Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Krótkie opowiadanie i pare słów końcowych ;)


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

end-of-story.jpg


 


TREN 666 "Partactwo ma krótkie nogi"


Dawno.. dawno.. temu za siedmioma lasami, za siedmioma górami istniała sobie gromadka stworów pracująca nad rozwijającą się machiną przyszłości. A zaczęło się to tak..


 


Pewnego razu smerf ważniak postanowił stworzyć coś niezwykłego, coś co miało przetrwać lata świetlne i zgromadzić wokół siebie tłumy stworów, a nazwał to 'fourlife'. Nie było to proste wyzwanie, potrzebował pomocy ze strony innych smerfów by mógł wciąż udoskonalać swoją machinę. Kiedy ważniakowi udało się skończyć swoją machinę postanowił udostępnić ją żyjącym w krainie stworom. Ten wynalazek z czasem rósł tak bardzo w silę, że skupił wokół siebie masę żyjących stworków.


Nadszedł czas, że między mieszkańcami ów krainy zaczęło rosnąć napięcie, rozpoczęły się spory i rywalizacje. Wielu z nich płaciło ważniakowi pieniądze, wzamian za co dostawali większe udogodnienia i korzyści w korzystaniu z tego wehikułu czasu.


Suma pieniędzy rosła i rosła, pomocnicy ważniaka wciąż pracowali wspólnie z nim aby gromadzić większe rzesze mieszkańców i oddawać im komfort tego cudownego miejsca.


I CZAR PRYSNĄŁ


 


Ważniak postanowił zakręcić się wokół swego ogona, spławiał swoich podopiecznych i pozostawiał ich często sam z obowiązkiem pracy. Niefortunnie postanowił dodać sobie więcej punktów do cwaniactwa i zadarł nosa.


Zapomniał jednak o drugiej stronie medalu, każdy kij ma dwa końce.


Stwory, które do tej pory ciężko pracowały i oddawały swój czas jemu i rzeszom ludzi postanowiły wyciagnąć wnioski z jego zachowania, zrozumiały brak sensu i wdzięczności..


 


Jaki morał z tejże bajki?


Nie warto ufać cwaniactwu. 


Prawdziwego człowieka można poznać po tym, że gdy ten po twojej pomocy osiągnie sukces nie wypnie się do Ciebie plecami.


 


Czasami po prostu trzeba iść pod wiatr..


cytat_z_herberta_2014-05-07_21-15-03_mid


 


 


 


 


_______________________________________________


 


 


Chciałbym podziękować wszystkim graczom tego serwera, za hejty i zrozumienie co do mojej osoby, za prawdziwe komentarze i opinie na mój temat, za fajnie spędzone chwile na mumblu i podczas gry na serwerze.


Nie będe żałował tego co włozyłem w ten serwer, grafik, czasu i tego że często zostawiałem rodzinę przy stole żeby komuś pomóc - nie dostałem za to nigdy dziękuję, ale ja sam jestem dumny z siebie, że czegoś się przez to nauczyłem, nabiłem sobie trochę oleju do głowy.


 


Dzięki prawdziwym ludziom, których znajomość ze mną poszerzyła się o serwerowe fronty i utrzyma się jeszcze przez długi czas.


 


Wszystkim tym, którzy ze mną nie chcą się jeszcze żegnać obiecuję, że jeszcze się niebawem spotkamy - taką przynajmniej mam nadzieję i na to liczę, a o sposobie pewnie się dowiecie.


 


Ludzie fałszywi zazwyczaj potrafią wbić nóż w plecy tylko wtedy, gdy jesteś odwrócony do nich tyłem. Dlatego ***** takich ludzi. środkowym palcem. 


 


 


A! I bym zapomniał.


Dla pewnej osoby.


Tego Ci życzę: :ph34r:


z7491382Q,Pieniadze.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodo jak zawsze na propsie, dzięki za wszystko mordko i do zoba! ;]

Na Ciebie też liczę, że spotkamy się niedługo ;) Mordo, póki co szerokości! GG: 47924654 jak coś, bo fejsa nie chciałeś.

 

Nic dodać, nic ująć. Wygrałeś Seweryn.

Chciałem podobnie jak ty :P Wyczerpałem limit :D

 

Siema :D Spotkamy sie,spotkamy :)

Mam nadzieję, czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RodowitY świetna powieść, oraz prawdziwa. Ta historia zaczęła się dawno temu, za co dostałem wylot z Adma, jako pierwszy nie bałem się powiedzieć Mu prawdy a teraz każdy wie jak jest. ZbyK to naprawdę fajny chłopak BYŁ z podkreśleniem BYŁ. Hajs go zmienił, z człowieka stał się k$#^ą i tyle. Trzymaj się mordo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin