Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Blikai-oskarżony przez zakrzi420


zakrzi420
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Blikai 

Data: 09.11.2020 14:08

Uciekałem autem po czym uciekłem w dm i tam zostałem aresztowany funkcjonariusz wystawił mi mandat o wysokości 11730 PLN którego nie przyjołem i policzył mi czas odsiadki (Blikai[504] 117+20 czyli 137 min) po czym ja napisałem że dobra to dawaj mnie na więzienie a funkcjonariusz wsadził mnie na 240 min po czym potem się dowiedziałem od suporrtu że jak autko nie pójdzie na pp to kara x2 idze a ja nie zostałem o tym poinformowany i byłem w przekonaniu że będę siedział 137 min dlatego potwierdziłem swoją decyzję o nie przyjęciu mandatu także proszę o skróceniu kary do 137 min. 

Ja,zakrzi420 zapoznałem się z regulaminem odnosinie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

received_670367233869057.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant II Blikai z San Andreas Police Department.

Sprawa wyglądała następująco, pościg zakończył się na strefie bezprawia na którym porzuciłeś swój pojazd czyli z tego co się orientuję to czarne buffalo. Pojazd którym uciekałeś nie udało wyciągnąć z DMa dlatego dostałeś 2x mandat + 20m za wjazd na DM. Natomiast co do niepoinformowania Cię to jest to nieprawda ponieważ poinformowałem Cię o tym jeszcze gdy siedziałeś ze mną w radiowozie przy DMie. Log który to potwierdza: [2020-11-09 14:17:29] [Output] : Blikai [504]: zakrzi420 dlateg oze nie posiadamy twojego auta to mandat x2 czyli razem wiÄ™zienia wyjdzie 240m. Najwidoczniej nie zauważyłeś, że Cię o tym poinformowałem. Ze zwykłego mandatu wyszło 117m więzienia czyli x2 wychodzi z tego 234m + 20minut za wjazd na DM czyli razem wyszła maksymalna ilość czasu jaką mogłeś odsiedzieć tj. 240m.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin