Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę na jakiś czas.


KubeeQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i żegnam Was wszystkich. Nie będę się za bardzo rozpisywał. Odchodzę na jakiś czas. Wiem,że niepotrzebnie pisze pożegnanie,bo nikt mnie nie lubił na serwerze. Odchodze ponieważ muszę sobie z dziewczyną sprawy poukladac,bo coraz gorzej ze mną od tego grania i nauka.. Zaraz koniec roku szkolnego, a ja asem nie jestem. Czas na pozdrowienia.

Zuzanna123-Te nasze gadanie na mumble i wspólne granie xD nigdy tego nie zapomnę! Powodzenia w dalszej grze!

BlackWordl-Blackus.. Ty.. Mieliśmy konflikt ale i tak Cię dalej lubię xD Te nasze odpadły xD driftowanie xD O Tym tez nie zapomnę,trzymaj się ziomek.

XQward-Najlepszy i najbardziej pomocny RCON na serwie! Oby tak dalej! Trzym się!

Krypton*105 czy jaki Ty masz nick xd- O Tobie tez nie zapomnę, fajny z Ciebie kolega, ale pamiętaj wrócę ! xD Też się trzymaj i dalszych sukcesów.

Fryta... No jak jak mógłbym o Tobie zapomnieć ? xD też spoko kolega,fajnie się z Tobą odwalalo,sukcesów w uciekaniu saptom xD

JaneG-Tobie tez dziękuje za wspólne granie xD tez kiedyś wróć.

Jeżeli o kimś zapomnialem,przepraszam.. No cóż.. Co tu jeszcze pisać.. No pozdrawiam tez kochane sapty,dzieki za to ze mnie ganialiscie xD To co? Trzymajcie się wszyscy,powodzenia w grze Wam życzę! Wrócę do Was,przysięgam!

Żegnajcie,elo! ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin