Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam 3 strąg samochody


wkrentak2115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan
ID: 50586
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 26k
Dodatki:
 spoiler (1139), wlot -dach (1033), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (CO K4INA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75,  nitro, 2x klucze, szyby 20

(ft bez abs, up2 progów i atrapa podwójna)
Cena: 1,1kk do rozsądnego nego
Coś od siebie: Siemson bawełson tym sultanikem pomykał sam prelud, ogólnie fajna furka mieści 4 osoby i parę na dachu ogólnie polecam. Jest flex jak ceje przybiegną i takie O KURDE PRELUD. Kupować ino roz
SS’y: https://imgur.com/gallery/uFEFCdE

 

Model: zion
ID: 53672
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 20k
Dodatki: 
atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BEATKA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, szyby20, kluczyk

(Ft bez nitra i ABS chyba)
Cena: 730k do nego
Coś od siebie: Siemson bawełson poraz kolejny, mamy tutaj pjenkny samochód marki zion. Ogólnie szypki dobrze skręca, driftuje i nawet hamuje. Nic tylko brać bo mega fajna furka.
SS’y:https://imgur.com/gallery/YgnBz5f

 

Model: windsor
ID: 32538
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7k
Dodatki: 
atrapa nitro (1010), felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (USA BOSS), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, klucz, lpg25 
Cena: offki tak 400+
Coś od siebie: siemson bawełson poraz trzeci, teraz mamy tutaj pięknego windsorka. Na serwerze bardzo mało ich aktywnych obecnie (koło 12 chyba aktywnych, reszta zerowania albo ostatnio używane jakoś 2019)
SS’y: https://m.imgur.com/a/oDYwZyq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, soltys' napisał:

za suta 

59950

pierwsze elegy 2.2 z tymi lampami (ogólnie sa dwa elegy z tymi lampami) 

lampy pig, licznik pig, baki 90/50, szyby 80%

Mogę iść i zrobić takie trzecie bo lampki dostępne w kompo, nara

7 godzin temu, Marcinek321 napisał:

550 za złoma

Malutko, dalej

2 godziny temu, Hejlo napisał:

38886 - zion+windsor?

Mało, podziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin