Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejścia z organizacji Poena Capitis


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Pitol_Platynov
Nick: Wifie_Wazzap
Powód odejścia: Pogorszona atmosfera, próba wyniszczania mnie przez społeczność organizacji, chęć wsparcia mniejszych organizacji.
Coś od siebie: Trzymajcie się tam w głównym zarządzie, mutujcie wafla. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: FliX2
Nick: Flix.
Powód odejścia: Głównie - tak jak napisała osoba z tą samą rangą wyżej - pogorszenie atmosfery, oraz brak moich chęci do gry.
Coś od siebie: Cóż, po dokładnie 10 miesiącach przyszedł ten czas. Ciężko mi odchodzić z organizacji, ponieważ poznałem tu wiele świetnych osób i spędziłem z nimi wiele godzin na komunikatorach, jednak mam nadzieję, że nasz kontakt się nie urwie. Mimo wszystko, życzę powodzenia w prowadzeniu organizacji, a członkom w miłym spędzaniu czasu. Zapewne wrócę, kiedy będę miał chęci do gry. Trzymajcie się!

Edytowane przez Flix.
no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Bartvs_Krvl
Nick: chej
Powód odejścia: pogorszenie atmosfery panującej w organizacji, zmiana organizacji.
Coś od siebie: fajnie było, dzięki za wspólną grę, ale czas na zmiany.


Odejście wpisane //Frapis

Edytowane przez Frapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:General_Kretes
 Nick:General_Kretes
Powód odejścia: zmiana organizacji
Coś od siebie: zwykla masowka nie podoba mi się

Ciekawe jest to że piszesz do innej organizacji gdzie jest ponad 90 osób... Czyli uważasz że 90 to już nie masówka? Odejście wpisane.//Frapis

Edytowane przez Frapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin