Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hyker*|THC|, oskarżony przez Akihiko920


AkihikoFBI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Akihiko920
Nick osoby oskarżonej: @Hyker*|THC|
Powód napisania skargi: Witam cała sprawa rozchodzi się o to że wraz z moim kolegą @En_Qu udaliśmy się na mechanika.Podczas wjazdu zauważyłem że laweta Sara która była tuż przed nami udała się do miejsca dla aut osobowych blokując nam drogę.Miejsce dla pojazdów gabarytowych było wolne.Po zwróceniu uwagi kolega stwierdził że to z ignoruje po jakimś czasie odpisał twierdząc że nic nie pisze że nie może naprawiać.
Dowody: https://imgur.com/a/Qzp2uPA

obraz_2020-11-16_202013.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 na ss nie ma mojego nicku, co by świadczyło o mojej winie no ale cóż przyznaje, ja tam stałem lawetą. 

Po 2 Dużo osób naprawia pojazd tam gdzie jest wolne miejsce, wiele razy też widziałem jak każda frakcja naprawiała pojazdy ponad gabarytowe na innych miejscach niż tym oznaczonym a zwykli gracze tego też nie przestrzegają co widać na drugim ss. Wjechał ktoś zwykłym pojazdem po prawej stronie, na miejsce dla pojazdów do tego nie przeznaczonym tak rozumiem wg twojej skargi. 

Jak dla mnie? Skarga bez powodu, szkoda też że nie miałem ss jak mnie twój kolega albo ty taranowaliście na mechaniku. I z kolegą na barierki wjechaliście bokiem. 

Czekam na decyzję zarządu. 

Edytowane przez Hyker*|THC|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hyker*|THC| napisał:

Jak dla mnie? Skarga bez powodu, szkoda też że nie miałem ss jak mnie twój kolega albo ty taranowaliście na mechaniku. I z kolegą na barierki wjechaliście bokiem. 

 

Zobaczymy na decyzję a co do tego że cie taranowaliśmy nie wmawiaj już bo są lagi serwera tak samo z barierkami ty widzisz coś innego ja też :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Akihiko920 napisał:

Zobaczymy na decyzję a co do tego że cie taranowaliśmy nie wmawiaj już bo są lagi serwera tak samo z barierkami ty widzisz coś innego ja też :>.

Tak samo ja mogę powiedzieć że ławę te naprawiałem obok ale ty widziałeś mnie na tym stanowisku bo widzimy  coś innego;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin