Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

The End.


Damian.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciebie o zdanie nikt nie prosił. Myślisz, że jak będziesz trzymał się Administracji i lizał to dostaniesz UB?Supporta?Może kur@# RCona od razu -,- 

 

Damian przecież KNX zawsze uważał się za osobę wyższa niż wszyscy zwykli gracze. To co napisałes to w 100% prawda. No wiesz jak ludzie odejdą z 4l bo już źle się dzieje z serwerem to knx dostanie tego moda bo nie będzie już żadnej osoby chętnej. Knx my mamy sie uspokoić? Spójrz co ty robić i skończ się wywyzszac. Dzięki tyle ode mnie. Damian 100% racji w twoim poście zawarte.

 

To było chwilowe wpłynięcie negatywnej presji. Czasami wybucham i takie coś robię i takie rzeczy piszę, najczęściej w necie... bo dużo na nim przesiaduję. :)

Sorry, że napisałem 'Uspokój się.' do Ciebie Boru.

Przepraszam Damian, Borusetto. Wybaczycie?

 

PS do Damian.a: Żegnaj kochanie. <3

Wiesz gdzie mnie szukać. 

Wróć jeszcze na ten świat . . . xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było chwilowe wpłynięcie negatywnej presji. Czasami wybucham i takie coś robię i takie rzeczy piszę, najczęściej w necie... bo dużo na nim przesiaduję. :)

Sorry, że napisałem 'Uspokój się.' do Ciebie Boru.

Przepraszam Damian, Borusetto. Wybaczycie?

 

PS do Damian.a: Żegnaj kochanie. <3

Wiesz gdzie mnie szukać. 

Wróć jeszcze na ten świat . . . xD

Zawsze masz chwilowe "wpływanie negatywnej presji" KNX chociaż ty okaż godność i napisz, że napisałeś tak bo zależy Ci na suppku.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Damian, do zobaczenia. Dzięki za wszystko. 

 

PS: Jednak nie jesteś taki zły, za jakiego Cię uważałem. Szkoda, że tak późno to zauważyłem ;)

Jak i wiele innych osób ziomek :* Trzymaj się cieplutko, dzięki też za wszystko :D kontakt każdy ma na moim profilu jest GG zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i wiele innych osób ziomek :* Trzymaj się cieplutko, dzięki też za wszystko :D kontakt każdy ma na moim profilu jest GG zapraszam :)

 

A my kochany ziomeczku mamy siebie na FB, GG.

Dzięki jeszcze raz za wszystko. Szkoda, że odchodzisz.

Wiesz gdzie mnie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin