Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na rekin.rw - oskarżony przez skrzynka*


skrzynka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: rekin.rw
Data i godzina zdarzenia: Około 11.00 13.11.2020
Pełen opis sytuacji:Więc tak,rozpoczął sie pościg za graczem JestemDavid,rozpoczął go Romek. na G siedziałem ja oraz jestemkotem, po złapaniu nas, uciekałem przez 4-5 sekund pieszo, dostałem z tazera i zostałem umieszczony w radiowozie .(podczas ucieczki pieszej nie dostałem nakazu padnięcia na glebe)  JestemDavid udał sie do wiezienia na 240minut,ja oraz jestemkotem siedziałem w radiowozie,po chwilowych negocjacjach udaliśmy sie we 2 do wiezienia na 230 minut,czemu? ,,Powodem" były nasze nicki... (XD) Nie w naszym interesie jest to kogo gonicie,wy macie tego dopilnować,a to ze nie umiecie rozpoznać kogo gonicie to juz nie nasz problem(rozpoznanie kierowcy było ułatwione gdyz kierowca miał mute) Nie obchodzi mnie to ze nie mogliście nas rozpoznać w MDT.Pozdrawiam

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nagranie zaczyna sie od Minuty 0:15

 

    Ja, skrzynka* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, śmieszna, kolejna taka sama sytuacja. Tylko, że w poprzedniej zostaliście poinformowani o tym, że następnym razem pójdą siedzieć wszyscy z praktycznie identycznym nick'iem, a dziś Administrator Was ostrzegł, że następnym razem dostaniecie bana. Zachowujecie się jak dzieci i potem szukacie winy u funkcjonariuszy.

2 godziny temu, skrzynka* napisał:

po złapaniu nas, uciekałem przez 4-5 sekund pieszo, dostałem z tazera i zostałem umieszczony w radiowozie .(podczas ucieczki pieszej nie dostałem nakazu padnięcia na glebe) 

To skoro nie dostałeś nakazu dlaczego uciekałeś? 

 

Zaznaczam, jeszcze jedna taka sytuacja i będziemy się ubiegać o zbanowanie Was.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin