Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Skipowsky, Reppo, Veon, VenomeQ - oskarżony przez Maly_Karakan


Seqqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza@Skipowsky @Reppo @Veon @VenomeQ // Nie wiem kto mnie wsadzał więc oznaczam wszystkich, którzy uczestniczyli w tej akcji.
    Data i godzina zdarzenia: 05.11.2020 00:54
    Pełen opis sytuacji: Trwała akcja na DM, strzelaliśmy do spadów itd., po 30 minutach zostałem przeniesiony do więzienia przez PID. Chciałbym się dowiedzieć z jakiej racji zostałem wsadzony przez PID, i ewentualne ukaranie osoby odpowiedzialnej za wsadzenie mnie przez. Pragnę dodać, że nie zostałem zabity gdy dostałem z tazera, nie wyszedłem z serwera, ani innych tego typu rzeczy.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Posiadam nagranie z całej akcji, gdy będzie potrzebne to je wstawie.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Ja, Mały_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Wklejam za Mały_Karakan!

Edytowane przez Seqqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wsadziłem Cię do więzienia przez PID z powodu ostrzału prowadzonego w kierunku funkcjonariuszy na strefie DM. Podczas prowadzonych tam działań mających na celu odbicie radiowozu staraliście się wraz z całą waszą ekipą uniemożliwić nam nasz cel - wyjechanie radiowozem ze strefy DM. Cała akcja działa się w dzielnicy Grove Street. Tam też ustawieni na dachach strzelcy prowadzili ogień w kierunku funkcjonariuszy. Udało mi się dostać na dach, po czym za pomocą Less Lethal Shotgun sparaliżować Ciebie oraz gracza, który przebywał zaraz obok Ciebie o nicku Brukselka. Zapytałem funkcjonariuszy będących na akcji czy dopuściłeś się jakiegoś przewinienia. Od dowodzącego całą akcją - @Ferdel1111 otrzymałem odpowiedź, że prowadziliście ogień w kierunku funkcjonariuszy. Pewien czas później udałem się do Dillimore w celu osadzenia osób w znajdującym się tam więzieniu. Osadzone zostały wówczas 3 osoby - Maly_Karakan, Brukselka oraz Mr.Sausage. Co do samego osadzenia Ciebie w więzieniu za pomocą PID'u zostało to przeprowadzone zgodnie z zasadami panującymi we frakcji.

Edytowane przez VenomeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, VenomeQ napisał:

To ja wsadziłem Cię do więzienia przez PID z powodu ostrzału prowadzonego w kierunku funkcjonariuszy na strefie DM. Podczas prowadzonych tam działań mających na celu odbicie radiowozu staraliście się wraz z całą waszą ekipą 

Nie, nie była to nawet połowa naszej ekipy.

15 godzin temu, VenomeQ napisał:

Udało mi się dostać na dach, po czym za pomocą Less Lethal Shotgun sparaliżować Ciebie oraz gracza, który przebywał zaraz obok Ciebie o nicku Brukselka. Zapytałem funkcjonariuszy będących na akcji czy dopuściłeś się jakiegoś przewinienia. Od dowodzącego całą akcją - @Ferdel1111 otrzymałem odpowiedź, że prowadziliście ogień w kierunku funkcjonariuszy. Pewien czas później udałem się do Dillimore w celu osadzenia osób w znajdującym się tam więzieniu. Osadzone zostały wówczas 3 osoby - Maly_Karakan, Brukselka oraz Mr.Sausage. Co do samego osadzenia Ciebie w więzieniu za pomocą PID'u zostało to przeprowadzone zgodnie z zasadami panującymi we frakcji.

Udało Ci się tylko mnie sparaliżować, ale nie zakuć. Wtedy gdy leżałem sparaliżowany, to nikt mnie nie zabił, ani z tego co pamiętam nie postrzelił.

 

Wklejam za Mały_Karakan

Edytowane przez Seqqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, VenomeQ napisał:

Samo sparaliżowanie twojej osoby wystarczy by móc osadzić Cię w więzieniu przez PID.

Na jakiej podstawie mogłeś mnie wsadzić, proszę wytłumacz mi to jak to u was działa

 

Wklejam za Mały_Karakan!

Edytowane przez Seqqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin