Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejścia z organizacji Poena Capitis


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Kubxon16
Nick: KubiXooN_2k19
Ranga podczas odejścia: V-Lider
Powód odejścia: Miło było spędzić ponad 2 miesiące w organizacji. Na początku myślałem, że zostanę tu na dłużej, lecz dołączyłem do zarządu, i się zaczęło... Przez pierwsze kilka tygodni było normalnie, potem, jeśli coś napisałem przeciwne do innych, zostawałem wyśmiany, zwyzywany. Lider Sheeker miał na to totalnie wywalone(Też się z tego śmiał, jak inny po mnie jechał).
Coś od siebie: "Jako członek polecam wam być w org, jeżeli chodzi o bycie w zarządzie wręcz odradzam :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, KubiXooN_2k19 napisał:

Na początku myślałem, że zostanę tu na dłużej, lecz dołączyłem do zarządu, i się zaczęło...

Mógłbyś rozwinąć, (tym razem już na pv), co się zaczęło? Niestety nie dostrzegłem żadnej kłótni twojej z innymi osobami, do wczoraj.

3 godziny temu, KubiXooN_2k19 napisał:

potem, jeśli coś napisałem przeciwne do innych, zostawałem wyśmiany

   Nie zostawałeś wyśmiewany za wyrażanie swojego zdania do jakiejś sytuacji, twoje zdanie było w pełni akceptowane, ale dalej była prowadzona spokojna konwersacja o danym temacie — i przeciwnie Ty nie potrafiłeś uszanować naszego zdania, wkurzając się, że mamy je inne, niż ty.

3 godziny temu, KubiXooN_2k19 napisał:

zwyzywany.

Akurat ode mnie, jak i z strony reszty Main Staff nie doświadczyłeś NIGDY, wyzwisk za odmienne zdanie.

3 godziny temu, KubiXooN_2k19 napisał:

Lider Sheeker miał na to totalnie wywalone(Też się z tego śmiał, jak inny po mnie jechał).

Widząc to zdanie, jestem zszokowany, ale również chce mi się trochę śmiać, już tłumacze dlaczego.

Przechodząc do sytuacji z wczoraj..

Kłótnia twoja (która powodem jest teraz tego odejścia) z drugą osobą posadzoną na randze V-Lider zaczęła się od tego, że ta osoba była kibicem reprezentacji Polski, zaś ty reprezentacji Hiszpanii. Tak, przekreślacie swoją znajomość tylko dlatego, że macie odmienne zdanie - i to ty zacząłeś prowokować drugą osobę, pisząc wyzwiska w stronę reprezentacji Polski, której ona kibicowała, zamiast uszanować jej zdanie i przestać drążyć temat. Oczywiście, gdy zaczęły się mocniejsze słowa, pojawiła się moja natychmiastowa reakcja, nie wiem, skąd wywnioskowałeś, że śmiałem się z tej sytuacji, gdy dostaliście wiadomość, żebyście się ogarnęli i skończyli bezsensowną dyskusję. Oczywiście co było dalej, każdy może się domyślać - opcja 1. Zachowaliście się, jak przystało na wasz wiek, przestaliście ciągnąć temat i rozeszliście się, opcja 2. ciągnęliście dalej ten bezsensowny temat, tym samym wyzywając oraz prowokując się wzajemnie.. Tutaj raczej też nie ma wątpliwości, która opcja wyżej wymieniona miała miejsce. Dostaliście OBY DWOJE ponownie ostrzeżenie, do sprawy podszedłem obiektywnie, nie stając po nikogo stronie, tylko dążąc do złagodzenia waszego konfliktu, więc dalej nie rozumiem powyższego zdania w odejściu, gdzie to się z Ciebie śmiałem. Dobrze znasz moje zdanie n.t. kłótni w internecie i nie jest to śmieszne, a raczej żałosne. Oczywiście, gdy 2 ostrzeżenie nie pomogło, postanowiłem zabrać wam rangi. Dalej nie widzę swojej ignorancji do waszej kłótni oraz tego, jaki jestem zły... A może jestem, bo nie stanąłem po Twojej stronie? Gdy zostały wam zabrane rangi, zamiast się w końcu rozejść i postąpić jak przystało na wasz wiek, to prowadziliście tym razem dyskusje na kanale ogólnodostępnym dla każdego członka - i moim zadaniem tutaj było jak najszybsze ogarnięcie was/ zatrzymanie dalszej dyskusji. Otrzymaliście oby dwoje rangę wyciszenia, ponieważ nie była tutaj wina jednej osoby, tylko was dwóch. Oczywiście bajką byłoby, gdyby skończyłoby się to na randze wyciszenia i odejściu. Gdy osoba, z którą prowadziłeś kłótnie, dała już spokój, to Ty zacząłeś ustawiać prowokacyjne statusy nie tylko w stronę tej osoby, tylko również w stronę osoby, która Cię ukarała. Żebyś miał pewność, że widzimy ten status, napisałeś do osoby, która rozmawiała z nami na kanale głosowym, żeby nas o tym poinformowała... XD. Czy wyżej opisane zachowanie jest odpowiednie do twojego wieku? Zastanów się i sobie odpowiedz. Gdy przestaliśmy zwracać uwagę na kolejne twoje statusy, wbiłeś do nas na kanał głosowy.. Oczywiście dalej przez nikogo nie zostałeś ani wyśmiany, ani wyzywany, lecz to ty zacząłeś wyzywać osobę, z którą początkowo prowadziłeś kłótnie na kanale tekstowym. Oczywiście tutaj reakcja również była natychmiastowa, były Deputy Boss wypowiedział się na temat waszej kłótni w sposób bezstronny, pod który się podpisałem - tutaj kłótnia się zakończyła i opuściłeś kanał, oraz po 2 minutach osoba, z którą się kłóciłeś, również opuściła kanał. I teraz reasumując, przeczytaj sobie jeszcze raz powód odejścia i zastanów.. Czy naprawdę ten Sheeker jest taki zły i śmiał się, gdy inni Cię wyzywali? Mnie się wydaje, że jednak w miarę możliwości reagowałem, pomimo mojego aktywnego urlopu. Nie rozumiem tutaj ataku w moją stronę, jak chcesz, jestem otwarty na wyjaśnienia tym razem już na discordzie.

 

Odejście zaakceptowane i wpisane.

 

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Czapa13
Nick: Czapla*
Ranga podczas odejścia: Manager
Powód odejścia: Głównym powodem mojego odejścia jest chęć spróbowania czegoś nowego. Też jednym z powodów mojego odejścia jest poprostu odpoczynek od spraw zarządowych w organizacji, no i mam jeszcze jeden taki powód, o którym wolę nie pisać.
Coś od siebie: Ciężko było mi się zabrać za napisanie tego odejścia. Dziękuje wszystkim za te około 5 miesięcy. Dziękuje @Sheeker za szanse w zarządzie, @pawelosuwa dzięki za szanse w organizacji. Trzymajcie się, może kiedyś wrócę.

Odejście wpisane//Halloween

Edytowane przez Halloween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: tomekx05
Nick: TomiX*
Ranga podczas odejścia: Newbie
Powód odejścia: Zmiana organizacji.
Coś od siebie: Dziękuję za wszystko, może kiedyś wrócę!

Akceptuje, zaraz wypisze // PLojTEk

Edytowane przez PLojTEk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: pitu25
Nick: AmzeK
Ranga podczas odejścia: V-lider.
Powód odejścia: Wypaliłem się, chciałbym odpocząć od spraw zarządowych oraz chcę spróbować czegoś nowego. 
Coś od siebie: Ciężko mi jest to pisać, ponieważ było to wspaniałe kilka miesięcy, wiele poznanych osób, oczywiście kontakt zostaje. Dzięki za szanse na Assistancie, potem na V-liderze. Z dniem dzisiejszym odchodzę, trzymajcie się!

PS: Dziękuje @Sheeker za pogadanki na chacie zarządowym, z tobą to można konie kraść B)

Odejście wpisane//Halloween

Edytowane przez Halloween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Login:  Rejn
Nick: rainnyS
Ranga podczas odejścia: Amigo
Powód odejścia: Po raz kolejny zerowa aktywność, znudzenie się 4life'm.
Coś od siebie: Dzięki za gre wszystkim.

Odejście wpisane//Halloween

Edytowane przez Halloween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: .Mariuszek.
Nick: .Mariuszek.
Ranga podczas odejścia: Aqueous
Powód odejścia: Wyjazd na wakacje+zmiana organizacji. 
Coś od siebie: Dzięki bardzo za ten czas spędzony w org, miło będę wspominać czas w wami, niestety wszystko ma swój koniec, pozdrawiam. 

Odejście wpisane//Halloween

Edytowane przez Halloween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Login: Halloween
Nick: Halloween
Ranga podczas odejścia: Deputy Boss
Powód odejścia: Wypalenie się, nie chcę robić wszystkiego sam dla organizacji, gdzie wszystko idzie w świat. Prawdopodobnie zmienie też organizacje, ale to plan na później. 
Coś od siebie: Chcę podziękować wam za ponad rok spędzony w tej organizacji, za dostanie się do głównego zarządu i za wiele świetnych chwil, których nie zapomne. Będziemy w kontakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Login: Chorywacja
Nick: Chorywacja
Ranga podczas odejścia: Assistant
Powód odejścia zmiana org
Coś od siebie:  trzymajta się :) 

Edytowane przez Chorywacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: herbata1234 
Nick:  WAF3L
Ranga podczas odejścia: V-Lider 
Powód odejścia: Totalnie brak chęci w rozwoju organizacji, i 
 do obowiązków zarządowych 
Coś od siebie: Dzięki na wszystkie sytuacje, rozmowy na mumble, discordzie jak danie mi szansy w zarządzie./// kc sheker 

//zaraz wypisuje :(

Edytowane przez PLojTEk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Login: pitu25
Nick: AmzeK
Ranga podczas odejścia: V-lider
Powód odejścia : Nie czuje sie zbyt dobrze w organizacji, może to ja jestem temu winien, sam już nie wiem. Czuję dziwną atmosferę otaczającą się wokół.
Coś od siebie:  Cześć, dowidzenia, żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Login:norfu1234
Nick: Norfuu
Ranga podczas odejścia: Confidential +
Powód odejścia: Nie czuję się dobrze już w org przez toksyczne osoby, które tu są.
Coś od siebie: Ponad rok spędzony w waszej organizacji spędziłem dobrze, pomimo że były kłótnie, jakieś spiny czy wyzwiska, ja też święty nie byłem i chciałbym każdego przeprosić za moje zachowanie, które wiem, było dziecinne, nie dojrzałe, Wiem również że czasami przeginałem.  Ale i tak będę dobrze wspominać waszą organizacje, najlepszy rok jaki spędziłem grając z wami. Do zobaczenia na ulicach SA.  

Sheeker życzę ci wszystkiego dobrego i dbaj o org !   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin