Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

The End.


Damian.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ;/ Zdrowia dla taty! Niech tam zdrowieje, masz dobre serce,bardzo dobrze ze mu pomagasz.. Część naszych rówieśników nie była by w stanie,bo woleli by grać. I niech ta Twoja koleżanka się trzyma. No cóż, trzymaj sie,poukladaj swoje sprawy prywatne i wracaj jak najszybciej! Żegnaj ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czemu coś pisze ale to co napisałeś na koniec dużo dało Mi do myślenia.

 

Od Mojego powrotu na serwer w Listopadzie za przeproszeniem uważałem Cie za totalnego P###ba.. nie wiem dlaczego takie myśli miałem jednak tak Mi się wydawało. Prawde mówiąc Moje zdanie o Tobie przez ten czas się nie zmieniło wiele, jak pisałem propozycje czy coś to odrzucone od razu ale po jakimś czasie poprostu olałem to i szczerze miałem z tego beke, bo wiedziałem co kolwiek napisze to i tak zostanie odrzucone :D

Myśle że widocznie coś dobrze napewno robiłeś na randze bo Moim zdaniem każdy inny Admin by od razu wyleciał z rangi za takie odzywki które widziałem w skargach na Ciebie, no ale myśle że to coś pozytywnego, nie dajesz się, nie dajesz Sobą pomiatać, nie dajesz innym wygrać i z jednej perspektywy jest to coś dobrego, z drugiej coś złego...

Ostatnio Moje zdanie na Twój temat bardzo, ale to bardzo się zmieniło. Niewiem może przez to że z Tobą rozmawiałem osobiście? Może przez to że jak jechałem Quad'em próbowałeś Mnie zabić czołgiem? Naprawde niewiem dlaczego tak nagle sie zmieniło jednak może przez to że Ciebie bardziej poznałem...

Szkoda że odchodzisz, no ale oczywiście tak jak każdy inny mam nadzieje by myślał o rodzine jako najważniejszy obowiązek a nie grze. Ostatnie zdanie dało Mi dużo do myślenia o Mojej rozgrywce na serwerze i zauważyłem że ostatnio dużo się zmieniło od powrotu na serwer, i wiem że na gorsze.

Wiem że nie miałem u Ciebie najlepszego zdania tak jak u wielu innych, ponieważ Mnie nie znają, ale tak samo właśnie myślałem o Tobie lecz się przekonałem.

 

Dzięki za nie które dobre chwile oraz te kiedy chciałem Cie poprostu udusić.. :3 Żegnaj mam nadzieje że kiedyś wrócisz, i kiedyś będę miał jeszcze szanse poznać Cie bardziej.

 

Siema Ty dwuuliczna gościówo! #Wyśrodkowaniec a nie żaden podrabianiec. ;)

Dobrze wiesz, ze nie były odrzucane niektóre;) , jedyne co dzięki za tak mile spędzony, czas wczoraj. Dzięki ogólnie za grę, i nie Jesteś sam o tym złym zdaniu a jak poznawali bliżej wszystko się zmieniało. Trzy na i się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odchodzisz, ale jak są do tego podstawy, to przecież trzeba.

Naprawdę szkoda, wydaję mi si€ że bardzo dużo robiłeś dla serwera, duże zainteresowanie tym, co robią RCONi, co potem przekazywałeś nam w odpowiedziach do naszych propozycji. Nigdy jeszcze nie zapomnę naszej wymiany (jak jeszcze można było się wymieniać) moje graty za twoje Turismo, przy czym Limit Ci pomagał w wyliczeniach :D

Ehh, naprawdę szkoda :(

Oprócz tego często pomagałeś, nawet gdy pisałem na PM, nie raporta. za******y z Ciebie ziomek, trzymaj tak dalej i mam nadzieję, że zobaczę Cię jeszcze na serwerze jako gracz i może jako administrator, hmm?

 

Rodzina najważniejsza - pamiętaj!

 

Dobra trzymaj się, do kiedyś.

Narka ziomek

Napiszę ci tak. Każdy miał o mnie źle zdanie. Lecz gdy poznał zmieniał je. Uwierzcie lubię się pobawić, pożartować co wczoraj przekonał się gracz Krypton wraz z Jarock gdy sobie razem poodwalalismy, pozartowalismy o raz na mumble kilka osób z sapd. Ale cóż skoro ktoś nie docenią starań to lepiej odejść: )

 

To ze kogoś obrażałem miałem ku temu powód. Myślę ze niektóre osoby będą mnie mile wspominać, ppapatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wierzę w to co czytam. Jesteś jednym z tych konsekwentych, ogarniętych. Naprawdę będzie mi Ciebie brakowało na serwerze. Mam nadzieję, że szybko wrócisz. Byłeś tym typem osoby, która była dość poważna. Nie byłeś takim typowym cejotem z administracji, który wywyższa się rangą.(takiego Cię poznałem.) Powtarzam się, ale będzie mi Ciebie naprawdę brakować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ci tak. Każdy miał o mnie źle zdanie. Lecz gdy poznał zmieniał je. Uwierzcie lubię się pobawić, pożartować co wczoraj przekonał się gracz Krypton wraz z Jarock gdy sobie razem poodwalalismy, pozartowalismy o raz na mumble kilka osób z sapd. Ale cóż skoro ktoś nie docenią starań to lepiej odejść: )

To ze kogoś obrażałem miałem ku temu powód. Myślę ze niektóre osoby będą mnie mile wspominać, ppapatki

Ja tam nigdy nic do Ciebie nie miałem, razem z Limitem jesteście superowi, tak samo nigdy nie widziałem i nie słyszałem, abyś mbie wyzywał i oczerniał.

 

#Respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic do Ciebie nie miałem, razem z Limitem jesteście superowi, tak samo nigdy nie widziałem i nie słyszałem, abyś mbie wyzywał i oczerniał.

 

#Respect

Jeżeli ktoś nie ma do mnie szacunku, to i ja mam zasadę Vice Versa ;) 

 

Jesteś również super gościem, poznałem Cię już nie pamiętam jak, pewnie wstawiony byłem hahaha, dzięki za ciepłe słowa od Ciebie oraz od innych którzy tutaj się wypowiedzieli. <3 Do kiedyś pewnie, a może i nie. :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin