Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Manana id 56


Nipsey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  Manana
ID: 56
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
1956km
Dodatki: progi (1017), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)
 atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3,
 ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Szyby 40%, LPG 75, 2 Klucze

Cena: Oferty
Coś od siebie: Fajna manana na ID
1.6 FullTune bez baku oraz ABS.
Gratka dla kolekcjonera. 
Jeśli cena mnie nie zadowoli, pojazdu nie sprzedam.  

QzwIoe6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nubax napisał:

Od kogo XDDDDDDD

Najwyższe dotychczas oferty:
1 oferta 1.15kk - WOLNYMOSKVA2010PL, czy tam WOLNYMACIEK2010PL w wymianie za tunera LV.
2 oferta  980k - Hartu
3 oferta 800k - nieznajomy 

Proszę o nie robienie off-topicu w moim ogloszeniu, bo zostaniesz odpowiednio ukarany. Pisanie 'XD' jest nie na miejscu. Ale moge zrozumiec buzowanie hormonow w twoim aktualnym wieku. 

nie ukrywam, wolalbym gotówkę,
dalej
 

Edytowane przez GuZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2020 o 16:56, GuZ napisał:

Najwyższe dotychczas oferty:
1 oferta 1.15kk - WOLNYMOSKVA2010PL, czy tam WOLNYMACIEK2010PL w wymianie za tunera LV.
2 oferta  980k - Hartu
3 oferta 800k - nieznajomy 

Proszę o nie robienie off-topicu w moim ogloszeniu, bo zostaniesz odpowiednio ukarany. Pisanie 'XD' jest nie na miejscu. Ale moge zrozumiec buzowanie hormonow w twoim aktualnym wieku. 

nie ukrywam, wolalbym gotówkę,
dalej
 

Ze co ty klamoesz ja CK tunera nie proppnowalem XDDD. ja ci 600k po sell dawałem XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wolnymoskva2010PL napisał:

Ze co ty klamoesz ja CK tunera nie proppnowalem XDDD. ja ci 600k po sell dawałem XDD

Ojj chlopaczku, pakujesz sie w klopoty. Idz wciskac kit gdzie indziej, moze uwierza tam w twojej podstawowce.

logi:
GO> wolnymoskva2010PL (456): Sell/Wymienie|Tunera LV Come-A-Lot 3.300.000PLN nego - pm
<< wolnymoskva2010PL [456]: generalnie masz jakas doplate do manany?
<< wolnymoskva2010PL [456]: tuner
<< wolnymoskva2010PL [456]: lv come a lot
<< wolnymoskva2010PL [456]: offa w kasie 2.8 ;p, od ciastkowego w pojazdach 3kk
<< wolnymoskva2010PL [456]: 1.85kk. - tyle doplaty zaoferowales na 1 oferte, znajac ciebie moglbym to spokojnie znegocjowac, wiec mysle ze jeszcze wiecej bym dostal. 

Szczerze? Az sie usmialem. Nigdy nie widzialem wiekszego hipokryty niz ty. Pamietaj cwaniaku ze wszystko w logach zostaje ;)
 

Edytowane przez GuZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin