Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Miło byłoo


Zebra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam być szczery, to wszystko zaczęło się sypać od momentu kiedy ZbyK wywalił z Administracji Lunatic'a, bo nie miał czasu, aby mu pomóc, a Lunatic wtedy z supporterów robił najwięcej raportów ale za zbyka liczy się tylko on. Sam zdziwiłem się, że za taką błahą przyczynę stracił rangę skoro był bardzo zaangażowany w życie serwera. Widząc, to co się stało zareagował Warhammer i nie bał się powiedzieć prawdy i bronił Lunatic'a tak samo jak ja go broniłem. Po chwili poszła następna głowa z przyczyny wszczynania konflików między Administracją co dla mnie było absurdem. Nikt z Administracji nie zaprotestował, bo bali się o swój stołek i wtedy zaczęło się. ZbyK, widząc, że nie protestujecie, poczuł wiatr w skrzydłach i postanowił, że wykorzysta to i zaczął eliminować jeden po drugim i tak machina jego głupoty poszła w ruch. Duża ilość graczy na serwerze, pieniążki pokazało prawdziwe jego oblicze.

 

Teraz, gdy większość Administracji odchodzi, to i tak nie zmieni go. Nie wy, to kto inni będą za*********ć za niego, bo pełno jest jeleni, którzy za rangę sprzedadzą kolegą jak nie rodzinę. Serwer będzie dalej istniał tylko, że z głupszą Administracją łudzącą się, że cokolwiek można zmienić.

 

Zebruś, mamy kontakt ze sobą i spotkamy się pewnie na innym serwerze. Trzymaj się Cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście, że kontakt mamy!

 

Tylko że ja z Tobą nie mam kontaktu poprzez FB, GG... bo zablokowałaś w dniu 14.04.2016 za bzdurę, bo Ci zrobiłem ten mega żart, a Ty obraziłaś się na mnie o 100 światów, a to był mega żart z użyciem sprytnej grupy - SG4L :(

Chcę się z Tobą pogodzić Ewo kochana, najmilsza sprytna dziewczyno. :(

Jesteś fajna, doceniam Cię . . . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin