Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

To Koniec...


JaneG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O mnie też zapomniałeś,no ale cóż,snapowaliśmy sobie trochę przed tym postem. Wróć kiedyś,błagam! Tak fajnie mi się z Tobą jeździło ;x Ty infkiem a ja buffkiem xd Każdy odchodzi.. I to Ci najlepsi.. No czemu.. Jeszcze Ty.. Spoko ziomek.. O mnie nikt nie pamięta,tylko KoZak...xD jak sie żegnał ;x No cóż.. Na mnie pewnie też kiedyś przyjdzie czas.. Gram bo sprawy priv,noga w gipsie.. Nie mam co robić,tylko siedzę przed kompem,mam tam jakichś koleguf z którymy mogę pojeździć,np Frytka :D Ale z Tobą było najlepiej :D No to 3maj się,posnapujemy sobie kiedyś może jeszcze :D Narka! ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nara elo wysrodkowany janeg

Eldo królewno :D

 

No co tu pisać, 3m sie mordo

Siemanczeko ;]

 

Pozdrawiam środkowym palcem xd nie no trzymaj się powodzenia.. i jak będę w eng. Masz nalot :D Będziemy w kontakcie ;)

No to czekam brzydalu, oczywiście że w kontakcie.

 

Ziemrczku rozumiem Cię, bo faktycznie na was najechałem, ale no się trochę wkur*iłem tą sytuacją. Nie chce żegnać się z Tobą w niezgodzie, więc dzięki za wszystko, powodzenia w życiu i trzymaj się. Bay ;)

Również, siemaneczko trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie też zapomniałeś,no ale cóż,snapowaliśmy sobie trochę przed tym postem. Wróć kiedyś,błagam! Tak fajnie mi się z Tobą jeździło ;x Ty infkiem a ja buffkiem xd Każdy odchodzi.. I to Ci najlepsi.. No czemu.. Jeszcze Ty.. Spoko ziomek.. O mnie nikt nie pamięta,tylko KoZak...xD jak sie żegnał ;x No cóż.. Na mnie pewnie też kiedyś przyjdzie czas.. Gram bo sprawy priv,noga w gipsie.. Nie mam co robić,tylko siedzę przed kompem,mam tam jakichś koleguf z którymy mogę pojeździć,np Frytka :D Ale z Tobą było najlepiej :D No to 3maj się,posnapujemy sobie kiedyś może jeszcze :D Narka! ;/

Zapomniałem o wielu wielu dobrych cywilach xD szczerze nie pamiętałem nicku ale jesteś naprawde spoko, utrzymamy kontakt na snapie. Dzięki za takie zdanie o Mnie, miło Mi. Kiedyś jeszcze pogramy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, nie jestem wrażliwa, może Ci się tak zdaje. W życiu realnym jestem całkowicie inna, bardziej "buntownicza" i raczej bym powiedziała że mam wylane na wszystko i żyje pasją. :)

A o tym, że po nocach graliśmy jak wróciłeś i tylko pracowałeś na magazynierze to nie wspomniałeś. XD

Edytowane przez Kasia105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, nie jestem wrażliwa, może Ci się tak zdaje. W życiu realnym jestem całkowicie inna, bardziej "buntownicza" i raczej bym powiedziała że mam wylane na wszystko i żyje pasją. :)

A o tym, że po nocach graliśmy jak wróciłeś i tylko pracowałeś na magazynierze to nie wspomniałeś. XD

O tych magazynach to cichaj tam xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin