Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

soltys'

ROZWIĄZANY Skarga na WhiteTigerek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: soltys'
Login z serwera: dawid525242
Nick osoby oskarżonej: @WhiteTigerek.
Powód napisania skargi: Oszustwo podczas handlu.
Data zdarzenia: Dziś około 17.
Dowody: 

>> WhiteTigerek. [426]: co do ft brkauje
<< WhiteTigerek. [426]: nitra/atrapy, baku, abs
Opis sytuacji: @WhiteTigerek. zaproponował mi wymianę mojego Cometa na jego Burka. Oczywiście zapytałem gracza co brakuje do FT autka. Gracz wspomniał mi, że nie ma nitra, atrapy, baku, abs. Gracz nie wspomniał mi o szybach, więc myślałem że szyby, że zamontowane są 20%. Gdy zrobiliśmy trade, zobaczyłem szyby trochę jaśniejsze od 20%, więc zapytałem gracza jakie to ma szyby a ten mi odpowiedział, że 40%.
Coś od siebie: Furek nie chce już odmieniać, więc chciałbym uzyskać zwrot pieniędzy za szyby 20%. Dodam jeszcze, że miałem identyczną sytuacje z @KropsoN i musiałem mu oddawać hajsiwo.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:  

Spoiler

nUIBjFg.png

Tu jeszcze macie identyczną sytuację z moim udziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojazd stał na giełdzie wcześniej napewno zdążyłeś zobaczyć jakie pojazd ma szyby. Kupując pojazd od @Asn.Również pisał, że sprzeda go brakując to co wymieniłeś. 

Jaką  chciałbyś kwotę uzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, WhiteTigerek. napisał:

Dobra, ale musisz mi dać czas na zarobienie. Ponieważ od poniedziałku-piatku robota

Więc do kiedy mam ci dać czas? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności