę! Życie prywatne jest ważniejsze, na grze nic nie opiera się. A gra potrafi zniszczyć człowieka i niestety wiem to po sobie. Dlaczego? Spytajcie Zebry, Delty, Limit'a jak oddaliła nas, a byliśmy tak blisko, żyliśmy jak rodzina!.... Ehh 

 

Co tutaj z graczy? Hmmm fajny gościu Kirge chłopak bardzo przyjacielski nawet mnie nie znał, a bardziej przejmował się mną niż swoim losem, dzięki stary ;)

Frytka mimo spiny i tak fajny z Ciebie koleś, ale zmień i nie odwalaj :)

Jest pewnie wielu innych, lecz nie chce mi się pisać już każdego, więc dzięki za grę. Odchodzę głównie z Administracji, ale chce aby gracze też o tym wiedzieli. A pożegnanie z serwerem będzie też, ale nie tak od razu. Pogram jako gracz trochę z wami, więc jeszcze nie raz spotkacie mnie idiotę :3 

https://www.youtube.com/watch?v=RuiXUySUw70

 

https://www.youtube.com/watch?v=zC9L-RGjZ5Q

 

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszystko jebie się przez grę, a nie widzimy jak wokół siebie niszczy to przyjaźnie, rodzinę, znajomych, czy nawet zmienia naszą osobowość. 

 

Więc co? GOODBYE 

 

 

PS: Za wszelkie wulgaryzmy przepraszam i prosiłbym o nie karanie mnie. Myślę że gracze zrozumieją to i wybaczą jakiś wulgaryzm bo już mi się ich szukać nie chce. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin