Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na mlodyshine


4Stroke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jechalem sobie autem na autostradzie lv lekko od lewej do prawej skrecalem zaytrzymal mnie i powiedzial ze mam nie wychodzic ani odjezdzac autem i nei wychodizlem tylko lekko odjechalem do przodu delikatne naklikniecie i stanolem aby mi zderzaka nei uszkodzil po 3min przypomnail sobie to i kazal wyjsc i mierzyl z pistoletu do mnei  po czym wyszedlem i zakul mnei napisal po sare aby zabrala auto wymyslisl sobie mandat ze nie stosoje sie do pjego polecen plus zagrozenie na drodze  i mowil ze jezdzilem autem i wsysiadlem z niego wiec mialem po tym chwile nagrane  ze nei wysiadam a server ma 700g i sa duze lai wiec chlopie zwaz uwage zabral m iauto na pp za ponad 1k pln i 22 min jaila przy czym drugi policjant wchodzil do tej klaki i ucieklem z niej na zewnatz i po 5 min mnie tepnol za co nei mogl bo byla to ucieczka wiec no czekam na oddanei kasy za auto i przeproszenei za zmarnowany czas moj i ukaranei go moge dac nagranie jak jest bardzo potrzebne co robil .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Police Officer I mlodyshine.
Zastosuj się do wzoru.
Zatrzymałem Pana z powodu stwarzania zagrożenia w ruchu drogowym, ponieważ jeździł Pan slalomem środkiem autostrady. Przeprowadziłem standardową procedurę zatrzymania. Po odebraniu dokumentów i przedstawieniu powodu, wydałem Panu następujące polecenie: 

Cytat

[2020-11-08 21:51:09] [Output] : *MEGAFON* (mlodyshine): **Zjedź na pobocze, zgaś silnik, zaciągnij ręczny i nie wychodź z pojazdu.**

Po wyjściu zauważyłem, że kierowca ma włączony silnik, a więc ponowiłem prośbę o zgaszenie silnika 

Cytat

[2020-11-08 21:53:28] [Output] : mlodyshine [8]: Silnik proszę zgasić.

 

Odchodząc z dokumentami w celu sprawdzenia zatrzymanego w MDT, ponownie poprosiłem o nie wychodzeniu, ruszaniu z miejsca zatrzymania

Cytat

[2020-11-08 21:54:25] [Output] : mlodyshine [8]: Zaraz do Pana wrócę, proszę nie odjeżdżać ani nie opuszczać pojazdu.

I nie, nie przypomniałem sobie tego po 3 minutach, zainterweniowałem od razu.  

Cytat

[2020-11-08 21:55:02] [Output] : mlodyshine [8]: Prosze opuścić pojad.

Kierowca pojazdu, czyli Pan piszący skargę stawiał opór moim poleceniom, a więc postanowiłem stanąć przed maską pojazdu i celować w stronę kierowcy, aby opuścił pojazd.
Początkowo mandat powinnien być jedynie za stawianie oporu, jednak doliczyłem niewykonywanie poleceń funkcjonariusza za powyższe przewinienie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin