Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koniec tego dobrego


Limitless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kultury ;)

 

Kultury? Piszesz bzdury nic nie wiedząc, za kogo Ty się masz?

To, że liżesz du*e na prawo i lewo nie znaczy, że każdy taki jest. Nie odchodzimy tylko przez Damiana, tylko za to, że ZbyK traktuje ludzi jak szmaty, więc ogarnij mordke jak to Limitless napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szmaty? Bardzo dobrze potraktowal. Musicie zrozumiec ktos ze zawsze jest ktos pod kims i ktos nad kims.

 

Nue bede tu spamil bo szkoda slow na Was.

Nie będzie głupia pi**a pisała, że może mnie obrazac i innych do woli. Widzisz? Piszesz, a nie wiesz. Weź stad wyjdź człowieku, bo tylko się ośmieszasz. Je**e mnie to, że jest nade mną. Ma miec do mnie szacunek, nie jestem przedmiotem. Jak nie znasz podstaw dobrego wychowania to sklej.

 

 

PS. Propa, to, że Ty lubisz być traktowany jak szmata to już inna sprawa. :D

Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kazdy odchodzi bo Damiana wywalili, i bardzo słusznie zrobili.

 

Za kilka dni bedziecie chcieli wrócić także nie żegnam się.

 

 

Kultury ;)

 

 

Jak szmaty? Bardzo dobrze potraktowal. Musicie zrozumiec ktos ze zawsze jest ktos pod kims i ktos nad kims.

 

Nue bede tu spamil bo szkoda slow na Was.

Gdy czytam Twoje wypowiedzi brakuje mi tutaj jeszcze więcej wazeliny. Jak dobrze posmarujesz, to awansujesz na Administratora, bo kilka miejsc się zwolniło. Good luck ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin