Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas się pożegnać


IgorD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ziomki jak na każdego z nas przychodzi czas a wiec teraz przyszedł na mnie chciał bym się z wami wszystkimi pożegnać ponieważ nie widzę sensu gry na tym serwerze serdecznie chciał bym podziękować paru graczom 

 

 

Angel - tobie dziękuję za wszystko chodź czasem się sprzeczamy ale byłeś jedną z paru osób na serwerze z której warto było zaufać :D 

Vidson - tobie dzieki za danie mi szansy w szeregach samd  , Wspólne odwalanie oraz pomoc przy każdej możliwej rzeczy z którą miałem problem 

Parmezan - dzieki za all pomoc w samd 

DomiiPlay - Ziomku dzięki za wszystko

aSys - antku :D dzięki za pomoc przez chwile w Org. 

M-I-R-Y-N-D-A - dzięki za to że było z kim poodwalać 

RemV - eheh myślę że jeszcze nie raz się spotkamy :D i pogramy :D siemka ziomku 

 

Jeżeli kogoś nie wymieniłem to sorki Ja nie widzę sensu gry za serwerze na którym każdy cj może w ciągu 10 dni lekkiego zarabiania może zarobić na Sultana , Elegy To wszystko z mojej strony Siema :D dzięki za wspólną grę fajnie było pograć :D myślę że moje odejście przyśpieszyła monotonia tego serwera gdzie każda praca polega na tym samym :D 

 

NARKA pozdrawiam IgorD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin