Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na bejoten - oskarżony przez Aszak.


aszak.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza:  @bejoten
    Data i godzina zdarzenia:  07.11.2020 ok. 1 w nocy
    Pełen opis sytuacji: Wraz ze znajomymi jechaliśmy sobie pojazdem marki Burrito przez szose w San Fierro, napotkaliśmy radiowóz, zatrzymaliśmy się bo chcieliśmy się popytać kilku rzeczy.

Wsiadłem do radiowozu na miejsce pasażera, bejoten wysłał na chat globalny wiadomość 'wyjdz','dobrze ci radze'

[2020-11-07 00:59:35] [Output] : bejoten [88]: wyjdz

[2020-11-07 00:59:37] [Output] : bejoten [88]: dobrze ci radze

Odpisałem funkcjonariuszowi 'bo co' i od razu wysiadłem z radiowozu, wykonałem polecenia po chwili od rozkazu i oddaliłem się na oko 5 metrów od radiowozu.

[2020-11-07 00:59:38] [Output] : Aszak. [174]: bo co

Funkcjonariusz uznał, ze podjąłem się ucieczki pieszej(przypomnie, że po wyjściu z radiowozu oddaliłem się od niego o ok. jedną długość limuzyny ( stretch)) i postrzelił mnie z broni TASER, nie poinformował mnie że jestem goniony, nic na to nie wskazywało, po całej akcji funkcjonariusz zaproponował mi mandat w wysokości 1,280 PLN

[2020-11-07 01:06:13] [Output] : bejoten [88]: Przyjmuje Pan mandat w wysokosci 1280PLN czy nie?

Oczywiście odmówiłem mandatu ponieważ został on nałożony niesłusznie, jest to mandat za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza, aczkolwiek wykonałem wszystkie polecenia, mianowicie wyszedłem z pojazdu od razu jak mnie o to poprosił, nie dość że zostałem ukarany bezkarnie to cała akcja od strony funkcjonariusza odbyła się w dwóch wiadomościach wysłanych na globalnym chacie :

-wyjdz

-dobrze ci radze

Po tym jak wysiadłem nawet mnie nie poinformował o tym że rozpoczyna za mną pościg pieszy, nie krzyczał do mnie w żaden sposób że mam podnieść ręce do góry czy cokolwiek tego typu,

Nie rozumiem @bejoten skąd mandat za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza, skoro to było tylko jedne polecenia w całej akcji, które wykonałem od razu.

 


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/WaEUgC8

 

  Ja, Aszak. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

  •  
Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III bejoten.

Więc zacznijmy od tego, że wraz ze swoimi kolegami, zaczęliście mi hamować przed maską i uniemożliwialiście mi przejazd. Zamiast zatrzymywać się na środku drogi wystarczyło po prostu zjechać na pobocze. Chwile po tym zjechałem na pobocze i chcąc uniknąć konfrontacji z wami chciałem chwile poczekać, aż przestaniecie prowokować i sobie pojedziecie. W tym momencie wy w trójkę wysiedliście i podeszliście mi do radiowozu. W tym momencie wsiadłeś do mojego radiowozu. Podirytowany całą sytuacją (gdyż zdarza się ona już któryś raz) napisałem Ci, żebyś wyszedł. Ty zamiast wysłuchać mojego polecenia odpisałeś mi bezczelnie "bo co" jak sam zamieściłeś w skardze. Po tym stwierdziłem, że dalsze prośby w waszą stronę nie mają sensu i wysiadłem z radiowozu. W tym momencie zrobiłeś to samo, wiedząc zapewne co się dalej z tobą stanie i zacząłeś od razu uciekać oraz wskakiwać na murek, to nie było jak ty to nazwałeś "oddalenie się od radiowozu", tylko najzwyklejsza w świecie ucieczka. Więc tak, dałem ci mandat za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza dlatego, że moje polecenie wykonałeś dopiero w momencie, w którym ja wysiadłem, co opisałem wyżej. Ponadto z tego co pisałeś, to masz nagranie, oraz ja Cię poprosiłem o wstawienie go do skargi, więc chciałbym się ponownie spytać gdzie ono jest? Z mojej strony mam nagranie, lecz zostanie ono udostępnione przeze mnie dopiero w momencie gdy Executive Staff mnie o to poprosi. Kolejną sprawą jest to, że nie dałeś pełnego wzoru do skargi, więc to popraw.

Ode mnie to wszystko, życzę miłego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak perfidnym trzeba być, żeby wypisywać takie kłamstwa " wraz ze swoimi kolegami, zaczęliście mi hamować przed maską i uniemożliwialiście mi przejazd "

W momencie  gdy Cię zauważyliśmy stałeś na chodniku i stanęliśmy przed radiowozem w żaden sposób go nie blokując. 

14 godzin temu, bejoten napisał:

 Zamiast zatrzymywać się na środku drogi wystarczyło po prostu zjechać na pobocze.

Przecież stałeś sam na poboczu zanim do Ciebie dojechaliśmy, jak mogliśmy Cię blokować skoro spotkaliśmy Cię w momencie gdy byłeś w bezruchu?

14 godzin temu, bejoten napisał:

Chwile po tym zjechałem na pobocze i chcąc uniknąć konfrontacji z wami chciałem chwile poczekać, aż przestaniecie prowokować i sobie pojedziecie. W tym momencie wy w trójkę wysiedliście i podeszliście mi do radiowozu. W tym momencie wsiadłeś do mojego radiowozu. Podirytowany całą sytuacją (gdyż zdarza się ona już któryś raz) napisałem Ci, żebyś wyszedł. Ty zamiast wysłuchać mojego polecenia odpisałeś mi bezczelnie "bo co" jak sam zamieściłeś w skardze.

Wysiedliśmy i najzwyklej w świecie chcieliśmy zadać kilka pytań 

[2020-11-07 00:59:33] [Output] : Asn. [488]: po co Ci ta lampka?

Nie odpisałeś na to pytanie, ignorowałeś nas, wsiadłem na g nie wiedziałem że to nielegalne, pewnie popsuje Ci to rozgrywkę jak będę siedział kulturalnie na g przez 10 sekund... . Kazałeś mi wyjść więc napisałem na chacie 'bo co', ponieważ chciałem wiedzieć jakie są tego konsekwencje i czemu nie można tego robić, od razu po tym wysiadłem z radiowozu i racja wskoczyłem na murek ale to nadal nie jest ucieczka ponieważ murek znajdował się jedną długość limuzyny od radiowozu.

 

14 godzin temu, bejoten napisał:

Po tym stwierdziłem, że dalsze prośby w waszą stronę nie mają sensu i wysiadłem z radiowozu. W tym momencie zrobiłeś to samo, wiedząc zapewne co się dalej z tobą stanie i zacząłeś od razu uciekać oraz wskakiwać na murek, to nie było jak ty to nazwałeś "oddalenie się od radiowozu", tylko najzwyklejsza w świecie ucieczka.

Co masz namyśli pisząc że zrobiłem to samo? wsiadłem i wysiadłem do radiowozu RAZ, wykonałem twoje polecenie choć brzmiało ono trochę arogancko 'wyjdź, dobrze ci radze', w pewnym sensie jest to kozaczenie.

14 godzin temu, bejoten napisał:

Więc tak, dałem ci mandat za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza dlatego, że moje polecenie wykonałeś dopiero w momencie, w którym ja wysiadłem, co opisałem wyżej. Ponadto z tego co pisałeś, to masz nagranie, oraz ja Cię poprosiłem o wstawienie go do skargi, więc chciałbym się ponownie spytać gdzie ono jest? Z mojej strony mam nagranie, lecz zostanie ono udostępnione przeze mnie dopiero w momencie gdy Executive Staff mnie o to poprosi.

Dałeś mi mandat za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza, zgodziłbym się z tym gdyby nie fakt że wykonałem twoje polecenie... .To że wysiedliśmy z pojazdu w podobnym momencie być może jest prawdą nie pamiętam, nie patrzyłem na twoje ruchy tylko czekałem na odpowiedź na moje pytanie 'bo co' i zauważyłem na chacie że kazałeś mi wyjść, zrobiłem to do razu gdy zauważyłem wiadomość, jeśli według Ciebie fakt że wysiadłem z radiowozu w momencie kiedy tylko ujrzałem taki rozkaz to nie wykonywanie poleceń to nie wiem jak rozumiesz powód tgo mandatu. Nawiązując do nagranie, skoro z twojej strony jest nagranie to po co mnie prosisz o załączenie go do skargi? Nagranie jest w moim prywatnym archiwum.

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2020-11-07 00:59:37] [Output] : bejoten [88]: dobrze ci radze

[2020-11-07 00:59:55] [Output] : ✔ Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza bejoten!

Różnica między tymi logami wynosi całe 18 sekund, rozumiem, że 18 sekund o 1 w nocy gdy każdy jest lekko zaspany to wystarczający czas na wykonanie rozkazu, dodam że zakułeś mnie jakieś 7-10 sekund po wyjściu z pojazdu, czyli w radiowozie na g siedziałem około 8 sekund, w międzyczasie pisałem na chacie wiadomość 'bo co' co zajęło mi około 2 sekundy, według badań naukowych czas reakcji mózgu wacha się pomiędzy 0,3 a 1,7 sekundy, więc 8 sekund odjąć 2,7 sekundy daje nam 5,3 sekundy, podsumowując wykonałem twoje polecenie w 5 SEKUND, rozumiem wszystko, gdybym cie prowokował czy cokolwiek tego typu ale ja kulturalnie wykonałem twój rozkaz w AŻ 5 SEKUND.

 

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, to znowu ja

51 minut temu, Aszak. napisał:

Zastanawia mnie jak perfidnym trzeba być, żeby wypisywać takie kłamstwa " wraz ze swoimi kolegami, zaczęliście mi hamować przed maską i uniemożliwialiście mi przejazd "

W momencie  gdy Cię zauważyliśmy stałeś na chodniku i stanęliśmy przed radiowozem w żaden sposób go nie blokując. 

Bardzo, ale to bardzo ciekawe, chciałbym ci przypomnieć, że ja mam nagranie, na którym wszystko widać, więc radzę Ci nie kłamać ;) 

Nie zauważyliście mnie, gdy stałem na chodniku tylko jak za wami jechałem, a wtedy zaczęliście robić to, co wyżej opisałem. 

53 minuty temu, Aszak. napisał:

Przecież stałeś sam na poboczu zanim do Ciebie dojechaliśmy, jak mogliśmy Cię blokować skoro spotkaliśmy Cię w momencie gdy byłeś w bezruchu?

Jeszcze raz napiszę, że radzę Ci nie kłamać w skargach, bo przypominam, że cała interwencja jest nagrana.

54 minuty temu, Aszak. napisał:

Wysiedliśmy i najzwyklej w świecie chcieliśmy zadać kilka pytań 

[2020-11-07 00:59:33] [Output] : Asn. [488]: po co Ci ta lampka?

Nie odpisałeś na to pytanie, ignorowałeś nas, wsiadłem na g nie wiedziałem że to nielegalne, pewnie popsuje Ci to rozgrywkę jak będę siedział kulturalnie na g przez 10 sekund... . Kazałeś mi wyjść więc napisałem na chacie 'bo co', ponieważ chciałem wiedzieć jakie są tego konsekwencje i czemu nie można tego robić, od razu po tym wysiadłem z radiowozu i racja wskoczyłem na murek ale to nadal nie jest ucieczka ponieważ murek znajdował się jedną długość limuzyny od radiowozu.

Wysiedliście? Wy wybiegliście z tego burrito (tutaj przepraszam za brak kultury) jak zwierzęta i zaczęliście pisać w trójkę na raz, a znając was i wasze zachowania po prostu was zignorowałem, do momentu w którym wsiadłeś do mnie. I teraz przeczytaj uważnie, bo będę tłumaczył ci to już chyba 10-ty raz, licząc łącznie z grą. Kazałem ci wysiąść, a ty bezczelnie odpisałeś mi "bo co" jak sam się ładnie przyznajesz w tej skardze. Po tym stwierdziłem, że nie będę się z tobą bawił, i wysiadłem z radiowozu, a ty dobrze wiedząc co się stanie, zacząłeś uciekać. Jeżeli według Ciebie nie była to ucieczka, to jestem ciekawy co według Ciebie jest ucieczką, bo według mnie w momencie w którym zaczynasz sprintować i wskakiwać na murek to oznacza, że po prostu przede mną uciekasz. Niestety złapanie Ciebie trwało tak szybko, że nie zdążyłem dać Ci binda. 

 

Godzinę temu, Aszak. napisał:

Co masz namyśli pisząc że zrobiłem to samo? wsiadłem i wysiadłem do radiowozu RAZ, wykonałem twoje polecenie choć brzmiało ono trochę arogancko 'wyjdź, dobrze ci radze', w pewnym sensie jest to kozaczenie.

Pisząc, że zrobiłeś to samo, miałem na myśli to, że również wysiadłeś z radiowozu, w momencie w którym zobaczyłeś, ze ja wysiadłem.

Godzinę temu, Aszak. napisał:

Dałeś mi mandat za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza, zgodziłbym się z tym gdyby nie fakt że wykonałem twoje polecenie... .To że wysiedliśmy z pojazdu w podobnym momencie być może jest prawdą nie pamiętam, nie patrzyłem na twoje ruchy tylko czekałem na odpowiedź na moje pytanie 'bo co' i zauważyłem na chacie że kazałeś mi wyjść, zrobiłem to do razu gdy zauważyłem wiadomość, jeśli według Ciebie fakt że wysiadłem z radiowozu w momencie kiedy tylko ujrzałem taki rozkaz to nie wykonywanie poleceń to nie wiem jak rozumiesz powód tgo mandatu. Nawiązując do nagranie, skoro z twojej strony jest nagranie to po co mnie prosisz o załączenie go do skargi? Nagranie jest w moim prywatnym archiwum.

Niewykonywanie poleceń wytłumaczyłem Ci wyżej, a proszę Ciebie o załączenie nagrania, bo jak sam ładnie napisałeś(co również jest na moim nagraniu), nagrywasz całą rozgrywkę, poza tym przy wsadzaniu Cię do więzienia również zaznaczyłem Ci, żebyś pisząc skargę wstawił nagranie, które oczywiście posiadasz tak? To ty masz mi udowodnić moją winę, a nie ja Tobie moją niewinność. Jak wspomniałem w mojej wcześniejszej wypowiedzi, nagranie zostanie przekazane do członków Executive Staff, w momencie gdy zostanie mi to nakazane. 

 

50 minut temu, Aszak. napisał:

[2020-11-07 00:59:37] [Output] : bejoten [88]: dobrze ci radze

[2020-11-07 00:59:55] [Output] : ✔ Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza bejoten!

Różnica między tymi logami wynosi całe 18 sekund, rozumiem, że 18 sekund o 1 w nocy gdy każdy jest lekko zaspany to wystarczający czas na wykonanie rozkazu, dodam że zakułeś mnie jakieś 7-10 sekund po wyjściu z pojazdu, czyli w radiowozie na g siedziałem około 8 sekund, w międzyczasie pisałem na chacie wiadomość 'bo co' co zajęło mi około 2 sekundy, według badań naukowych czas reakcji mózgu wacha się pomiędzy 0,3 a 1,7 sekundy, więc 8 sekund odjąć 2,7 sekundy daje nam 5,3 sekundy, podsumowując wykonałem twoje polecenie w 5 SEKUND, rozumiem wszystko, gdybym cie prowokował czy cokolwiek tego typu ale ja kulturalnie wykonałem twój rozkaz w AŻ 5 SEKUND.

  

Bardzo ładnie liczysz, pewnie masz 5 z matematyki, ale przechodząc do rzeczy. Wykonałeś moje polecenie w 5 sekund, a powinieneś wyjść z radiowozu od razu gdy Ci to kazałem zrobić. Inaczej bym Cię potraktował, gdybyś nie napisał "bo co". Szczerze, to mało mnie interesuje, że ty w tym czasie pisałeś, dostałeś polecenie o wyjściu z radiowozu, kliknięcie przycisku "F" nie zajmuje 5 sekund i dziwnym trafem wysiadłeś dopiero w momencie w którym ja wyszedłem z radiowozu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co widzisz w tym że napisałem 'bo co' ? Nie rozumiem.

Wracając do zachowania na jezdni, siedziałem jako pasażer, jak wspominasz że każdy z nas zasypał Ciebie wiadomościami na globalu to zajrzyj wcześniej do logów, są tam raptem 3 czy 4 wysłane wiadomości.

5 sekund na wykonanie polecenia to szybki czas, gdy stoisz na drabinie i mówisz koledze aby podał Ci śrubokręt który leży 10 metrów dalej to am to robić jakby ścigał się na maratonie czy po prostu ma podać Ci śrubokręt? prosty przykład.

Czekam na wypowiedź Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aszak. napisał:

co widzisz w tym że napisałem 'bo co' ? Nie rozumiem.

Wracając do zachowania na jezdni, siedziałem jako pasażer, jak wspominasz że każdy z nas zasypał Ciebie wiadomościami na globalu to zajrzyj wcześniej do logów, są tam raptem 3 czy 4 wysłane wiadomości.

5 sekund na wykonanie polecenia to szybki czas, gdy stoisz na drabinie i mówisz koledze aby podał Ci śrubokręt który leży 10 metrów dalej to am to robić jakby ścigał się na maratonie czy po prostu ma podać Ci śrubokręt? prosty przykład.

Czekam na wypowiedź Zarządu.

Widzę w tym brak kultury. Mogłeś napisać  chociażby „dlaczego?” I zostałoby to lepiej odebrane niż „bo co”.

Czy ty porównujesz grę i kliknięcie jednego przycisku do podania śrubokrętu, który leży 10 metrów od Ciebie osobie na drabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bejoten napisał:

Widzę w tym brak kultury. Mogłeś napisać  chociażby „dlaczego?” I zostałoby to lepiej odebrane niż „bo co”.

Czy ty porównujesz grę i kliknięcie jednego przycisku do podania śrubokrętu, który leży 10 metrów od Ciebie osobie na drabinie?

Właśnie do tego to porównuje, bo nie patrze się cały czas na ekran, wyżej wspomniałem że wykonałem polecenia od razu jak zauważyłem, że wysłałeś taką wiadomość, chyba zrozumiałe jest to że czasami zdejmiemy wzrok z monitora na 5 sekund, chociażby po to aby przeprostować kręgosłup.

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aszak. napisał:

Właśnie do tego to porównuje, bo nie patrze się cały czas na ekran, wyżej wspomniałem że wykonałem polecenia od razu jak zauważyłem, że wysłałeś taką wiadomość, chyba zrozumiałe jest to że czasami zdejmiemy wzrok z monitora na 5 sekund.

Tak akurat losowo na 5 sekund zdjąłeś wzrok z monitora i dosłownie pół sekundy po tym, gdy ja wysiadłem, zrobiłeś to samo. Zastanawiające, masz świetny timing!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bejoten napisał:

Tak akurat losowo na 5 sekund zdjąłeś wzrok z monitora i dosłownie pół sekundy po tym, gdy ja wysiadłem, zrobiłeś to samo. Zastanawiające, masz świetny timing!

Dzięki za komplement, ale tak, tak może być, nawet jeśli byłbym skupiony na rozgrywce to 5 sekund to bardzo mało, tak jak wspomniałem wyżej czekam na wypowiedź Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin