Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

WhiteTigerek.

ROZWIĄZANY Skarga na Aszak.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  WhiteTigerek.
Login z serwera:  Demon2311
Nick osoby oskarżonej:  Aszak.
Powód napisania skargi:  Pożyczyłem graczowi pojazd po czym rozwalił w nim opony i zostawił na GS.
Data zdarzenia:  09.11.2020 
Dowody: 

Spoiler

[2020-11-09 14:58:21] [Output] : Aszak. [367]: tajgerek  [2020-11-09 14:58:24] [Output] : Aszak. [367]: dasz sie karnąc? [2020-11-09 14:58:29] [Output] : WhiteTigerek. [426]: czym? [2020-11-09 14:58:32] [Output] : Aszak. [367]: tym  [2020-11-09 14:58:35] [Output] : WhiteTigerek. [426]: po co? xD [2020-11-09 14:58:41] [Output] : Aszak. [367]: chce obczaic
[2020-11-09 14:58:47] [Output] : Aszak. [367]: zapalce
[2020-11-09 14:58:51] [Output] : Aszak. [367]: 500pln za 15 minut
[2020-11-09 14:58:51] [Output] : WhiteTigerek. [426]: czaj   [2020-11-09 14:59:07] [Output] : Aszak. [367]: nie no daj za free    [2020-11-09 14:59:10] [Output] : Aszak. [367]: chce zobaczyc   [2020-11-09 14:59:24] [Output] : Aszak. [367]: dasz?  [2020-11-09 14:59:28] [Output] : WhiteTigerek. [426]: zaraz   [2020-11-09 15:00:08] [Output] : âś” PomyĹ›lnie przekazaĹ‚eĹ› klucz graczowi Aszak..     [2020-11-09 15:00:13] [Output] : Aszak. [367]: zara wrĂłce

https://imgur.com/ARSLKtH
Opis sytuacji:  Gracz na giełdzie spytał się czy mu pożycze klucze do burrito i za chwilę odda. Więc dałem mu klucze spoglądam na F11, patrzę burrito na GS, udaję się na GS patrze burrito rozwalone bez opon.
Coś od siebie:  Proszę o ukaranie gracza, oraz  by oddał 1600PLN za zniszczenie opon.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:  >> Aszak. [367]: Informuję Cię o skardze.

Edytowane przez WhiteTigerek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Aszak. napisał:

jakiś screen z ost. kierowcą?

Specjalnie zrobiłeś by nie było widać, że TY jesteś nim, także proszę Administratora o sprawdzenie tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, WhiteTigerek. napisał:

Specjalnie zrobiłeś by nie było widać, że TY jesteś nim, także proszę Administratora o sprawdzenie tego.

Nawet nie miałem możliwości oddania ci auta, mówiłem że ci go zaraz odzwioze a ty mi zabrałeś kluczyk, więc wina leży po twojej stronie, pisałem ci że moge wyciagnać go z DM to napisałeś mi ze piszesz skarge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Aszak. napisał:

Nawet nie miałem możliwości oddania ci auta, mówiłem że ci go zaraz odzwioze a ty mi zabrałeś kluczyk, więc wina leży po twojej stronie, pisałem ci że moge wyciagnać go z DM to napisałeś mi ze piszesz skarge.

Zabrałem Ci kluczyk po tym, gdy spotkałem Cię na giełdzie LV już BEZ auta. Więc nie wciskaj tu swoich bajek. Jak miałeś odwieźć mi go gdy auto jest na GS a ty juz bez furki an giełdzie LV?

Co by mi było po tym, że "Wyjmiesz" mi go z DM'a jeżeli prawdopodobnie z swoimi kolegami specjalnie przebiliście opony w pojeździe.

Edytowane przez WhiteTigerek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, WhiteTigerek. napisał:

Zabrałem Ci kluczyk po tym, gdy spotkałem Cię na giełdzie LV już BEZ auta. Więc nie wciskaj tu swoich bajek. Jak miałem odwieźć mi go gdy auto jest na GS a ty juz bez furki an giełdzie LV?

Co by mi było po tym, że "Wyjmiesz" mi go z DM'a jeżeli prawdopodobnie z swoimi kolegami specjalnie przebiliście opony w pojeździe.

Ponieważ na giełdzie mam ostatniego respa, zostałem zabity bo chciałem przejechać na skróty przez strefe DM, zamiast wysłać mi zapytanie to od razu zabrałeś kluczyk, od razu gdy zrespiłem się na giełdzie wpisałem /tpev na DM aby odzyskać auto, nwm o co ci chodzi.

Umawialiśmy się że odstawie ci zaraz auto z miejsca z którego go wziąłem, gdybym odstawił rozwalone to rozumiem że możesz pisać skargę, ale kurde nawet nie dałeś mi możliwości odstawienia auta bo pod f5 zauważyłeś ze jest na DM... jest jakiś zakaz wjazdu pojazdami na DM? chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reasumując, chciałem odzyskać auto bo zostałem zabity, nie specjalnie przez moją decyzje.

Pisałem że wyciągnę ci auto, ale nie zważałeś na moje wiadomości i po trupachh szedłeś do publikacji skargi, mimo wszystko wina nie leży po mojej skardze, gdy wynajmujesz komuś pojazd na 1h to chyba nie interesuje Cie co się dzieję z pojazdem po 20 minutach a po 1h...

Mi nawet nie napisałeś że mam już wracać.

✔ Przekazałeś/aś 1600.00 PLN graczowi WhiteTigerek..

Edytowane przez Aszak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Następnym razem pożyczając od kogoś pojazd nie wjeżdżaj nim na strefę DM bo później są takie nieprzyjemności. Pieniądze zostały zwrócone, więc skargę uważam za rozwiązaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności