Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Niestety, ale muszę odejść...


NeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć współzałożycielu tego serwera, mam nadzieje że kiedyś nabierzesz ochoty na powrót tutaj, życzę ci powodzenia w życiu realnym, poukładaj swoje sprawy, ogarnij wszystko i wróć. Przeczytałem tam że nikt nigdy nie powiedział ci "Dziękuję", a szczere podziękowania ci się należą za oskryptowanie tego serwera. Dziękuję w imieniu wszystkich graczy, powodzenia i  trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NeX, dlaczego tak się dzieje? Byłeś jedyną osobą(z adm. RCon), do której można było napisać w ważnych sprawach (dot. Skryptów). Chciałbym życzyć Ci zdrowia i nie tylko dla Ciebie. Powodzenia w nauce, i osiągania tego, co dla Ciebie ważne i wymarzone. Załóż różowe okulary, i patrz, rozglądaj się! Wszytko będzie dobrze. Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz! Szczerze mówiąc to już od Dziś będę czekał na twój powrót. No tak jak mówię, trzymaj się, powodzenia w nauce i zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Żegnaj! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tak.. Moim zdaniem każdy powinien uszanować decyzję Nex'a. Fajnie się gra na 4lifie, fajne jest być RCON-em, ale napisanie skryptu niestety nie zajmuje jednej godziny. Poświęcać kilka, jak nie więcej godzin na grę, gdzie w tym czasie można przyswoić sobie niesamowitą wiedzę z książek, odrobić zadania domowe, przypomnieć sobie notatki zapisane na wcześniejszych lekcjach. Nie dla wszystkich gra to wszystko, przyznam - też tak jeszcze niedawno miałem. Od teraz poświęcam na grę, komputer o wiele mniej czasu i jestem z tego zadowolony. Uwierzcie, że lepiej jest zdać dobrze maturę, niż być tutaj najważniejszym graczem na serwerze. Pozdrawiam ciebie serdecznie NeX i mam nadzieję, że jeszcze wiele o tobie usłyszymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia NeX. Dzięki za wszystko i do zobaczenia ;).

 

Zapierniczaj teraz w szkole. A co do średniej to tak naprawdę trzeba samemu w ciul zapierniczać, wtedy można z matury wyciągnąć dużo punktów i robić w życiu to, co się chce. Serio. Z matmy/fizyki to jest 10% szkoły i 90% pracy własnej. Setek zadań. Oby Ci się udało. :)

Edytowane przez hoopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... No szkoda, bo wydawałeś mi się spoko... Mam jeszcze SS'a z naszej zabawy na giełdzie LV ^^ 3 maj się i życzę ci powodzenia w życiu i nauce ;) Szkoda, że tak wiele osób odeszło. Nie wiem co teraz będzie z serwerem - mam nadzieję, że nie podupadnie, albo co gorsze upadnie... Moim zdaniem duże ceny i małe zarobki zdemotywowały graczy do gry, ale to tylko opinia moja i 7 moich znajomych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin