Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Miło byłoo


Zebra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz coś do mnie - ekhem...

Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Narazie.

 

PS. To się nazywa oczernianie ;)

 

 

 Zanim pewien support, którego nick zaczyna się na Pro, a kończy na -pa napisze, że wszyscy odchodzą tylko i wyłącznie z powodu wywalenia Damiana., to obalę ten jakże żałosny mit.

oczernić - oczerniać - rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje

 

Gdzie niby oczerniam, hm? Napisałam tylko w dosyć jasny dla Ciebie sposób, że nie masz pisać bzdur. W tym momencie to Ty zarzucasz mi, że mam się skonsultować z lekarzem mój drogi, co już bardziej podpada w oczernianie. To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem co pisze to nie mój problem. 

 

PS. życzę powodzenia na maturze z j. polskiego, chyba dopasowywanie sytuacji do definicji nie za bardzo Ci wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczernić - oczerniać - rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje[/size]

 

Gdzie niby oczerniam, hm? Napisałam tylko [/size]w dosyć [/size]jasny dla Ciebie sposób,[/size] że nie masz pisać bzdur. W tym momencie to Ty zarzucasz mi, że mam się skonsultować z lekarzem mój drogi, co już bardziej podpada w oczernianie. To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem co pisze to nie mój problem. [/size]

 

PS. życzę powodzenia na maturze z j. polskiego, chyba dopasowywanie sytuacji do definicji nie za bardzo Ci wychodzi. [/size]

 

Hahahahahahahahah xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczernić - oczerniać - rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje[/size]

 

Gdzie niby oczerniam, hm? Napisałam tylko [/size]w dosyć [/size]jasny dla Ciebie sposób,[/size] że nie masz pisać bzdur. W tym momencie to Ty zarzucasz mi, że mam się skonsultować z lekarzem mój drogi, co już bardziej podpada w oczernianie. To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem co pisze to nie mój problem. [/size]

 

PS. życzę powodzenia na maturze z j. polskiego, chyba dopasowywanie sytuacji do definicji nie za bardzo Ci wychodzi. [/size]

Nie dziękuję, nie przyda się bo już po ;)

Ale jak skończyłaś, możesz iść. Zmieniłaś się bardzo, ale dla kogo... egh... poprostu żal mi jest tu cokolwiek pisac.

Pozdrówcie tam całą waszą świętą grupkę odchodzącą z 4 Life, ekipa się sypie? Odeszliście i ludzie wrócili, po 170 osob siedzi.

Sayonara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin