Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ku pamięci...


PanDafuQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ku pamięci mojej niestety odchodzę z serwera z powodów prywatnych o których nie mam zamiaru rozmawiać. Mam nadzieje że dobrze się spisałem na randze Supporter/Administrator lub frakcji Generał Brygadier DES oraz Sierżant Sztabowy SAPD. Jest to dosyć krótki przekaz ode mnie dla was gracze. Grajcie bawcie się ale pamiętajcie na dwór i z rodzina czas trzeba zorganizować. Ta gra niestety weszła na głowę za bardzo i mogliśmy zauważyć że może nawet sprzeciwić najlepszą ekipę.

Moja skromna lista osobników

[RCON]

@XQward - To z tobą miło się gadało, dwuuliczny oraz dziękuje ci za to że o co cię poprosiłem robiłeś to starannie i w miarę szybko. Jedyna twoją wadą jest to że jesteś za cichy musisz też pokazać coś że ty masz swoje własne zdanie i je ukazać!

@NeX - To z tobą robiliśmy fajne różne rzeczy na skypach. To właśnie ty jesteś tym który dużo robi dla wszystkich i to że jesteś zawsze na zw i nigdy nie wracasz [XD]

@ZbyK - Że dałeś mi szanse i otworzyłeś to że mogłem pomagać graczom i szanować tych którzy zasłużyli.

@RodowitY - Od początku Dark Angel kończąc na naszych wygłupach. Dzięki za wszystko Ziom

[Administracja]

@Damian. - To z tobą bawiłem się najlepiej to dzięki tobie czułem się kimś to dzięki tobie i rodowitemu osiągnałem wszystko co miałem do teraz. To dzięki tobie zapoznałem osoby które są zawsze pomocne i lubią raczej ze mną rozmawiać i uważają też mnie za "kogoś"

-To z tobą rozmawiałem o motoryzacji gadałem i też się dobrze bawiłem niestety alkohol i ten mój jeden głupi wygłup... Straciłem coś czego żałuje do teraz. Ale wiem że jak się spotkamy wykurwisz mi i się pojednamy.

[member=Zebra] - Zeberałko to z tobą rozmawiałem prawie na poważnie i zauważyłem w tobie potencjał jesteś bardzo mądrą i inteligetną kobieta. Tak kobietą bo z dziewczynki wyrosłaś! Trzymaj na tym co robisz i rób to co właściwe i po twojej myślisz. Mamy kontakt jak coś to pisz!

@Bolek. - Jesteś teraz administratorem zjebałeś swoja szanse szczerze i w sumie powinieneś wrócić tam gdzie byłeś tego ci życzę. Prowadź moje i Damiana DESY dzisiejsze SAFDY dobrze i godnie i ufaj tym co na to zasłużyli.

@Grzengol -Ty mój pysiu z SAMC hehe tutejszych SAMD i teraźniejszego SAPD byłeś dla mnie ważną osobą i zawsze uważałem cie za porządnego goscia!

[member=Szender] - Szenderusiu. Graj dalej rób co do ciebie należy ważne że jesteś bardzo silny psychicznie i że dajesz rade sobię ze wszystkim. Trzymaj tak dalej! Wierze w ciebie!

[member=Kasia105] - Kasiu kasieńko rób to co robisz. Troszkę doroślej i bądź tym kim jesteś! Najlepsza<3 murzyneq

[member=BarteckY] - Mój DESOWNIKU moja stara kumpelo wiedz że na pewno się spotkamy ULG!

[member=uBitek] - Jesteś już dorosły rób co uważasz brawo że ograniczyłeś internety!

@DeltaRon - Ty misiu pysiu tak limtless jesteś osobą zajebistą na pewno w wakacje w późniejszym czasie cię odwiedzę!

- Moja kochana Maddie mamy kontakty na pewno mi pomożesz już jestem winny ci dwa piwa! Dasz radę tu być Administratorem i być doceniona!

@SP - Chodź cię nie lubiałem w SAPD w SAMD zmieniłeś się na lepsze ogarnąłeś się i Brawo dla ciebie! Trzymaj tak dalej

@kalahim - Jesteś spoko więcej nie mam nic do powiedzenia oby lepiej!

@BartekZRK - Trzymaj rękę za SAPD wraz z blobsonikiem i szenderkiem

- Chodź nie byłeś do mnie przekonany myślę że okazałem się dobra osobą i że raczej mnie szanujesz :) !

- Chodź dawniej na P*** byłeś osobą fajną ogarnięta bekę można było z tobą porobić.Zmieniłeś się na gorszę, jestem rozczarowany tobą że tak ranga w SAPD i SERWEROWA cię zmieniła jesteś typowym Gburem i Szują...

@Flou - Trzymaj o tym co ci mówiłem!

- Bądź dalej dwuuliczny i będzie dobrze! xD

[Osoby z Graczy]

@Rockus - Osoba która jest najbardziej świrnięta na świecie

----- Nie wiem kogo wymienić xD -----

- Mam nadzieję że wszystkich wypisałem a jak nie to przepraszam ale te osoby wiedzą że ich szanuje a innym środkowy palec-

- Pozdrawiam SAPD oraz DES/SAFD -

- Pozdrawiam graczy którym pomagałem i z nie którymi się kolegowałem - PS: Cola rób tak żebyś czegoś nie odwalił...

Ale to niestety już jest koniec!

https://youtu.be/7xgb_-LEEN0?t=1m16s

Tym którzy się smucą pamiętajcie DAMY RADĘ!

https://www.youtube.com/watch?v=-6VKNC8jgDY 

Edytowane przez Borkosss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borkosss,

 

Niestety tak samo jak o Damianie, miałem o Tobie złe zdanie.

Ale z czasem się polepszyło. Pewnie przez to że byliśmy na służbie długo razem i przez to w sumie byliśmy zmuszeni rozmawiać.

Fajnie się z Tobą grało i mam nadzieje że kiedyś jeszcze przyjdzie czas żeby znów razem pograć i coś pogadać. Dużo Mnie o Tobie wkurzało tak samo jak Ciebie wkurzało coś o Mnie, np. duży nos czy inne 'głupoty'.. znaczy fakty które wspomniałeś o Mnie ;) xD Myśle że na stanowisku w ekipie nie pie***łeś się, i robiłeś to co miałeś.

 

Trzymaj się dobrze i mam nadzieje że kiedyś wrócisz jak się życie prywatne polepszy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin