Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na mlodyshine - oskarżony przez Eagle.ex


Chief
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, z tej strony Police Officer I mlodyshine.
 

Nie, nie czekał Pan 20 minut, max 5, ponieważ po chwili gracz został złapany, lecz wylogował się z gry. 

28 minut temu, Chief napisał:

oskarżony funkcjonariusz wyszedł z radiowozu i zaczął go gonić po połowie miasta Los Santos. Czekałem na niego około 20 minut

 

Nie, nie doliczyłem Panu za "Cadeta", lecz za 

28 minut temu, Chief napisał:

która nie była obrazą/zniewagą + 10 minut do jaila, za pomyłkowe podanie nieprawidłowej rangi - XD.

Cytat

[2020-11-13 12:54:14] [Output] : Eagle.ex [113]: Debil  (([2020-11-13 12:54:22] [Output] : mlodyshine [211]: Eagle.ex +10 za zniewage))

Napisałem tak, ponieważ ciągle pisał Pan "XDDDDD" co nie było śmieszne, a żałosne, jak wcześniej pisałem, doliczyłem za obelgę w moją stronę jeszcze pod spawnem LS.

28 minut temu, Chief napisał:

[2020-11-13 13:01:48] [Output] : mlodyshine [211]: za tego cadeta masz dodatkowe 10

Tutaj zatrzymałem się dosłownie na minutę, ponieważ odpisywałem drugiemu zatrzymanemu co w jego zachowaniu jest nie tak.

28 minut temu, Chief napisał:

3. Dowód, jak funkcjonariusz zatrzymał się na środku drogi nie będąc pojazdem uprzywilejowanym:

Spoiler

[2020-11-13 12:58:17] [Output] : Netrix [156]: ale serio wy tacy jestescie psujecie jak by gre innym

[2020-11-13 12:58:24] [Output] : Eagle.ex [113]: +1

[2020-11-13 12:58:27] [Output] : mlodyshine [211]: Wy jakby nam teĹĽ?

[2020-11-13 12:58:36] [Output] : Netrix [156]: no beczki nie mozna se pocisnac?

[2020-11-13 12:58:40] [Output] : mlodyshine [211]: SikajÄ…c, mastrubujÄ…c siÄ™ na radiowĂłz

[2020-11-13 12:58:50] [Output] : mlodyshine [211]: Beczka jest wtedy, jak śmieje się też druga strona
[2020-11-13 12:58:50] [Output] : Netrix [156]: ja mialem ze smiechu lzy w oczach XDD

[2020-11-13 12:58:55] [Output] : mlodyshine [211]: a ja w tym wypadku się nie śmiałem

[2020-11-13 12:59:10] [Output] : Netrix [156]: az taki marny humor masz?


[2020-11-13 12:59:22] [Output] : mlodyshine [211]: Nie, aĹĽ takie marne jest wasze zachowanie

Ja widać na powyższych logach, stałem dokładnie minutę i 5 sekund na drodze, gdzie ruch był zerowy. Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

Edytowane przez mlodyshine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mlodyshine napisał:

Nie, nie czekał Pan 20 minut, max 5, ponieważ po chwili gracz został złapany, lecz wylogował się z gry.

Chłopie, perfidnie kłamiesz prosto w oczy, a 12:38 mnie zakułeś, a o 12:57 dopiero ruszyliśmy. Czyli wychodzi na to, że około 14 minut mnie wpisywałeś xD. Weź serio nie kłam, bo to bez sensu i nic Ci to nie da, tylko się pogrążasz.

2 godziny temu, mlodyshine napisał:

Nie, nie doliczyłem Panu za "Cadeta", lecz za 

To czemu mnie okłamywałeś pisząc, że za tego ''Cadeta'' doliczysz mi 10 minut. Perfidnie kłamiesz i nic na końcu nie napisałeś, że te 10 minut nie brałeś pod uwagę.

3 godziny temu, mlodyshine napisał:

Napisałem tak, ponieważ ciągle pisał Pan "XDDDDD" co nie było śmieszne, a żałosne, jak wcześniej pisałem, doliczyłem za obelgę w moją stronę jeszcze pod spawnem LS.

No bo to było śmieszne, co chwile wychodziłeś z radiowozu próbując trafić z tego śmiesznego tasera gracza o nicku @((ZI4L02NY)) i za każdym razem nie mogłeś go trafić. Nawet jak kucnąłeś i strzelałeś serią z kilometra to trafić nie mogłeś.

3 godziny temu, mlodyshine napisał:

Tutaj zatrzymałem się dosłownie na minutę, ponieważ odpisywałem drugiemu zatrzymanemu co w jego zachowaniu jest nie tak.

Co mnie to obchodzi. Powinieneś stanąć na poboczu, jeśli jest to nawet 10 sekund. Jak gracz by stał w miejscu niedozwolonym przez sekundę, to już byś go łapał, ale ty oczywiście jesteś niewinny, bo musiałeś odpisać graczowi. 15minut czasu miałeś na ganianie się za graczami po Los Santos, a sekundy na zjechanie na pobocze nie miałeś? Fascynujące.

3 godziny temu, mlodyshine napisał:

Ja widać na powyższych logach, stałem dokładnie minutę i 5 sekund na drodze, gdzie ruch był zerowy. Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

To co że był zerowy, pomimo, że drogą podporządkowaną przejechały dwa pojazdy. Z fakty, iż ruchu był zerowy nie wynika, że nie złamałeś Kodeksu Ruchu Drogowego. Też Wam stanę w bramie, jak Was nie będzie, a jak się pojawicie, to nie będzie ''odjedź'' tylko już zatrzymanie, albo nawet ostrzał.

Czekam na zweryfikowanie skargi przez Command Staff.

Miłego wieczoru - Eagle.ex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eagle.ex napisał:

Witam. Potwierdzam powyższą informacje kolegi, trochę źle postąpiłem wyzywając funkcjonariusza od ''debila'' :(. Przepraszam za zamieszanie. Skargę można jak najbardziej zamknąć.

Nikt nie pytał.

Na życzenie autora zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin