Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na StivGamer


yuki_sheesh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @StivGamer 
Data i godzina zdarzenia: 11-11-2020 2.00+
Pełen opis sytuacji: Witam, Wnoszę skargę na funkcjonariuszy składu S.W.A.T. biorących wczoraj o godzinie 02.00+ czynny udział w akcji odholowywania pojazdów stojących na strefie Deathmatch, która w późniejszych wypowiedziach będzie nazywana "Strefą DM". Powodem napisania skargi, jest bezpodstawne wzięcie pojazdów na parking policyjny. Pojazdy osób poszkodowanych (m.in. Mnie) zostały przewiezione na parking policyjny za kwotę 2500PLN, z powodem "Blokowanie DM" lub "Blokowanie pojazdu na DM". SS'y:

Spoiler

e9cDJe1.png
Z0I0G8L.png
Mfu1gLp.png
04tK8Y7.png
MTnxMCK.png
y6rsxQh.png

Wiem, że była zasada w S.W.A.T. pozwalająca na wrzucenie pojazdu za 2.5 tysiąca, lecz żaden z moich pojazdów, nie blokował nawet jednym kołem ulicy, autostrady, drogi. Dodatkowo, kiedyś gdy byłem jeszcze we frakcji, obiło mi się o uszy, że za pierwszym razem, pojazd blokujący idzie do przechowywalni pojazdów, dopiero za drugim na parking policyjny (We frakcji nie ma mnie od blisko 4 miesięcy, dlatego ta informacja może być nieprawdziwa), a jak mi wiadomo, moje pojazdy pierwszy raz zostały zabrane z DM. Moje pojazdy (a dokładniej : Rancher Long [Biały], Burrito [Białe], Sentinal [Bialy], stały wszystkie po za ww. drogą/autostradą.
Drugą sprawą, jest faworyzacja współpracowników, prosto mówiąc, Bullet funkcjonariusza  Kelly'iego, nie został zabrany, jak inne pojazdy które stały również na chodniku. SS:

Spoiler

y5QZR83.png

Tak samo nie zabrane zostały inne, tak samo blokujące pojazdy.  https://imgur.com/a/bLoOszE
Kolejną kwestią, jest zabranie pojazdu Journey, zwanego również camperem, bez użycia lawety oversize.

Spoiler

IXIqwgC.png

Prosił bym, o ss'y wszystkich pojazdów, jak blokowały, oraz o poinformowanie, kto zarządzał akcją.

Dodatkowo, proszę, o odpuszczenie dawania zbędnych reakcji.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wszystkie zostały zawarte w treści.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że sytuacja się wyjaśni.


 Ja, Yuki.* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

Edytowane przez Yuki.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na starcie wspomnę, że ja dowodziłem akcją.

Zaczynając od zarzutu faworyzacji, sprzątaliśmy uliczki, wjazdy, pojazdy na drogach a jak widzisz bullet kelly'iego (podczas akcji nawet nie wiedziałem, że to jest jego bullet, ale mniejsza) nie blokuje nic z owych rzeczy, idąc dalej - nie zgarnęliśmy wszystkich pojazdów blokujących owych miejsc ale ciężko jest posprzątać wszystko pod ostrzałem, nieprawdaż? Faktem też jest to, że z samego DM zabraliśmy coś w okolicach 30 pojazdów, taka liczba była kolejnym z czynników dlaczego odpuściliśmy sprzątanie bo samo odwożenie na parking policyjny zajęło nam z dobre pół godziny jak nie więcej. Tutaj screenshot pojazdów, nie widać całości: https://imgur.com/a/ZkyeQgz

2 godziny temu, Yuki.* napisał:

Kolejną kwestią, jest zabranie pojazdu Journey, zwanego również camperem, bez użycia lawety oversize.

Nie posiadamy w swoim asortymencie takowej lawety, była to akcja SWAT i nie chcieliśmy nikogo więcej w to mieszać - również o tak późnej godzinie nie było nikogo z SARA.

Wrzucam screenshoty ustawienia Twoich pojazdów, co prawda nie mam każdego z osobna bo robiło je kilku funkcjonariuszy nie tylko ja, ale widać ustawienie wszystkich (fbi rancher, sentinel, burrito, moonbeam, manana, journey) na tych screenach: https://imgur.com/a/mjmTNLU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StivGamer napisał:

Wrzucam screenshoty ustawienia Twoich pojazdów, co prawda nie mam każdego z osobna bo robiło je kilku funkcjonariuszy nie tylko ja, ale widać ustawienie wszystkich (fbi rancher, sentinel, burrito, moonbeam, manana, journey) na tych screenach: https://imgur.com/a/mjmTNLU

Ale dlaczego one zostały wyrzucone za 2.5k? Nie blokowały drogi/autostrady.

Na ostatnim ss widać, że long stoi poprostu na środku tej "dziupli" i nic nie blokuje, a i tak został wyrzucony za 2.5k

Edytowane przez Yuki.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, StivGamer napisał:

Przejazd

Jest to przejazd? Czy jakaś dziura pomiędzy "blokiem"?

A wracając do longa, dlaczego on został zabrany?

EDIT:

Według mapy zawartej w KRD, nie jest tam zaznaczony żaden przejazd. 
ccEF89N.png

Jedną z definicji słowa "Przejazd" jest "2. «miejsce, w którym można przejechać w poprzek jakąś drogę»". 

Na w/w mapie, nie jest zaznaczone to, jak przejazd. Co lepiej, droga, aby przedostać się z punktu a (początku autostrady od strony wchodniej) do punktu b (drogi przejazdowej pod autostradą) jest po drugiej stronie autostrady.

Nadal uważam, że wrzucenie moich pojazdów na parking policyjny jest bezpodstawne. 

Ale mniejsza, long stał pomiędzy tym i nic nie blokował, a mimo tego trafił za 2.5k

Edytowane przez Yuki.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Long nie powinien zostać odholowany, tym samym zostaną Ci zwrócone za niego pieniądze.
Reszta pojazdów, w jakiś sposób blokowały przejazd na strefie, więc mogły zostać odholowane.

Edytowane przez c0veR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin