Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejścia z organizacji Poena Capitis


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Login: pawelos_xd
Nick: pawelosuwa
Powód odejścia: Powodem jest zniechęcenie się jak i brak chęci do obowiązków zarządowych 
Coś od siebie: Było mega z wami i bardzo fajnie dziękuje za szanse w zarządzie jak i wogóle za taki staż w organizacji mam nadzieje że się rozwiniecie dalej Cześć.

Edytowane przez pawelosuwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Login: RensTM
Nick: RensTM
Powód odejścia: Organizacja z kolegą.
Coś od siebie: Prośiłbym o powrót do organizacji w razie nieudanego rozwoju organizacji. Życzę wam wszystkim powodzenia i obiecuję że wrócę jak nie wypali <3 

Edytowane przez RensTM
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: -ReF-
Nick: Exy 
Powód odejścia: Brak chęci grania na 4life,widać to po mojej aktywności nie ma mnie już od ponad  miesiąca na serwerze.
Coś od siebie:

@Flix. to dzięki tobie dołączyłem do organizacji ,dzięki majster:D

@Sheeker dzięki za miłe wspomnienia i różne inne Takie ;D

Oraz reszcie organizacji chciałbym podziękować za te chwilę na discordzie oraz różne inne momenty 

Dziękuję wam za prawie 3 miesiąca w organizacji,mam nadzieję że kiedyś się zobaczymy. See you 

Edytowane przez Exy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: asbesth
Nick: asbesth
Powód odejścia: brak chęci do bycia w tej organizacji. Chłopaki odeszli także też lipa. 
Coś od siebie: Było fajnie, wszystko co dobre jednak sie kiedyś kończy. Będę miło wspominał czas w tej org. Pozdrówki i z fartem chłopcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Afterpigmen
Nick: Shawn_Frost 
Powód odejścia: 
Siema niestety Mam złą wiadomość Ponieważ odchodze z org gdyż jest bardzo mała aktywność na czasie oraz Nuda W organizacji  :/
Coś od siebie:      Jeszcze    może wróce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: mati123o
Nick: Mati0sik
Powód odejścia: Coraz mniejsza aktywność organizacji
Coś od siebie: Było fajnie spędzić te trzy miesiące tutaj. Możliwe, że jeszcze kiedyś wrócę. Trzymajcie się bye bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Login: Frapis
Nick: Frapis 
Powód odejścia: Pisałem do jednej osoby i wie mniej więcej czemu odchodzę.
Coś od siebie: Trzymajcię się, może kiedyś powrócę. Spróbuje pójść do innej organizacji zobaczyć jaka jest atmosfera u innych ale możliwe że będę bez organizacji (Teraz na dłużej xd) Dzięki za wszystko. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin