Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Krótkie opowiadanie i pare słów końcowych ;)


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RodowitY świetna powieść, oraz prawdziwa. Ta historia zaczęła się dawno temu, za co dostałem wylot z Adma, jako pierwszy nie bałem się powiedzieć Mu prawdy a teraz każdy wie jak jest. ZbyK to naprawdę fajny chłopak BYŁ z podkreśleniem BYŁ. Hajs go zmienił, z człowieka stał się k$#^ą i tyle. Trzymaj się mordo!

 

Mam nadzieje, że ty też nie kończysz z MTA i sie zobaczymy bo o ludziach szczerych sie nie zapomina.

Wielu ludzi zna scenariusz tej opowieści od miesięcy, ale nikt o tym z niewiadomych przyczyn nie chciał mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RodowitY świetna powieść, oraz prawdziwa. Ta historia zaczęła się dawno temu, za co dostałem wylot z Adma, jako pierwszy nie bałem się powiedzieć Mu prawdy a teraz każdy wie jak jest. ZbyK to naprawdę fajny chłopak BYŁ z podkreśleniem BYŁ. Hajs go zmienił, z człowieka stał się k$#^ą i tyle. Trzymaj się mordo!

Kibol powiedział prawdę cichy admin /B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.. Było fajnie lecz o tym co ty zrobiłeś już nie powiedziałeś, szkoda.

Ale dobra i tak dziękuje za poświęcone chwile :v

Trzymson.

Zrobił słusznie, a Ty liż dalej o admina wieczny suppie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.. Było fajnie lecz o tym co ty zrobiłeś już nie powiedziałeś, szkoda.

Ale dobra i tak dziękuje za poświęcone chwile :v

Trzymson.

KubsoneG a myślisz że Zbyszek mówi Ci całą prawdę? Może niech powie o jednej kluczowej :D Co Zbyszek? Chodzi o premium :D Są ludzie którzy mają wiele na temat ZbyKa i dowody niezmierne, i okazuje się że Warhammer miał rację i szczerze go za wszystko przeproszę Bo chłopak prawdę powiedział i też bana dostał. 

 

A co do rodo, gdyby ZbyK nie oszukiwał to by rodo też tego nie zrobił ;) Chociaż nie wiem co zrobił, ale znając rodo słowo Vice Versa jest święta i odpłaca się zawsze :) 

 

Trzymaj się KubsoneG ;) Mordko myślę że wyjaśniliśmy wszystko, ale nie rób jak Propa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin