Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Aksiu - oskarżony przez Aszak.


aszak.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza:  @Aksiu
    Data i godzina zdarzenia:  10.11.2020, około godziny 21:00
    Pełen opis sytuacji: Czekałem w kolejce do mechanika Fort Carson ponieważ chciałem naprawić swój wóz, przyjechało stado radiowozów na sygnałach świetlnych oraz dźwiękowych, dlatego też odjechałem na bezpieczną odległość aby im nie utrudniać akcji. Funkcjonariusze wysiedli z wozów i rzucili się na @Seqqu ponieważ miał wpisy, poszukiwany wsiadł mi na g, podejrzewam że zostałem wybrany losowo bo pojazdów w kolejce do mechanika stało bardzo dużo. Policjanci od razu zaczęli strzelać mi po oponach bez ŻADNEGO nakazu zatrzymania pojazdu, nawet nie puścili żadnego binda od momentu rozpoczęcia akcji, Wszystko rozumiem ale policjanci nawet nie chcieli przyznać się do tego kto przebił mi opony [sprawdzanie logów dotyczących przebitych opon w toku] i tłumaczą się że w przypadku "łapanek" nie muszą używać żadnych bindów, gdybym tylko miał jakiekolwiek wpisy byłbym w stanie to zrozumieć, ale byłem czysty. Po krótkiej kłótni Funkcjoanriuszy nie chcieli zwrócić gotówki za opony i zalecali napisanie skargi na forum, więc to robię. Następnie udałem się w kierunku wulkanizacji w celu naprawienia opon, które uszkodzili mi Policjancji BEZKARNIE.

Na tym bym zakończył, ale co jest najlepsze?

W drodze do wulkanizacji zatrzymały mnie 4 radiowozy, wiadomo mniej by nie dało rady na samochód bez dwóch opon, okazuję się że mam wpis [ ważne: Wpis wpisany po akcji na mechaniku w FC więc nadal postrzelili mi opony bezpodstawnie ]

[2020-11-10 21:04:18] [Output] : * |10.11.2020| ZagroĹĽenie ĹĽycia funkcjonariusza bejoten, poprzez celowe przejechanie go. // Sergeant II Kelly (Artizo)

Wpis ten dostałem z powodu niejakiego rozjechania funkcjonariusza gdzieś pomiędzy końcem akcji na Fort Carson a moją drogą do wulkanizacji. [30 minut więzienia za niewinność]

Nic takiego nie miało miejsca, warto dodać że na serwerze było ponad 700 osób, informowałem, że nic takiego nie miało miejsca i być może był to lag bo różnie ostatnim czasem z tymi lagami bywa na serwerze. Największym absurdem w działaniu SAPD jest fakt, że gdy kulturalnie pytamy ich na /pm czy są chętni na pościg, aby mieli co robić tłumaczą się że nie ma takiej opcji bo za duże lagi na serwerze, ale gdy ja mówię, że lagi spowodowały rozjechanie funkcjonariusza ( nawet tego nie zrobiłem ) to mają to za przeproszeniem gdzieś. 

Po prostu wmawiacie sobie co jest lagiem a co jest nie jest lagiem :

[2020-11-10 21:05:20] [Output] : bejoten [541]: To nie był lag Aszak

W takim razie przedstawiam dowody jak funkcjonariusz @Artizo popełnił wykroczenie podczas transportu mnie do Więzienia.:

 

Spoiler

CkswasP.png

Z tego co się dowiedziałem akcją dowodził @Aksiu oraz @veeniX.
    

Dowód, który to potwierdza całe zajście: @bejoten posiada nagranie, pisał że upubliczni w razie potrzeby w skardze, więc to jest dowód.

[2020-11-10 21:05:57] [Output] : bejoten [541]: W razie czego mogę wysłać nagranie w skardze, pozdrawiam

 

  Ja, Aszak. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III+1 bejoten się kłania.

Więc zacznijmy od początku.

19 minut temu, Aszak. napisał:

 Funkcjonariusze wysiedli z wozów i rzucili się na @Seqqu ponieważ miał wpisy, poszukiwany wsiadł mi na g, podejrzewam że zostałem wybrany losowo bo pojazdów w kolejce do mechanika stało bardzo dużo.

Bardzo możliwe, że Seqqu przypadkiem wsiadł do Ciebie, lecz ty zamiast stanąć w miejscu i pozwolić nam zabrać Seqqa, to zacząłeś z nim uciekać, jak sam się przyznałeś. 

20 minut temu, Aszak. napisał:

Policjanci od razu zaczęli strzelać mi po oponach bez ŻADNEGO nakazu zatrzymania pojazdu, nawet nie puścili żadnego binda od momentu rozpoczęcia akcji, Wszystko rozumiem ale policjanci nawet nie chcieli przyznać się do tego kto przebił mi opony [sprawdzanie logów dotyczących przebitych opon w toku] i tłumaczą się że w przypadku "łapanek" nie muszą używać żadnych bindów, gdybym tylko miał jakiekolwiek wpisy byłbym w stanie to zrozumieć, ale byłem czysty.

Owszem, byłeś wtedy czysty, lecz miałeś na miejscu pasażera osobę poszukiwaną, w dodatku (tutaj mogę się mylić) wydaje mi się, że wjechałeś na samym początku ucieczki w któregoś z Officerów, dlatego rozpoczęliśmy ostrzał w twoją stronę. Nie jesteśmy w stanie sami stwierdzić, kto przebił Ci oponę, ponieważ nie wyświetlają nam się takie powiadomienia, a tam nie strzelała tylko jedna osoba.

24 minuty temu, Aszak. napisał:

W drodze do wulkanizacji zatrzymały mnie 4 radiowozy, wiadomo mniej by nie dało rady na samochód bez dwóch opon, okazuję się że mam wpis [ ważne: Wpis wpisany po akcji na mechaniku w FC więc nadal postrzelili mi opony bezpodstawnie ]

[2020-11-10 21:04:18] [Output] : * |10.11.2020| ZagroĹĽenie ĹĽycia funkcjonariusza bejoten, poprzez celowe przejechanie go. // Sergeant II Kelly (Artizo)

Wpis ten dostałem z powodu niejakiego rozjechania funkcjonariusza gdzieś pomiędzy końcem akcji na Fort Carson a moją drogą do wulkanizacji. [30 minut więzienia za niewinność]

Nic takiego nie miało miejsca, warto dodać że na serwerze było ponad 700 osób, informowałem, że nic takiego nie miało miejsca i być może był to lag bo różnie ostatnim czasem z tymi lagami bywa na serwerze.

Nagranie wysłałem członkowi Executive Staff, nie mogę go tutaj upublicznić.

Ode mnie to wszystko, pozdrawiam cieplutko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bejoten napisał:

 

Bardzo możliwe, że Seqqu przypadkiem wsiadł do Ciebie, lecz ty zamiast stanąć w miejscu i pozwolić nam zabrać Seqqa, to zacząłeś z nim uciekać, jak sam się przyznałeś. 

Dobrze, tak jak pisałem, nie uciekałem, lecz odjechałem na bezpieczną odległość aby nie utrudniać, skąd miałem wiedzieć, że to właśnie gracz Seqqu jest poszukiwany?

2 minuty temu, bejoten napisał:

Owszem, byłeś wtedy czysty, lecz miałeś na miejscu pasażera osobę poszukiwaną, w dodatku (tutaj mogę się mylić) wydaje mi się, że wjechałeś na samym początku ucieczki w któregoś z Officerów, dlatego rozpoczęliśmy ostrzał w twoją stronę. Nie jesteśmy w stanie sami stwierdzić, kto przebił Ci oponę, ponieważ nie wyświetlają nam się takie powiadomienia, a tam nie strzelała tylko jedna osoba.

Gdybyście tylko dali mi nakaz zatrzymania się to by nic się nie stało, strzelać do mnie bez powodu? Osoba nieświadoma co się dzieję, policjancji którzy przyjeżdzają w niewiadomą jakiej sprawie, nie wiadomo kto jest poszukiwany, funkcjonariusze do momentu przebicia opon nie wysłali ani jednej wiadomości.

A propo przejechania funkcjonariusza, nic takiego nie miało miejsca, wpisywanie mi wpisu bezpodstawnie? absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective I Aksiu.
 

12 minut temu, Aszak. napisał:

  Czekałem w kolejce do mechanika Fort Carson ponieważ chciałem naprawić swój wóz, przyjechało stado radiowozów na sygnałach świetlnych oraz dźwiękowych, dlatego też odjechałem na bezpieczną odległość aby im nie utrudniać akcji. Funkcjonariusze wysiedli z wozów i rzucili się na @Seqqu ponieważ miał wpisy, poszukiwany wsiadł mi na g, podejrzewam że zostałem wybrany losowo bo pojazdów w kolejce do mechanika stało bardzo dużo. Policjanci od razu zaczęli strzelać mi po oponach bez ŻADNEGO nakazu zatrzymania pojazdu, nawet nie puścili żadnego binda od momentu rozpoczęcia akcji, 

Znany jest Ci taki termin jak pomoc w ucieczce? Dlaczego po porzuceniu pojazdu w mechaniku Seqqu rzucił się do ucieczki z miejsca zdarzenia? Dlaczego ty odjechałeś z miejsca? Po co Ci specjalny nakaz zatrzymania skoro widzieliśmy, że i tak przed nami uciekasz w związku z newralgiczna sytuacja i statusem poszukiwanego twojego pasażera?

 

 

18 minut temu, Aszak. napisał:

, Wszystko rozumiem ale policjanci nawet nie chcieli przyznać się do tego kto przebił mi opony [sprawdzanie logów dotyczących przebitych opon w toku] i tłumaczą się że w przypadku "łapanek" nie muszą używać żadnych bindów, gdybym tylko miał jakiekolwiek wpisy byłbym w stanie to zrozumieć, ale byłem czysty. Po krótkiej kłótni Funkcjoanriuszy nie chcieli zwrócić gotówki za opony i zalecali napisanie skargi na forum, więc to robię. Następnie udałem się w kierunku wulkanizacji w celu naprawienia opon, które uszkodzili mi Policjancji BEZKARNIE.

Faktycznie w momencie gdy stałeś w kolejce do mechanika byłeś "czysty", lecz po rozpoczęciu pomocy w ucieczce gracze Seqqu już nie posiadałeś takiego statusu, byłeś uciekinierem, osobą pomagająca w ucieczce. W związku z tym funkcjonariusze zastosowali odpowiednie środki do zatrzymania Ciebie. 

 

 

29 minut temu, Aszak. napisał:

   

 Po krótkiej kłótni Funkcjoanriuszy nie chcieli zwrócić gotówki za opony i zalecali napisanie skargi na forum, więc to robię. Następnie udałem się w kierunku wulkanizacji w celu naprawienia opon, które uszkodzili mi Policjancji BEZKARNIE.

Na tym bym zakończył, ale co jest najlepsze?

W drodze do wulkanizacji zatrzymały mnie 4 radiowozy, wiadomo mniej by nie dało rady na samochód bez dwóch opon, okazuję się że mam wpis [ ważne: Wpis wpisany po akcji na mechaniku w FC więc nadal postrzelili mi opony bezpodstawnie ]

 


Niestety, ale tutaj już nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ podczas opisywanych powyżej sytuacji ja zajmowałem się przedstawianiem wpisów graczowi Seqqu oraz transportem do więzienia. Nie rozumiem dlaczego skarga jest napisana tylko na mnie, gdy podczas tego uczestniczyły cztery osoby oraz ja sam nie uczestniczyłem w tym konkretnym wydarzeniu. W tej sprawie nie wypowiem się, ponieważ nie brałem udziału w tym wydarzeniu. (Mam na myśli tutaj moment gdy rzekomo przejechałeś jednego z officerów i obława na Twoją osobę w Las Venturas.)


 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aszak. napisał:

Dobrze, tak jak pisałem, nie uciekałem, lecz odjechałem na bezpieczną odległość aby nie utrudniać, skąd miałem wiedzieć, że to właśnie gracz Seqqu jest poszukiwany?

 

50 minut temu, Aszak. napisał:

Funkcjonariusze wysiedli z wozów i rzucili się na @Seqqu ponieważ miał wpisy, poszukiwany wsiadł mi na g,

Witam ponownie, to w końcu wiedziałeś, czy nie wiedziałeś? Zdecyduj się. Twoje "Odjechanie na bezpieczną odległość" było najzwyklejszą pomocą w ucieczce. 

 

8 minut temu, Aszak. napisał:

A propo przejechania funkcjonariusza, nic takiego nie miało miejsca, wpisywanie mi wpisu bezpodstawnie? absurd.

Tak jak mówię, Executive Staff ujrzał nagranie i werdykt należy do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aksiu napisał:

Znany jest Ci taki termin jak pomoc w ucieczce? Dlaczego po porzuceniu pojazdu w mechaniku Seqqu rzucił się do ucieczki z miejsca zdarzenia? Dlaczego ty odjechałeś z miejsca? Po co Ci specjalny nakaz zatrzymania skoro widzieliśmy, że i tak przed nami uciekasz w związku z newralgiczna sytuacja i statusem poszukiwanego twojego pasażera?

Nie wiem kto naprawiał w tym momencie pojazd, skąd mam wiedzieć że to jego wóz w mechaniku? Pisałem wyżej, ze nie uciekałem a oddaliłem się na bezpieczną odległość, być może dlatego, że dookoła było mnóstwo policjantów z bronią i nie chciałem utrudniać.

 

4 minuty temu, Aksiu napisał:

Faktycznie w momencie gdy stałeś w kolejce do mechanika byłeś "czysty", lecz po rozpoczęciu pomocy w ucieczce gracze Seqqu już nie posiadałeś takiego statusu, byłeś uciekinierem, osobą pomagająca w ucieczce. W związku z tym funkcjonariusze zastosowali odpowiednie środki do zatrzymania Ciebie. 

 

Nie lubię się powtarzać, ale nie podjąłem próby ucieczki, odjechałem zaledwie 50 metrów, nie pomagałem nikomu w ucieczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bejoten napisał:

Witam ponownie, to w końcu wiedziałeś, czy nie wiedziałeś? Zdecyduj się. Twoje "Odjechanie na bezpieczną odległość" było najzwyklejszą pomocą w ucieczce. 

Dowiedziałem się ponieważ skonsultowałem się z graczem Seqqu na komunikatorze mumble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrącenie funkcjonariusza nastąpiło, za co zostałeś ostrzelany. 
Co do wpisu, nie powinien się pojawić, ponieważ karę za potrącenie już otrzymałeś.
Jeżeli chodzi o sam wpis, funkcjonariusz zostanie odpowiednio ukarany.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin