Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z Dyrektorem Buldings4you Mfifa


K0perek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FxgnDwG.png

Witam serdecznie z tej strony Młodszy Redaktor K0perek z 4Life News. Dzisiaj mam dla was wywiad z Dyrektorem Buldings4you i lidera organizacji Grove Street, czyli @MFifa
Zapraszam do czytania!

WPc1GuW.png

d9IA5UY.png

WPc1GuW.png

K0perek: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor K0perek z Redakcji 4Life News czy mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad?

MFifa: Uszanowanie, Police Officer I MFifa. San Andreas Police Department. Jasne jak najbardziej.

K0perek: Powiedz nam coś o sobie.

MFfia: Więc tak, Filip, lat 16 zamieszkały na terenie województwa podkarpackiego, 30 kilometrów od granicy ze Słowacją. Na co dzień uczęszczam do drugiej klasy szkoły ponadpodstawowej, Liceum Ogólnokształcącego w moim mieście. Realizuję matematykę, chemię oraz biologię na poziomie rozszerzonym. Gdy ogarnę się z nauką, zazwyczaj wychodzę ze znajomymi na miasto; jeżdżę na rowerze czy też wychodzę z dziewczyną, czasami idziemy na zakupy do miejscowego centrum handlowego lub jedziemy do sąsiedniego miasta, również w celach zakupów.

K0perek: W Jakie inne gry grasz oprócz MTA?

MFifa: To nie jest tak do końca określone. Zależy to od mojego humoru, pory dnia, obecności ewentualnych towarzyszy do gry. Zdarzają się różne tytuły-zaczynając od typowego, znanego każdemu ETS2, kończąc na XPlane. Zdarza się również, że gram w FS19, CS:GO, ATS, Flashing Lights czy Rocket League. Grałem też w Construction Simulator 2015 czy Business Tour; ta ostatnie najczęściej wykorzystywana na lekcjach online.

K0perek: Czy grasz na jakiś innych serwerach niż 4Life i jak długo grasz na 4Life?

MFifa Nie, moje obowiązki nie pozwalają mi na to-nie mam tutaj na myśli, tylko szkoły, ale też biznes, organizację i frakcję. Czasami można mnie spotkać na innych serwerach, głównie RP. Na serwerze gram od ponad dwóch lat. Serwer pokazał mi kolega, a moje początki patrząc przez pryzmat czasu, były standardowe. Po raz pierwszy wbiłem na serwer, kolega mnie podwiózł na magazyn w BM i zarobiłem pierwsze pieniądze, kupiłem auto mananę 1.4 i rozwijałem się z czasem - kolejne auta, pierwsza frakcja, pierwszy biznes; i jestem, do teraz.

K0perek: W jakim biznesie jesteś?

MFifa: Jestem w biznesie Buildings4you. Obejmuję tam stanowisko Dyrekora-właściela oraz założyciela biznesu.

K0perek: Czemu akurat ten biznes?

MFifa: Tak wyszło, napisał podanie i biznes został założony, funkcjonuje do dziś.

K0perek: Jaki masz około majątek?

MFifa: Nigdy nie przykładałem do tego wielkiej wagi - myślę, że będą to okolice 1kk.

K0perek: W jakiej jesteś frakcji?

MFifa: Aktualnie na ten moment jestem w San Andreas Police Departament na stopniu Police Officer I.

K0perek: W jakiej organizacji jesteś i ile aktualnie macie członków w niej?

MFifa: Jestem w organizacji Grove Street, w której obejmuje stanowisko lidera a osób mamy aktualnie 40 i codziennie się to zmienia, ponieważ są ciągłe rotacje ktoś, odchodzi ktoś, przychodzi.

K0perek: Skąd znalazł się pomysł w twojej głowie na stworzenie takiego biznesu?

MFfia: Po prostu pomyślałem sobie, że takiego czegoś nie było i zebrałem ekipę oraz ogarnąłem biznes, a efekt mojej pracy widać do teraz.

K0perek: Czemu akurat SAPD?

MFifa: Byłem w TSA, znudziłem się i zastanawiałem się nad inną frakcją razem z PerkuleZ. I padło na SAPD. 

K0perek:  Co ci się we frakcji najbardziej podoba. Co lubisz najbardziej robić?

MFifa: Hmmm, nie mam ściśle ulubionej rzeczy. Zależy, na co mam ochotę, niekiedy chcę jechać na jakiś wypadek, a innym razem chcę zrobić pościg. Od czego to zależy? Nie jestem w stanie zdefiniować. Najbardziej podoba mi się atmosfera panującą we frakcji, z własnego doświadczenia wiem, że atmosfera panującą w danej strukturze jest podstawą, ponieważ napięta atmosfera niszy ludzką psychikę.

K0perek: Dobrze dziękuje za udzielenie wywiadu. Na koniec możesz powiedzieć parę słów naszym czytelnikom i kogoś pozdrowić.

MFifa: Dziękuje również za wywiad. Każdemu czytelnikowi pragnę życzyć wytrwałości i „upartości” w dążeniu do ustalonych celów etc. Pozdrowić pragnę w szególności: @PerkuleZ., @Nifixiz, @Aris @baziu, @CAT, @deluXe. Uogólniając, pozdrawiam: biznes Buildings4you, frakcję SAPD oraz organizację Grove Street. Jeszcze raz dzięki, trzymajcie się! Razem zwyciężymy!

WPc1GuW.png

Serdecznie dziękuje za przeczytanie wywiadu. Zapraszam do oceniania w komentarzu oraz reakcje! <3

ZEZkEJm.png

FxgnDwG.png

Edytowane przez K0perek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin