Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Coś wystrzałowego :D


zbychu997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, thenotorious napisał:

Primo 1.4 człowieku v12 bisupermaxhiper turbo. Wydech karbowany z firmy szybciutko , czerowny kulor najszypszy rozumisz, no cyk fucj ja sie 2 boje wrzucić w to bydle

COOO !!! PANIE JAKI VMAX TO MA ? CHYBA RAKIETA FALCON 9 HEAVY !! ale kolor super i jeszcze v12 o kuurczaczki ! ale ja to nie chce takim demonem jezdzic ja sie boje panie dalej bo ja sie zabije na zakrecie takim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydraulika, felgi (1025), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) klócz, fajne ajdi, maly pszebieg, onikat hyba pienc ih tylko a dwa w obiegu w tej hwili, i wogule skacze wyeoko i skacze jka poje hihi wierz dokoncz sobie hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, flor1aN napisał:

hydraulika, felgi (1025), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) klócz, fajne ajdi, maly pszebieg, onikat hyba pienc ih tylko a dwa w obiegu w tej hwili, i wogule skacze wyeoko i skacze jka poje hihi wierz dokoncz sobie hihi

Bardzo fajny samochód, lecz to nie to co chcę niestety ;c przykro mi, DALEJ !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin